کتاب صفر تا صد طراحی سایت دریافت رایگان

اولین دوره پرورش طراح سایت حرفه ای ثبت نام

تاریخچه طراحی وب سایت

پیش از پرداختن به چگونگی تولد طراحی سایت ابتدا ببینیم یک وب سایت اینترنتی چیست؟ تعدادی صفحه یا صفحات اینترنتی که شامل متن، تصاویر، فایل­های صوتی و تصویری و المان­ های برنامه نویسی که با فرمت­­ بندی خاصی در طراحی سایت بر روی صفحه­ قرار می­ گیرند و قابل روئیت در مرورگرها هستند وب سایت گفته می ­شود.

در آغاز طراحی سایت  تنها با زبان برنامه نویسی HTML  نوشته می­ شد که  ساختار ساده­ ای شامل سرتیتر، پاراگراف و توانایی پیوند به صفحات دیگر داشت  وکاربران به سادگی با یک مرورگر می ­توانستند صفحات پیوند خورده را باز کنند. اما کار همین­ جا خاتمه نیافت با پیشرفت  زبان­ های برنامه ­نویسی و طراحی، طراحی وب سایت با سرعتی روز افزون ارتقاء یافت. و پویا نمایی و نگاره­ های جان دار، طراحی وب سایت  را  روز به روز توانمندتر و کاربردی­ تر کردند.

تاریخچه طراحی وب سایت

تولد طراحی سایت کی و کجا؟!

تولد وب جهانی و آغاز پروژه­ های طراحی سایت از  نخستین پروژه­­ ی تیم برنرزلی (Tim Berners Lee)  در سال ۱۹۸۹ و با انتشار زبان برنامه­­ نویسی HTML  آغاز شد. آن ها در نخستین طراحی سایت  از ابرمتن و پیوندی برای ایمیل استفاده کردند. جالب است که این اختراع از آزمایشگاه فیزیک بنیادی سرن (CERN) هنگامی­ که  اعضا گروه مقالات و مستندات علمی خود را  در صفحه ­ای به­­ ­نام وب با یکدیگر به اشتراک می­ گذاشتند شکل گرفت.

قطع به یقین هیچ­ کس در آن زمان گمان نمی­ برد که این ایده بعدها به چنین تکنولوژی عظیم و گسترده­ ای بدل شود. اولین شرکت طراحی وب در سال ۱۹۹۴ با رویکرد طراحی سایت تاسیس شد و همراه با آن موتور جستجوگر   Netscape به عرصه آمد و با بوجود آمدن شرکت­ های دیگر و شکل­ گیری موتورهای جستجو رقابت تنگاتنگ میان آن­ها باعث پیشرفت روزافزون طراحی وب سایت گردید.

برای رسیدن به موفقیت در امر طراحی وب سایت  آشنایی با زبان برنامه نویسی و کدها لازم اما کافی نیست! در طراحی وب سایت داشتن خلاقیت و نوآوری و آشنایی با اصول بهینه سازی شما را در انجام یک طراحی وب سایت موفق یاری می­ کند. ما در فراکارانت قریب به دو دهه تجربه حرفه ای را در اختیار شما قرار می دهیم و با پشتیبانی قوی حتی پس از اتمام پروژه طراحی وب سایت در کنار شما خواهیم بود.  همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.

صفر تا صد راه اندازی سایت

از طراحی سایت بیشتر بدانیم…

طراحی سایت حرفه ای تخصصی

مزایا و معایب طراحی سایت ارزان

با طراحی وب سایت حرفه ای پررنگ تر دیده شوید…

کلمات کلیدی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

design-group 10ام تیر, 1396


whatsapp

برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

closewhatsapp
onewhatsapp

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

منو