“از شرکت طراح خود ضمانت‌نامه و گارانتی بخواهید”

تمام خدمات و محصولات گروه شرکت های فراکارانت، دارای گارانتی صحت عملکرد، توسط اولین و با سابقه ترین طراحی سایت می باشد

ضمانت کیفیت محصول

کیفیت محصول و خدمات ارائه شده، تحت ضمانت صحت عملکرد فراکارانت می باشد.

این ضمانت برای رفع نگرانی در خصوص بروز هرگونه مشکل احتمالی در دوره مصرف بوده و فراکارانت به صورت رایگان آن را تحت پوشش گارانتی قرار می دهد.

از شرکت فراکارانت می توانید ضمانت‌نامه و گارانتی وب سایت خود را دریافت نمایید

رضایت خریدار از محصول وخدمت تهیه شده از فراکارانت در کلیه فرآیندها پیش بینی شده است و از آنجا که اصلی ترین شریک فراکارانت مشتریان می باشند، تامین رضایت در تمام مراحل خرید و استفاده از محصولات فراکارانت ضمانت می شود. این ضمانت برای رفع نگرانی احتمال عدم رضایت خریدار از تامین محصول یا خدمت پیش بینی شده و فراکارانت می کوشد در تمام مراحل تامین کننده و حافظ رضایت خریدار باشد.

ضمانت رضایت مشتری

ضمانت زمان تحویل محصول

برای تحویل محصول و خدمت تهیه شده در مدت پیش بینی شده در فراکارانت ضمانت وجود دارد.

این ضمانت برای رفع نگرانی در خصوص تاخیر در زمان تحویل پروژه ها، خدمات و محصولات بوده و فراکارانت در قراردها و SLA های خود، خسارات تاخیر احتمالی تحویل را پیش بینی کرده است.

حداقل قیمت خرید برای محصول مشابه با کیفیت مشابه، در فراکارانت ضمانت می گردد.

این ضمانت برای اطمینان خریدار از تامین کالا و خدمت با کمترین هزینه پرداختی پیش بینی شده و در صورتیکه خریدار بتواند این خدمات را با همین سطح کیفی و با قیمتی پایین تر تهیه نمایید، شما می توانید از فراکارانت به میزان تفاوت خسارت دریافت کنید.

ضمانت بهترین قیمت

ضمانت بهترین استفاده از محصول

استفاده بهینه از محصول از طریق آموزشهای دوره ای، خدمات پشتیبانی، بروزآوری ها و ابزارهای پیش بینی شما توسط مشتری در فراکارانت ضمانت می گردد.

ضمانت کیفیت محصول

کیفیت محصول و خدمات ارائه شده، تحت ضمانت صحت عملکرد فراکارانت می باشد. این ضمانت برای رفع نگرانی در خصوص بروز هرگونه مشکل احتمالی در دوره مصرف بوده و فراکارانت به صورت رایگان آن را تحت پوشش گارانتی قرار می دهد.

ضمانت رضایت مشتری

رضایت خریدار از محصول وخدمت تهیه شده از فراکارانت در کلیه فرآیندها پیش بینی شده است و از آنجا که اصلی ترین شریک فراکارانت مشتریان می باشند، تامین رضایت در تمام مراحل خرید و استفاده از محصولات فراکارانت ضمانت می شود.

ضمانت زمان تحویل محصول

برای تحویل محصول و خدمت تهیه شده در مدت پیش بینی شده در فراکارانت ضمانت وجود دارد. این ضمانت برای رفع نگرانی در خصوص تاخیر در زمان تحویل پروژه ها، خدمات و محصولات بوده و فراکارانت در قراردها و SLA های خود، خسارات تاخیر احتمالی تحویل را پیش بینی کرده است.

ضمانت بهترین قیمت

حداقل قیمت خرید برای محصول مشابه با کیفیت مشابه، در فراکارانت ضمانت می گردد. این ضمانت برای اطمینان خریدار از تامین کالا و خدمت با کمترین هزینه پرداختی پیش بینی شده و در صورتیکه خریدار بتواند این خدمات را با همین سطح کیفی و با قیمتی پایین تر تهیه نمایید، شما می توانید از فراکارانت به میزان تفاوت خسارت دریافت کنید.

ضمانت بهترین استفاده از محصول

استفاده بهینه از محصول از طریق آموزشهای دوره ای، خدمات پشتیبانی، بروزآوری ها و ابزارهای پیش بینی شما توسط مشتری در فراکارانت ضمانت می گردد.

whatsapp

برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

closewhatsapp
onewhatsapp

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

فهرست