ثبت نام | ورود
پشتیبانی | مشاوره | تماس با ما | ۲۳۰۸۷ ۲۱ (۹۸+)

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی ویژه

بسیاری از کسب و کارهایی که اقدام به طراحی سایت می کنند، پس از به پایان رسیدن پروژه طراحی سایت نیاز به خدمات پشتیبانی، سئو، تولید محتوا، خدمات پشتیبانی و… را احساس میکنند. انجام این قبیل کارها برای بهینه سازی و نگه داری سایت مورد نیاز است.

تنها مسئله طراحی سایت مطرح نیست و پس از آن باید برای شناخته شدن و افزایش مشتری و اعتماد به بهینه سازی و سئو سایت پرداخت.

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی ویژه شامل تمامی فعالیت هایی است که از ابتدای یک طراحی سایت اختصاصی تا به پایان رساندن، بهینه سازی و پشتیبانی آن مورد نیاز است. پس از طراحی سایت اطلاع رسانی ویژه با قالب اختصاصی که ریسپانسیو است، وب سایت بر روی دامنه و هاست سازمانی نقره ای در نظر گرفته شده در این بسته توسط واحد هاست فراکارانت آپلود خواهد شد.

پس از انجام تمامی این مراحل توسط واحد طراحی سایت و پشتیبانی هاست فراکارانت و به پایان رساندن مراحل طراحی وب سایت نوبت به مرحله سئو و بهینه سازی وب سایت می رسد.

بهبود رتبه سایت پس از پایان طراحی وب سایت مهمترین کاری است که باید برای افزایش رتبه سایت، مخاطب و جلب اعتماد مشتری انجام گردد. تا درنهایت افزایش فروش و شناخت در بین رقبا و مشتریان را در پی داشته باشد.

حضور در شبکه های اجتماعی برای شناخت بیشتر، ساخت صفحات داخلی به همراه محتوای سئو شده با کلمه کلیدی، گردآوری و ترجمه متون و مقالات، آنالیز وب سایت به همراه ارائه برنامه سئو و… از جمله کارهای مهم و حائز اهمیتی است که توسط واحد دیجیتال مارکتینگ فراکارانت برای بهبود رتبه سایت شما انجام خواهد شد.

همچنین به همراه داشتن خدمات پشتیبانی به مدت یکسال آسودگی خاطر و آرامش را برای شما پس از پروژه طراحی وب سایت به همراه خواهد داشت.

 

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی ویژه VIP برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی ویژه برای کسب و کارهایی که برای پروژه طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت خود برنامه ریزی کرده و هزینه ای را برای آن در نظر گرفته اند مناسب است.

همچنین برای گروهی از کسب و کارها که به جز طراحی سایت نیاز به سایر خدمات همانند سئو و یا پشتیبانی را برای طراحی سایت خود در نظر گرفته اند.

پروژه بزرگی دارند و می خواهند با تخفیف و هزینه کمتر طراحی سایت خود را تمام و کمال و پس از آن با بهینه سازی وب سایت به پایان برسانند.

همچنین برای کسب و کارهایی که برای پروژه طراحی سایت خود مبلغی را در نظر گرفته و میخواهند با تخفیف و هزینه خوب تمامی کارهای طراحی سایت در یک بسته کامل به پایان برسانند.

برای افرادی که قصد کسب درآمد از طراحی سایت خود دارند نیاز است که علاوه بر داشتن سایت، حضور در شبکه های اجتماعی، سئو و سایر کارها را نیز برای بهبود رتبه سایت خود انجام دهند. که همه در این بسته طراحی سایت اطلاع رسانی ویژه در نظر گرفته شده است.

 

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی ویژه

 

مشخصات عمومی بسته طراحی سایت اطلاع رسانی ویژه VIP

طراحی گرافیگ قالب در حضور مشتری ۲ زبانه
با ۳ خروجی موبایل تبلت دسکتاپ (ریسپانسیو)
اجرای قالب اختصاصی
کنترل قالب ویژه مرورگرهای مختلف
نصب وتنظیم سیستم مدیریت محتوای وافزونه های استاندارد
ساخت تا ۴۵ صفحه داخلی
seo on page بهینه سازی استاندارد سایت برای گوگل
آموزش کنترل پانل مدیریت محتوا
تهیه و پیشنهاد نقشه سایت و درخت محتوا با تایید خریدار
کنترل چک لیست ۲۰۱۷ گوگل و اخذ رتبه A از gtmerix
ثبت آدرس خریدار نقشه در گوگل
ساخت صفحات شبکه های اجتماعی خریدار در آپارات – تلگرام – اینستاگرام –لینکدین- فیس بوک – توئیتر
فضای هاست سازمانی نقره ای یکسال
ثبت دامنه یکسال gtld و ir
معرفی سایت به موتورهای جستجو
آنالیز و سئو سایت تا ۳ ماه از زمان تحویل
گردآوری عکس ها و آیکون ها ۱۰مورد
غلط گیری املائی متون دریافتی
گردآوری متون و مقالات ۲۰ صفحه
ترجمه متون و مقالات ۱۰ صفحه
بروزآوری اطلاعات تکمیل ماهانه ۱۲ صفحه ۳ماه
بروزآوری هسته نرم افزار و افزونه ها یکسال
خدمات پشتیبانی به مدت یک سال

 

نقاط تمایز و برتری بسته طراحی سایت ویژه VIP

به همراه داشتن هاست و دامنه، طراحی سایت و قالب اختصاصی، سئو و بهینه سازی وب سایت  و خدمات پشتیبانی در این بسته از ویژگی هایی است که بسته طراحی سایت اطلاع رسانی ویژه را از سایر بسته ها متمایز میکند.

قرار دادن تمامی این خدمات در یک مجموعه توانسته هزینه کمتری را نسبت به تهیه هر یک از خدمات به صورت جداگانه در پی داشته باشد. همچنین برای کسب و کارهایی که برای پروژه خود مبلغی را در نظر گرفته و میخواهند نتیجه مطلوبی را کسب کنند گزینه بسیار مناسبی است.

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

صفر تا صد طراحی وب سایت و راه اندازی سایت

بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۲

بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۳

بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی انتخابی

بسته طراحی و اجرای پورتال سازمانی انتخابی

سوالاتی که باید از شرکت طراحی وب سایت بپرسید

طراحی وب سایت و نکات اصلی آن

۷ نکته مهم در طراحی وب سایت

قیمت طراحی وب سایت

 

 

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده صفحات زیر توصیه شده است…
مقایسه پلان های هاست      مقایسه پلان های طراحی وب سایت        مقایسه پلان های پشتیبانی       مقایسه پلان های بسته خدمات امنیت SSL     نمونه کارهای طراحی سایت        

 

 

 

کلمات کلیدی:
مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت واحد تولید محتوا ۲۴ام آبان, ۱۳۹۶

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.