ثبت نام | ورود | جستجو
مشاوره: ۲۳۰۸۷ ۲۱ (۹۸+)
آدرس: تهران – بلوار آفریقا – خیابان ناهید شرقی – پلاک ۱۲ – طبقه سوم

طراحی سایت فراکارانت از سال ۱۳۷۷، نوزده سال است که فعالیت تخصصی خود را ادامه می دهد. که ماحصل آن طراحی سایت و اجرای بیش از ۳۳۰۰ پروژه پرتال داخلی و خارجی است که در زیر اسامی تعدادی از جدیدترین آنها به استحضار رسانیده می شود .

فراکارانت بطور تخصصی دارای واحد تولید صنعتی نرم افزار بوده و از بهترین استانداردهای برنامه نوبسی و نرم افزار نویسی بهره می برد (فراکارانت در سال ۱۳۸۰ اولین سیستم مدیریت محتوای ایرانی را تولید کرده است و دارای پروانه تولید نرم افزار از وزارت صنایع می باشد).

این بدین معناست که در فراکارانت بر اساس نیاز و استراتژی سفارش دهنده گان طراحی سایت و تولید نرم افزار صورت میگیرد و تولید نرم افزار هیچ محدودیتی بر روی زبان برنامه نویسی net. یا php java , … , و گرافیک های ویژه و واکشنگرا در نمایشگر های مختلف عادی و موبایل وجود ندارد .

طراحی سایت فراکارانت در فضایی به مساحت ۴۰۰ متر مربع و با رعایت جدیدترین استانداردهای طراحی سایت و بهره گیری از ۵۰ نفر کارشناسان برگزیده توان اجرای ۱۰۰ پروژه همزمان را با رعایت کلیه استاندارد های این صنعت و کاهش هزبنه های تحمیلی به خریداران وب سایت رافراهم نموده است که در سال ۹۴ اجرای دقیق و ارایه خدمات طراحی سایت به بیش از ۷۰۰ سفارش جدید رکوردی در این صنعت محسوب می شود .

مهندس مهرداد سیجانی بنیانگذار گروه فراکارانت منتخب اعضا صنف فناوری اطلاعات در دور سوم و دور حاضر سازمان نظام صنفی رایانه ای بعنوان عضو هیات مدیره استان تهران و رییس کمیسیون فضای مجازی و خدمات طراحی سایت اقدامات موثری را در طی این سالیان در راستای توسعه فرهنگ دیجیتال و نیز ساماندهی کسب و کار های وابسته به آن انجام داده است.

شما نیز میتوانید با شماره گیری ۰۲۱۲۳۰۸۷ بصورت تلفنی یا با مراجعه حضوری به دفتر تهران واقع در جردن ناهید شرقی پلاک ۱۲از مشاوره های رایگان فراکارانت در این خصوص بهره گیرید.

در زیر نمونه کارهای ۳ ماه اخیر طراحی سایت فراکارانت را ملاحظه می فرمایید: