ثبت نام | ورود

طراحی سایت کاربر پسند

برای داشتن یک وب سایت کاربر پسند و موفق شما ملزم هستید در کنار نظر و الگوی شخصی، طراحی سایت را بر پایه­ ی خواسته­ ها و نیازهای کاربران و بازدیدکنندگان سایت خود انجام دهید. بدیهی است کاربران و مخاطبین متنوع وب سایت شما، سطح انتظارات خاص خود را دارند.

 

چطور سایت کاربر پسند و پربازدیدی داشته باشیم

 

در دنیای امروز که تجارت الکترونیک گوی سبقت را از رقبای سنتی خود ربوده طراحی سایت کاربرپسند نقش بسزایی در پربازدید بودن وب سایت مورد نظر شما دارد.

در طراحی سایت کاربرپسند نکات زیر نقشی کلیدی دارند.

▪ طراحی سایت کاربرپسند باید ساده و سر راست باشد. به این معنی که کاربر را در میان انبوه منوها و تبلیغات سایت  سردرگم نکند. بنابراین لازم است. پیش از منوبندی سایت الگوریتم آن را طراحی کنید.

▪ منوهای سایت باید در دسته ­بندی منظم و قانونمند در دسترس کاربران قرار گیرند.

▪ با توجه به این­که بیش از پنجاه درصد کابران در سراسر دنیا از موبایل برای باز کردن صفحات وب استفاده می­کنند. وب سایت شما حتما باید قابلیت باز شدن در انواع   نمایشگرها را داشته باشد. پس طراحی سایت  کاربرپسند باید به صورت ریسپانسیو باشد.

طراحی سایت کاربرپسند باید گرافیک قابل قبولی داشته، متون، تصاویر، و منوها با رنگ و دیزاین زیبا باشند.

▪ استتفاده از تصاویر و کلیپ­های کوتاه وب سایت خود را از یک مقاله طولانی و کسل کننده به یک صفحه پویا و جذاب تبدیل کنید.

▪ به منظور ارتباط با کاربران، بخش ارسال دیدگاه را حتما در سایت قرار دهید.

▪ کیفیت محتوی وب سایت خود را با مطالب مفید و بروز بالا ببرید

▪ سرعت بارگذاری سایت شما باید در حدود ۴ تا ۶ ثانیه باشد. روشن است که در عصر سرعت و ارتباطات از حوصله  کاربر خارج است که وقت خود را در بارگذاری کند سایتی به هدر دهد.

 

 

سایت کاربر پسند

 

امید است با نگاهی اجمالی به موارد بالا ­بتوانید طراحی سایت کاربرپسندی داشته باشید. به منظور تحقق این امر نیاز به مشاوره و همکاری یک گروه حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی سایت غیر قابل اجتناب است. ما در فراکارانت قریب به دو دهه تجربه را در اختیار شما قرار می دهیم و با پشتیبانی قوی حتی پس از اتمام پروژه در کنار شما خواهیم بود

 

 

 

صفر تا صد راه اندازی سایت

از طراحی سایت بیشتر بدانیم…

طراحی سایت حرفه ای تخصصی

با طراحی وب سایت حرفه ای پررنگ تر دیده شوید…

 

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده ی صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت     نمونه کارهای طراحی سایت      مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ      مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

 

کلمات کلیدی:
فاکتورهای کلیدی و آیتم های تخصصی طراحی سایت واحد تولید محتوا ۱۰ام تیر, ۱۳۹۶