مشاوره: 23087 21 (98+)

طراحی سایت هنری و هنرمندان

طراحی سایت هنری و هنرمندان

آیتمهای تخصصی طراحی سایت هنری و هنرمندان

خرسندیم که در ایران هنرمندان بسیاری داریم که بر پایه استعداد و توانائی خود به مدارج موفقیت دست یافته و در حوزه های وسیعی از صنایع دستی تا نقاشی و خوانندگی و … با استفاده از ایزارهای متعدد نیاز خود به یافتن مخاطبین بیشتر و گسترش دامنه دنبال کنندگان خود را در شبکه های اجتماعی تعقیب می کند.
اما به یاد ندارند که شبکه های اجتماعی محدودیت هائی را پیش پای ما می گذارند.
دسترسی به اطلاعات ارزشمند علاقه مندان خود نداریم. بانکی از اطلاعات ایمیل و تماس ایشان نداریم. فرمت . چارچوب ارسال مطالب در اختیار ما نیست و در نهایت امکان ایجاد صفحات فیک و تقلبی بسیار زیاد است چرا که ما باید پایگاه اختصاصی خود را ساخته  با بهره گیری از طراحی سایت و از ابزارهای مختلف شبکه اجتماعی بر رونق آن بیافزاییم.
هرچند این کار بسیار به نظر سخت می باشد اما به سادگی برند هنری خود را بسازید و در این راه با ارائه راه و روش تخصصی خود مخاطب خود را آگاه تر سازید.
– دسترسی به ایمیل و شماره طرفداران:
هر هنرمند و تشکیلات هنری می داند که این اطلاعات چه برای بازدید از یک نمایشگاه – چه برای دیدن یک فیلم و یا شرکت در یک کنسرت و یا خرید محصولی جدید چقدر می تواند ذیقیمت باشد و اینکه یک هنرمند در وب سایت خود چقدر می تواند با یک طراحی سایت حرفه ای آسان به این هدف دست یابد.
– فروش آنلاین در طراحی سایت:
فروش بدون واسطه آثار و یا رویدادها می توانند جذابیتی دو چندان برای مخاطب و شما فراهم آورد.
– معرفی برنامه ها و اقدامات در طراحی سایت:
این بخش به طرز قابل توجهی در فرآیندهای فرهنگ سازی و بهره گیری از خیل علاقه مندان و نیز راستای برندسازی موثر می باشد.
این موارد در کنار سایر سیستم های اختصاصی طراحی سایت شما می تواند برای ایده و توانائی شما حد و مرزها را در نوردد و شرایطی متفاوت را به ارمغان آورد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طراحی سایت  هنری و هنرمندان با ما در تماس باشید
کارشناسان طراحی سایت ما آمادگی دارند تا بصورت رایگان و در محل شما مراحل انجام موفق پروژه را با شما مرور کرده و نیازهای شما را برآورد نمایند

تلفن هماهنگی ۰۲۱۲۳۰۸۷ داخلی ۱۰۶

آدرس: جردن ناهید شرقی پلاک ۱۲ واحد طراحی سایت گروه شرکتهای فراکارانت (سهامی خاص)

کلمات کلیدی: