ثبت نام | ورود
پشتیبانی | مشاوره | تماس با ما | ۲۳۰۸۷ ۲۱ (۹۸+)

معایب طراحی سایت با وردپرس

معایب طراحی سایت با وردپرس : در این مطلب در خصوص معایب طراحی سایت با ورد پرس صحبت می کنیم. همان طور که در مطالب گذشته مجموعه مباحثی را در حوزه خدمات فضای مجازی و دیجیتال مارکتینگ آغاز کردیم می توانید این مباحث را به طور کامل در وب سایت https://karait.com/ پیگیری کنید.

مزایا سایت وردپرس

در مطالب قبلی در مورد مزایای سایت وردپرس گفته شد.  از ویژگی های مهم سایت وردپرس این است که، به شدت توسعه یافته است و بیش از ۳۴ درصد وب سایت های دنیا را به خودش اختصاص داده است. هزینه های ما را کاهش می دهد و راه پیشرفت و توسعه ما را آسان می کند.

معایب طراحی سایت با وردپرس

نکته مهم این است که ما باید معایب طراحی سایت با ورد پرس را نیز بدانیم و با اشکالات آن آشنا شویم.

  • تشخیص طراح حرفه ای

معایب طراحی سایت با وردپرس : یکی از معایب طراحی سایت با ورد پرس سختی تشخیص طراح حرفه ای است. زمانی که شما تصمیم می گیرید وب سایتتان را با وردپرس طراحی کنید و می خواهید با یک طراح سایت کار کنید، تعداد زیادی از افراد و یا شرکت ها به شما مراجعه می کنند که به هر حال مدعی دادن امکانات فراوان با قیمت های به شدت غیر قابل باوری هستند.
انتخاب این افراد سخت و مشکل خواهد بود. نتیجه این تصمیم در واقع می تواند برای ما و برایند آینده کسب و کار ما یک شوک باشد و ضربه مهلکی به آن وارد کند، یا در کنارش هم ممکن است بتواند یک همراهی و کمک موثری برای رسیدن زودتر ما به اهدافمان باشد.

  • انتخاب طراح حرفه ای

معایب طراحی سایت با وردپرس : در اینجا ما باید بین این افراد، یک طراح حرفه ای انتخاب کنیم. در واقع باید بتوانیم از یک قالب فروشی که ما را در دام خرید ارزان قرار می دهد و ممکن است در آینده ما را از تغییرات، اصلاحات و یا از اضافه کردن امکاناتی که مورد نیاز است، بی بهره سازد، بتوانیم فرد ایده آل خود را انتخاب کنیم.

انتخاب فرد درست کار راحتی نیست و احتیاج به مشاور و انتخاب کاملا هوشمندانه ای دارد.

  • تعیین امکانات مورد نظر

معایب طراحی سایت با وردپرس : مورد بعدی بعد از انتخاب طراح، سختی انتخاب امکانات است. بعد از انتخاب طراح، اکنون با دریایی از امکانات مواجه هستید. می خواهید یک فرم خاص یا یک فروشگاه یا یک سیستم سی آر ام داشته باشید. وقتی که وارد قسمت جستجو سایت می شوید، در قسمت افزونه ها می بینید که تعداد این موارد بعضا آنقدر زیاد است که بینشان نمی دانیم کدام را انتخاب کنیم.

لزوما مواردی که بالاتر دیده می شوند بهترین نیستند، به دلیل اینکه خیلی از آنها با تبلیغات و دلایل دیگری، بالا دیده می شوند. شما نیز باید برای وب سایت خود ابزاری را به کار گیرید که مناسب باشد و این به هیچ وجه کار آسانی نیست.

  • وسوسه مالک کسب و کار

معایب طراحی سایت با وردپرس : عیب بعدی وسوسه مالک کسب و کار یا سفارش دهنده وب سایت است. مالک یا صاحب یک کسب و کار برای اینکه امکانات بیشتری داشته باشد حدود ۶۰ -۵۰ -۷۰ افزونه مختلف را انتخاب می کند و به طراح خود سفارش می دهد و توقع دریایی از امکانات را دارد.

واقعیت این است که شما برای رسیدن به موفقیت به همه این امکانات نیاز ندارید. شاید حتی همه این موارد نیز مورد استفاده قرار نگیرند. هر افزونه جدیدی که به سایت اضافه می شود مستلزم ورود فشاری بر روی سئو سایت است. این فشار موجب یکپارچگی بهتر سایت می شود.

برای شروع کار بهتر است بر روی مواردی که ممکن است نیاز امروزتان نباشد، غلبه کنید، البته که کار سختی است. یعنی هنگامی که شما یک سایتی را ایجاد می کنید و از همان شروع کار می خواهید تنوع محصولات زیاد باشد، دسته بندی متنوعی داشته باشید، قیمت گذاری برای محصولات زیادی انجام شود، سرچ پیشرفته برای محصولات داشته باشید و … در صورتی که مشتری شما می خواهد محصول شما را بخرد و نیازی به این همه پیچیدگی نیست. پس بایستی به این وسوسه غلبه کنید.

نکته اخر این است که بعضی اوقت راه حل هایی که گفته می شود و در فروشگاه ها و شرکت های دیگری استفاده شده باید در مورد کار ما نیز بررسی شود. امکان دارد آن راه حل ها مناسب کار ما نباشد. ممکن است که افرادی آن را توصیه کنند ولی حما باید با ویژگی کار خود تطبیق بدهیم.

در صورت استفاده از راه حل های دیگران، به نظر می رسد که آن کار، دیگر کار شما نباشد و کپی ای از کار دیگریست. در این موقعیت اساسا مزیت رقابتی خودتان را از دست می دهید و اصولا شاید مزیت رقابتی شما آن چیزی نباشد که در آن راه حل وجود دارد.

این مواردی که گفته شد تعدادی از معایب سایت با وردپرس بود. امیدواریم که با مطالب بعدی بهتر بتوانیم شما را راهنمایی کنیم.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک معایب طراحی سایت با وردپرس مراجعه کرده و یا با شماره تماس های ۰۲۱۲۳۰۷۸ تماس حاصل فرمایید.

 

کلمات کلیدی:
پادکست فایل های صوتی, طراحی سایت karait ۱۲ام شهریور, ۱۳۹۸

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.