ثبت نام | ورود
پشتیبانی | مشاوره | تماس با ما | ۲۳۰۸۷ ۲۱ (۹۸+)

مزایا طراحی سایت با وردپرس

مزایا طراحی سایت با وردپرس : در این مقاله در خصوص چند مزیت کلیدی طراحی سایت با ورد پرس صحبت کرده ایم. شما می توانید مجموعه مطالب راجع به طراحی سایت با وردپرس را در وب سایت https://karait.com/ دنبال کنید.

حتما با طراحی سایت با ورد پرس در اینترنت و بخش های مختلف آن به عنوان فردی که به دنبال ایجاد وب سایت خود هستید آشنا شده اید. در ادامه ویژگی ها و مزیت های کلیدی آن را در این مطلب بررسی می کنیم.

مزایا طراحی سایت با وردپرس

مزایا طراحی سایت با وردپرس : اصلی ترین ویژگی برای طراحی سایت با وردپرس، سرعت اجرا است. امروزه مدل های کسب و کار و روش های رسیدن سریع به کسب و کارهای اجرا شده از مهمترین ویژگی های بیزینس هایی هستند که روی فضای مجازی قرار می گیرند. در گذشته کسب و کارهای سنتی، در سطح وسیعی وجود داشتند. این کسب و کارها کاملا براساس سرمایه گذاری تولید اجرا و خدمات پس از فروش بودند.

به عنوان مثال کارخانه فولاد ذوب آهن یک مجموعه صنعتی صنایع غذایی است. این گونه کسب و کارها، کسب و کارهایی هستند که پارامترهای دیگری برایشان اهمیت دارد، اما کسب و کارهایی که بر پایه حضور در فضای مجازی و آی تی هستند، نیاز به اجرای سریع دارند.

به فرض اگر امسال تصمیم به راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی قوی در صنعت خودتان بگیرید و بخواهید دو سال آینده به نتیجه مورد نظرتان برسید، احتمالا بسیاری از ویژگی هایی که امروز برای آن در نظر گرفتید و شاخص هایی که شاید در حال حاضر برای شما ایجاد وضعیت رقابتی نسبت به رقبایتان می کنند، در دو سال آینده مزیت نباشند. در این شرایط سرعت کار اهمیت زیادی دارد.

سرعت اجرا و زمان بندی درست

مزایا طراحی سایت با وردپرس : در اجرای کار باید دریای امکانات و ترکیب آنها را با هم داشته باشید و این روند با سرعت طی شود. باید ابزارهایی را به کار گرفت تا بتوان سرعت اجرا را نیز به شدت افزایش داد. هر چند مقداری از کیفیت کار نیز در شروع کم شود. در واقع این کیفیت، کیفیتی است که در ادامه با استفاده از ابزارهای دولوپمنت و توسعه در کار، به مراتب بیشتر از حالتی خواهد شد که شما بخواهید از ابتدا همه چیز را کاملا فیکس کنید و مثلا بخواهید یک سال بعد با هزینه های سرسام آوری که به هر حال تیم های توسعه به شما تحمیل می کنند، به نتیجه دلخواه برسید.

هر چند بسیاری از مواقع ممکن است، استارت آپ ها یا ایده ها، در میانه راه به خاطر همین زمانبری دچار مشکلات شوند. پس اولین ویژگی سرعت اجرا است.

به طور مثال یک وب سایت با فرایندی بسیار پیچیده را در نظر بگیرید. اگر قرار باشد کاملا برنامه نویسی شود، یک ماه آنالیز شود، سه ماه اجرا شود، یک ماه تست شود و سپس رفع خطا شود. باید حداقل چهار ماه با یک تیم فوق العاده حرفه ای سنگین و با هزینه زیاد اجرا شود. اما شما می توانید همین وب سایت را با استفاده از بکنت های موجود و لایبرری هایی که ورد پرس در اختیار شما می گذارد در یک ماه یا ۴۵ روز داشته باشید.

این مثال به شما کمک می کند که بتوانید درک بهتری از زمان بندی برای این موضوع داشته باشید. به علاوه اینکه هزینه های شما بیشتر از یک سوم یا یک چهارم کاهش پیدا می کند.

هزینه پایین وردپرس

مزایا طراحی سایت با وردپرس : نکته دوم نگهداری ارزانتر وب سایت هایی است که با ورد پرس طراحی می شوند. در واقع وقتی یک وب سایت را با ورد پرس طراحی می کنیم، به دلیل اینکه ارایه دهندگان خدمات پس از فروش ورد پرس، سرویس دهندگان هاست ورد پرس و تعداد کسانی که کار با آن را در سطح جهان بلد هستند، بسیار بسیار زیاد است، دردسری برای توسعه آتی وب سایتتان نخواهید داشت.

پس می توانید در خصوص نگهداری مناسب وب سایت خود فکر کنید. این نگهداری می تواند شامل افزایش امکانات، پشتیبانی، سرعت و خطا، به روز آوری هسته نرم افزار یا موارد دیگر باشد.

امنیت وب سایت

مزایا طراحی سایت با وردپرس : نکته سوم و مزیت سوم، امنیت بیشتر است. هنگامی که اسم ورد پرس به میان می آید، بسیاری از دوستان معتقد هستند که امنیت سایت کمتر خواهد شد و اینکه همه افراد از کدهای اپن سورس اطلاع دارند.

این نظرات تا جایی منطقی است. کدی که اشکال داشته باشد و افرادی هم به آن دسترسی نداشته باشند، احتمالا باگ آن به این سرعت در نمی آید. اما نباید فراموش کرد که تعداد زیادی برنامه نویس و شرکت های متعددی که بر روی ورد پرس کار می کنند و هر کدام از آنها بخشی را در این کسب و کار پیش می برند، روزانه برای تمام افزونه هایتان و قالب و هسته نرم افزاری تان، آپدیت های امنیتی می گذارند که موجب می شود مشکلات به سرعت حل شود.

نباید نگرانی ای بابت به کار گیری یک تیم برای رفع این مساله و به تبع هزینه بعد از آن باشید. در واقع این امنیت، امنیتی است که هم کسب و کار شما را تضمین می کند و هم رفع مساله را به سرعت و بدون هزینه برای شما انجام می دهد.

سخن آخر

مزایا طراحی سایت با وردپرس : شما باید یک شرکت خدمات پس از فروش، با هزینه کم، در کنار کار خود داشته باشید تا همیشه وب سایتتان آماده باشد. نکته آخر توسعه امکانات ارزانتر است. اگر در آینده بخواهید امکانات خود را افزایش دهید باید در کنار سرعت، امکان توسعه را نیز در اختیار داشته باشید.

اگر قرار باشد ما سریع به مقصد برسیم و بعد هیچ اتفاقی حاصل نشود، این سرعت در رسیدن به نتیجه، هیچ فایده ای ندارد. هدف این است که با سرعت مناسب و اصولی به مقصد برسیم و بتوانیم کدمان را لاگ کنیم و از مزایای رقابتی در کسب و کار استفاده کنیم.

سپس براساس مطالعاتی که کردیم، فیدبک هایی که گرفتیم و امکاناتی که از قبل موجود هستند (از جمله تعداد زیادی برنامه نویس)، با هزینه ای کم به هدف خود دست یابیم.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک مزایا طراحی سایت با وردپرس مراجعه کرده و یا با شماره تماس های ۰۲۱۲۳۰۷۸ تماس حاصل فرمایید.

کلمات کلیدی:
پادکست فایل های صوتی, طراحی سایت karait ۱۴ام شهریور, ۱۳۹۸

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.