ثبت نام | ورود

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت – قسمت ۳

یکی دیگر از معیارها برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت تنوع و تعدد در حوزه فعالیت کسب و کارهایی ست که برای طراحی سایت به آن مراجعه می کنند. تشخیص این امر با یک نگاه اجمالی به رزومه و نمونه کارهای طراحی سایت یک شرکت قابل تشخیص است.

چنانچه در مجموعه نمونه کارها یک نوع خاص از کسب و کار به عنوان مثال آژانس هواپیمایی بیش تر مشاهده شود، تنوع مورد نظر وجود ندارد. هرچند تمرکز بر برخی حوزه ها شاید تا حدودی باعث بالا رفتن تجربه شرکت طراحی سایت در آن زمینه شود اما پس از مدتی کار در زمینه ی مشابه و استفاده از روش های تکرار پذیر خلاقیت از بین خواهد رفت.

 

 تنوع در حوزه فعالیت مشتریان برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت

توصیه فراکارانت برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت بررسی نمونه کارهای شرکت هاست. چنانچه مجموعه متنوعی از کسب و کارها در دایره مشتریان یک شرکت وجود داشت می توان آن را گزینه ای برای بهترین شرکت طراحی سایت و اجرای پروژه طراحی وب سایت خود دانست و از دانش متنوع و خلاقانه آن بهره مند شد.

همچنین ذکر این نکته ضروری ست که پروژه طراحی سایت “حل یک مسئله”  است که هدف آن پیش رفت و رشد کسب و کار می باشد. بنابراین بهترین شرکت طراحی سایت برای این منظور شرکتی ست که توانایی بالایی در حل مسئله داشته باشد. هنگامی که یک شرکت در پاسخ به درخواست طراحی سایت پروپوزال و برنامه ای متناسب با اندام آن کسب و کار ارائه می دهد و تنها به پروپوزال ها و راه حل های تکراری بسنده نمی کند می توان از آن به عنوان یک شرکت طراحی سایت خوب که معیار حل مسئله و تنوع و تناسب در راه حل را نیز داراست؛ نام برد.

 

نکاتی در مورد تناسب پروپوال ارائه شده با قامت کسب و کار هدف

البته باید توجه داشت شرکت مجری که ممکن است به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت ایران شناخته شود روزانه با تعداد  ۲۵ تا ۳۰ درخواست طراحی سایت روبروست. درخواست هایی که تعداد قابل توجهی از آن ها پروژه های نسبتا کوچکی محسوب می شوند که نیاز به صرفه جویی در زمان و هزینه دارند. بنابراین شرکت طراحی سایت تهیه پیشنهاد را در بازه زمانی محدودی انجام می دهد. اما همانطور که گفته شد چنین شرکتی به دلیل توانایی بالا در حل مسئله و تنوع مشتریان، پروپوزالی به مراتب بهتر، اصولی تر، و به صرفه تر از سایر شرکت ها ارائه می دهد.

بنابراین باید پروپوزال ارائه شده را متناسب با مدت زمانی که شرکت صرف ارائه آن کرده است مورد بررسی قرار داد. همچنین هنگامی که از تناسب پروپوال ارائه شده با قامت کسب و کار هدف صحبت می شود منظور رعایت نکاتی شامل موارد زیر است:

امکان طراحی قالب اختصاصی کسب و کار، انجام مشاوره اختصاصی ویژه کسب و کار، پاسخ به درخواست های خاص و نگرش های متفاوت، امکان بهره مندی از مشاورین با تجربه، تسلط به انواع کسب و کارها.

 

حوزه های کسب و کار فراکارانت

شرکت مهندسین فراکارانت از آغاز فعالیت خود تا به امروز افتخار داشته با بهترین های تمامی حوزه های کسب و کار در زمینه طراحی سایت و ارائه سایر خدمات فضای مجازی همکاری داشته باشد. علاوه بر آن طیف وسیع و متنوعی از پروپوزال ها و قراردادهای طراحی سایت برای کسب و کارهای متفاوت در اندازه های مختلف را در رزومه دارد. از جمله خدمات طراحی سایت شرکت مهندسین فراکارانت طراحی سایت شرکتی ، طراح سایت داینامیک ، بهینه بودن قیمت طراحی سایت ، مناسب بودن قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی سایت تهران ، طراحی سایت اینترنتی ، طراحی سایت تخصصی ، فروشگاه اینترنتی اختصاصی میباشد.  برای آشنایی بیش تر با این موارد به بخش نمونه کارها مراجعه نمائید. هم چنین برای دریافت مشاوره رایگان با واحد مشاوره فراکارانت در ارتباط باشید.

جهت آشنایی با سایر ویژگی های یک شرکت طراحی سایت خوب و نحوه انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت به سایر مقالات این مجموعه مراجعه نمایید.

بخش اول : مدت زمان سابقه فعالیت
بخش دوم : میزان به روز بودن فناوری های به کار گرفته شده
بخش چهارم : نحوه برآورد هزینه ها
بخش پنجم : ارائه قراردادهای حرفه ای
بخش ششم : عضویت ها و گواهی نامه ها
بخش هفتم : رضایت مشتریان
بخش هشتم : تنوع و یکپارچگی خدمات

کلمات کلیدی:
طراحی سایت واحد تولید محتوا ۲۶ام آذر, ۱۳۹۷