مشاوره: 23087 21 (98+)

طراحی سایت صرافی

پویایی دنیای تجارت همواره دربردارنده معاملات و تبادل پول است و اگر این معاملات در سطح بین المللی باشد تبدیل و جابجایی پول از کشوری به کشور دیگر را نیز به همراه خواهد داشت. همچنین برای انجام بسیاری از مبادلات, مسافرت ها و حتی به عنوان یکی از روش های سرمایه گذاری با مفاهیمی همچون نرخ ارز و تبدیلات ارزی سر و کار خواهیم داشت. فعالان این حوزه کاری صرافی ها هستند و می توانند با راه اندازی یک طراحی سایت صرافی به ارایه خدمات ایمن تر و آسان تر بپردازند. با داشتن چنین سایتی بسیاری از این تبادلات بدون نیاز به مراجعه, حمل و نقل پول و محدودیت زمانی و مکان انجام خواهد شد.

در طراحی سایت صرافی در بخش درباره ما معرفی, سوابق و پیوندهای لازم برای استعلام مجوزهای قانونی ارایه می گردد. اعلام نرخ لحظه به لحظه ارز, سکه و طلا از بخش هایی است که در طراحی سایت صرافی لحاظ می شود. یکی دیگر از بخش های ضروری در طراحی سایت صرافی ایجاد صفحاتی جهت ثبت نام و تشکیل حساب کاربری برای مشتریان ثابت صرافی است.

بخشی جهت دسترسی مشتریان به حساب بانکی خود و امکان انجام امور ارزی از طریق آن از دیگر بخش های مهم در طراحی سایت صرافی است و رعایت موارد فنی و امنیتی ویژه ای را می طلبد. فروش و مبادله ارز و همچنین فروش سکه از خدمات صرافی ها است و با راه اندازی یک طراحی سایت صرافی این خدمات می تواند از طریق سایت ارایه گردد. گنجاندن بخشی با عنوان مشاوره در طراحی سایت صرافی به منظور پاسخگویی به سوالات کاربران در زمینه های اقتصادی و سرمایه گذاری و با هدف افزایش بازدید از سایت اجرا می گردد.

بخش مقالات طراحی سایت صرافی می تواند به ارایه مقالاتی در حوزه اقتصاد, بورس و دیگر حوزه های مرتبط اختصاص داده شود. همچنین در بخش اخبار طراحی سایت صرافی به اخرین خبرها در زمینه های اقتصادی پرداخته می شود. بخشی با عنوان تماس با ما در طراحی سایت صرافی وجود دارد. در این بخش اطلاعات تماس, ادرس و نمایش مکان صرافی روی نقشه گوگل مشاهده می شود.

برخی صفحاتی که در طراحی سایت صرافی وجود دارند:
۱- درباره ما
۲- نرخ آنلاین ارز, سکه و طلا
۳- ثبت نام و ایجاد حساب کاربری
۴- انجام امور ارزی از طریق حساب بانکی
۵- فروش و مبادله ارز و فروش سکه
۶- مشاوره
۷- مقالات
۸- اخبار
۹- تماس با ما

برای دریافت راهکارهای کارا با همکاران ما در فراکارانت تماس بگیرید.

همکاران ما در فراکارانت ایده های کارایی برای وب سایت شما دارند. با ما تماس بگیرید

کارشناسان طراحی سایت ما آمادگی دارند تا بصورت رایگان و در محل شما مراحل انجام موفق پروژه را با شما مرور کرده و نیازهای شما را برآورد نمایند

تلفن هماهنگی ۰۲۱۲۳۰۸۷ داخلی ۱۰۶

آدرس: جردن ناهید شرقی پلاک ۱۲ واحد طراحی سایت گروه شرکتهای فراکارانت (سهامی خاص)

کلمات کلیدی: