ثبت نام | ورود
پشتیبانی | مشاوره | تماس با ما | ۲۳۰۸۷ ۲۱ (۹۸+)

طراحی سایت صرافی

موضوع : آشنایی با  ویژگی‌های مهم و عوامل موفقیت طراحی سایت صرافی

 

مدت لازم برای مطالعه : ۶ دقیقه

 

هدف :با مطالعه این مطلب یک سفارش دهنده طراحی سایت صرافی، با ویژگی‌ها و عوامل موفقیت طراحی سایت صرافی آشنا خواهد شد.
پادکست :

 

 

پویایی دنیای تجارت همواره دربردارنده معاملات و تبادل پول است و اگر این معاملات در سطح بین المللی باشد تبدیل و جابجایی پول از کشوری به کشور دیگر را نیز به همراه خواهد داشت. همچنین برای انجام بسیاری از مبادلات، مسافرت ها و حتی به عنوان یکی از روش های سرمایه گذاری با مفاهیمی همچون نرخ ارز و تبدیلات ارزی سر و کار خواهیم داشت.

فعالان این حوزه کاری صرافی ها هستند و می توانند با راه اندازی یک طراحی سایت صرافی به ارائه خدمات ایمن تر و آسان تر بپردازند. با داشتن چنین سایتی بسیاری از این تبادلات بدون نیاز به مراجعه، حمل و نقل پول و محدودیت زمانی و مکان انجام خواهد شد.

در طراحی سایت صرافی در بخش درباره ما معرفی، سوابق و پیوندهای لازم برای استعلام مجوزهای قانونی ارایه می گردد. اعلام نرخ لحظه به لحظه ارز، سکه و طلا از بخش هایی است که در طراحی سایت صرافی لحاظ می شود. یکی دیگر از بخش های ضروری در طراحی سایت صرافی ایجاد صفحاتی جهت ثبت نام و تشکیل حساب کاربری برای مشتریان ثابت صرافی است.

بخشی جهت دسترسی مشتریان به حساب بانکی خود و امکان انجام امور ارزی از طریق آن از دیگر بخش های مهم در طراحی سایت صرافی است و رعایت موارد فنی و امنیتی ویژه ای را می طلبد.

فروش و مبادله ارز و همچنین فروش سکه از خدمات صرافی ها است و با راه اندازی یک طراحی سایت صرافی این خدمات می تواند از طریق سایت ارایه گردد. گنجاندن بخشی با عنوان مشاوره در طراحی سایت صرافی به منظور پاسخگویی به سوالات کاربران در زمینه های اقتصادی و سرمایه گذاری و با هدف افزایش بازدید از سایت اجرا می گردد.

بخش مقالات طراحی سایت صرافی می تواند به ارائه مقالاتی در حوزه اقتصاد، بورس و دیگر حوزه های مرتبط اختصاص داده شود. همچنین در بخش اخبار طراحی سایت صرافی به آخرین خبرها در زمینه های اقتصادی پرداخته می شود.

بخشی با عنوان تماس با ما در طراحی سایت صرافی وجود دارد. در این بخش اطلاعات تماس، آدرس و نمایش مکان صرافی روی نقشه گوگل مشاهده می شود.

طراحی سایت صرافی

 

برخی صفحاتی که در طراحی سایت صرافی وجود دارند:

۱- درباره ما
۲- نرخ آنلاین ارز، سکه و طلا
۳- ثبت نام و ایجاد حساب کاربری
۴- انجام امور ارزی از طریق حساب بانکی
۵- فروش و مبادله ارز و فروش سکه
۶- مشاوره
۷- مقالات
۸- اخبار
۹- تماس با ما

با توجه به بخش­ های مختلف طراحی وب سایت تنوع و کیفیت هر یک از این بخش­ها، تاثیر مستقیمی بر تعرفه آن قسمت و قیمت طراحی سایت دارد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.   

 

 

صفر تا صد راه اندازی سایت و طراحی سایت

سوالاتی که باید از شرکت طراحی سایت بپرسید

طراحی وب سایت و نکات اصلی آن

استفاده از تصویر در طراحی وب سایت

 استفاده از جاوا در طراحی وب سایت 

طراحی وب سایت و انتخاب رنگ ها

۷ نکته مهم در طراحی وب سایت

قیمت طراحی وب سایت

بسته طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی۱

بسته طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی ۲

بسته طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی ۳

بسته طراحی و اجرای فروشگاه اینترنتی انتخابی

 

 

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت         نمونه کارهای طراحی وب سایت      مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ        مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

 

کلمات کلیدی:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.