انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت- قسمت ۱

در میان شاخص‌های متنوع ارزیابی یک شرکت مدت زمان و سابقه فعالیت یک شاخص ارزشمند به شمار می‌رود. زیرا یک شرکت طراحی سایت دارای سابقه طولانی مدت از نقاط آغازین فعالیت خود عبور کرده و احتمال عدم ادامه فعالیت آن در آینده بسیار پایین است. در نتیجه اعتماد به آن به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت که قرار است نقطه تماس (touch point) اصلی یک کسب و کار را طراحی و راه‌اندازی کند آسان‌تر خواهد بود.

سابقه فعالیت شرکت طراحی سایت

یک شرکت طراحی سایت تخصصی با سابقه طولانی به طور درون سازمانی به مرحله‌ای از نظم و انسجام رسیده است که تمامی فرآیندها و عملکردها در آن کاملا شفاف و مشخص است. در واقع روند اجرای یک پروژه پس از فازبندی در واحدهای مختلف آغاز شده و واحد کنترل پروژه نیز بر این روند نظارت دقیق دارد. در این صورت مشتریان نگران عدم شفافیت در مسیر اجرا نیستند.

یک شرکت طراحی باید بهینه‌ترین و به صرفه‌ترین مسیر ممکن را انتخاب کرده و مشتریان خود را در جریان کامل روند اجرای پروژه و وضعیت فعلی آن‌ها قرار می‌دهد. حال آنکه یک شرکت با سابقه کمتر در روند انجام کار خود به روش درست و بهینه نرسیده و مشتریان را با علامت سوال‌های بسیار و ابهامات فراوان رها می‌کند.

از دیگر ویژگی‌های یک شرکت طراحی سایت مناسب، تنوع در زمینه‌های فعالیت است. یک مجموعه در طی سال‌ها، در هر پروژه با مسائل و نکات جدیدی روبرو می‌شود. این تجربیات شرکت را به بهترین شرکت طراحی سایت تبدیل می‌کند که در آن احتمال رخدادهای متوقف کننده پروژه به صفر می‌رسد. در واقع عنصر تجربه و پختگی شرکت موجب می‌شود سرویس‌های به صرفه‌تر که به صلاح کسب و کار مشتریان است برای آنها پیش بینی شود.

 نگهداری وب سایت

 نگرانی اصلی کسب و کارها امکان ادامه همکاری با شرکت طراحی سایت پس از پایان فاز طراحی است. امروزه بخش بزرگی از مراجعات را کسب و کارهایی تشکیل می‌دهند که دارای وب سایت بوده و درخواست ایجاد تغییرات و بروزرسانی وب سایت خود را دارند. اغلب به دلیل عدم دسترسی به شرکت طراح سایت اولیه، طراحی دوباره یک وب سایت جدید نسبت به کار بر روی وب سایت موجود توجیه اقتصادی بیشتری برای آنان دارد.

باید توجه کرد یک وب سایت همانند یک موجود زنده و پویا برای ادامه رشد و بالندگی خود و حضور در صفحات اول گوگل به یک تیم طراح نیاز دارد که از ابتدا به عنوان حامی در کنار دارندگان سایت حضور داشته و در ادامه نیز سایر خدمات نگهداری وب سایت را ارائه دهد. کسب و کارها با انعقاد قرارداد طراحی سایت و دریافت خدمات نگهداری وب سایت از یک شرکت معتبر با سابقه طولانی می‌توانند از این امر که پروژه خود را به بهترین شرکت طراحی سایت سپرده‌اند و تا سالیان سال از خدمات و مزایای آن بهره مندند اطمینان خاطر یابند.

ارائه مشاوره و بهترین قیمت

هر کسب و کاری با توجه به اهداف، استراتژی‌ و نیازهای خود، امکانات مختلفی را باید در نظر بگیرد. بنابراین بهره مندی از یک مشاوره تخصصی و حرفه‌ای به شما کمک می‌کند تا بتوانید سایت خود را بر اساس اهداف کسب و کار خود، روانشناسی و بررسی علایق و نیازهای مشتریان و هم‌چنین تحلیل رقبای خود، طراحی کنید. در این راستا متخصصین این حوزه با تعیین امکانات مورد نیاز شما، بهینه‌ترین طراحی را ارائه نموده و مناسب‌ترین قیمت طراحی سایت را با توجه به اهداف کسب و کار شما تعیین می‌کنند. طبیعتا یک شرکت با سابقه با توجه به تعدد ارتباط با مشتریان در حوزه کسب و کارهای مختلف، توانایی ارائه مشاوره حرفه‌ای‌تری دارد.

خدمات طراحی سایت با فراکارانت

طیف خدمات شرکت فراکانت در زمینه طراحی سایت داینامیک، طراحی سایت شرکتی ،طراحی سایت تخصصی ،فروشگاه اینترنتی اختصاصی و… شکل گرفته است.

شرکت مهندسین فراکارانت افتخار داشته است از سال ۱۳۷۷ و در روزهای آغازین ورود ارتباطات اینترنتی به ایران فعالیت خود را آغاز کند. در ابتدا به دلیل کمتر توسعه یافتگی زیرساخت‌ها، این خدمات به مشتریان دولتی که انگیزه و علل بیشتری جهت طراحی سایت داشته اند ارائه شده است.

در طی این سال‌ها با ارائه خدمات طراحی سایت متنوع، تولید نرم‌افزارهای مدیریت محتوا و گسترش واحد طراحی سایت و برنامه نویسی وب خود همواره سعی کرده در بالای لیست انتخاب مشتریان باقی بماند. هم چنین جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت و سایر خدمات با واحد مشاوره فراکارانت تماس بگیرید.

پیشنهاد می‌شود در ادامه سایر مقالات را نیز بخوانید

بخش دوم : میزان به روز بودن فناوری های به کار گرفته شده

بخش سوم : تنوع در حوزه فعالیت مشتریان

بخش چهارم : نحوه برآورد هزینه ها

بخش پنجم : ارائه قراردادهای حرفه ای

بخش ششم : عضویت ها و گواهی نامه ها

بخش هفتم : رضایت مشتریان

بخش هشتم : تنوع و یکپارچگی خدمات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

design-group 19ام آذر, 1397


برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

منو