انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایتReviewed by واحد تولید محتوا on Dec 25Rating:

بخش ششم : عضویت ها و گواهی نامه ها

گواهی نامه ها و عضویت هایی که یک شرکت داراست از دیگر شاخصه هایی ست که می توان بر اساس آن بهترین شرکت طراحی سایت را شناسایی کرد. در کشور ما سازمان نظام صنفی رایانه ای متولی قانون گذاری برای فضای دیجیتال و امور مربوط به شرکت های فعال در این حوزه است.

شرکت هایی که در سازمان نظام صنفی رایانه ای عضویت دارند گام اول برای به وجود آوردن یک اعتماد نسبی را برداشته اند و می توان حداقل استاندارهای یک “شرکت”  مانند وجود لیست بیمه و سایر قوانین ابتدایی را از آن ها انتظار داشت.

حال چنانچه یک شرکت طراحی سایت در کمیسیون فضای مجازی سازمان نظام صنفی رایانه ای عضویت داشته باشد نشان از فعالیت های بیش تر و پختگی آن دارد. زیرا تصمیم گیری های کلان حوزه دیجیتال معمولا در این کمیسون رخ داده و شرکت های عضو را می توان به عنوان شرکت های بالغ که از مراحل اولیه کسب و کار و رفع نیازهای اولیه خود عبور کرده اند دانست. این شرکت ها گزینه های اصلی برای انتخاب به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت هستند.

در این میان می توان شرکتی که چندین قدم فراتر رفته و سالهای سال تجربه عضویت و حتی ریاست بر این کمیسیون را در کارنامه دارد بهترین شرکت طراحی سایت ایران دانست. چرا که ادامه فعالیت آن تا سالیان سال تضمین شده است. همچنین با انتقال تدریجی تجربه بالای مدیریت به سایر کارکنان، مناسب ترین خدمات برای هر کسب و کار در بهترین کیفیت ها پیشنهاد و ارائه می گردد.

علاوه بر این حضور یک شرکت طراحی سایت و ارائه خدمات دانش محور در فضاهای استارتاپی و دعوت به کنفرانس های شناسایی کننده استارتاپ ها جهت ارائه مشاوره نیز نشانه ی دیگری جهت شناسایی بهترین شرکت طراحی سایت است. زیرا نشانگر حضور فعال شرکت مذکور در فضاهای مختلف کسب و کار و تجارب بالای آن است.

در پایان شایان ذکر است که شرکت فراکارانت و مدیرعامل آن جناب آقای مهندس سیجانی با انتخاب شرکت های برتر و افراد متقاضی عضویت در کمیسیون خدمات فضای مجازی سازمان نظام صنفی رایانه ای بار دیگر به سمت ریاست کمیسیون خدمات فضای مجازی انتخاب شدند. شرکت فراکارانت در سه دوره گذشته و به مدت ۹ سال ریاست این کمیسیون را برعهده داشته است.

جهت دریافت اطلاعات بیش تر و دریافت مشاوره رایگان با واحد مشاوره فراکارانت در تماس باشید.

جهت آشنایی با سایر ویژگی های یک شرکت طراحی سایت خوب و نحوه انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت به سایر مقالات این مجموعه مراجعه نمایید.

بخش اول : مدت زمان سابقه فعالیت
بخش دوم : میزان به روز بودن فناوری های به کار گرفته شده
بخش سوم : تنوع در حوزه فعالیت مشتریان
بخش چهارم : نحوه برآورد هزینه ها
بخش پنجم : ارائه قراردادهای حرفه ای
بخش هفتم : رضایت مشتریان
بخش هشتم : تنوع و یکپارچگی خدمات

کلمات کلیدی:طراحی سایت واحد تولید محتوا ۴ام دی, ۱۳۹۷

Scroll Up