pre-loader

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت -قسمت ۴

از مهم‌ترین معیارها برای تشخیص بهترین شرکت طراحی سایت نحوه برآورد هزینه‌ها و ارائه قیمت طراحی سایت منطقی و به صرفه است. هرچند رفتار خریدار همواره میل به ارزان‌ترین پیشنهاد دارد اما تجربه ثابت کرده هنگامی که کسب و کارها با قیمت‌های اصطلاحا افسانه‌ای مواجه اند و انتظار معجزه از شرکت مجری طراحی سایت دارند؛ در واقع هیچگاه معجره ای در کار نخواهد بود.

نحوه برآورد هزینه‌ها در بهترین شرکت طراحی سایت

علت قیمت پایین در برخی شرکت‌ها به کار گرفتن افرادی در پروژه است که عموما کارشناسانی بی‌تجربه هستند. علاوه بر این برخلاف روال موجود در بهترین شرکت طراحی سایت، بسیاری از خدماتی که مشتری انتظار دریافت آن‌ها را دارد، ارائه نشده و انتظارات مشتری هیچگاه برآورده نمی‌شود. در نتیجه حاصل امر پروژه ای است که به طور ناقص انجام گرفته و در ادامه هزینه‌های بیشتری به دنبال خواهد داشت. در این زمینه در سری مقالات برآورد هزینه طراحی سایت به تفصیل صحبت شده است.

هزینه طراحی سایت

به عنوان مثال برای طراحی رابط کاربری هنگامی که طراح سایت چند قالب محدود به مشتری خود ارائه کرده و از وی می‌خواهد از بین آن‌ها یک قالب را انتخاب کند؛ این بدان معناست که قالب توسط وی طراحی نشده است. و از قالب‌های عموما آلوده که در فضای اینترنت به طور رایگان موجود است استفاده می‌شود. در چنین حالتی کیفیت کار و نتیجه نهایی به هیچ عنوان قابل مقایسه با سایت طراحی شده توسط یک شرکت طراحی سایت خوب نیست.

دریافت پروپوزال متناسب با نیاز شما

از دلایل دیگر که شرکت مجری طراحی سایت با عنوان بهترین شرکت طراحی سایت از قالب‌های آماده استفاده نمی‌کند سورس نامناسب آن‌ها برای سئو است. باید توجه داشت آنچه به طور رایگان و از منبع نامشخص دریافت شده قابلیت گارانتی شدن را نداشته و در ادامه برای اجرای خدمات دیجیتال مارکتینگ و سئو نامناسب است. بنابراین در ادامه، کسب و کار را با هزینه بالاتری مواجه می سازد.

بهترین شرکت طراحی سایت شرکتی است که در ابتدا با برگزاری جلسات مشاوره نیاز کسب و کار هدف را تحلیل کرده و طبق نظرات متخصصان، اصول زیباشناسی، روانشناسی مخاطب و سلیقه مشتریان یک فالب را تماما از بالا تا پایین به طور اختصاصی طراحی کند. سپس کدنویسی قالب طراحی شده بر روی PHP  و HTML انجام شده و پس از اجرا به مشتری تحویل داده شود.

چند نکته در انتخاب شرکت طرحی سایت که باید بدانید

با پیشرفت فناوری و حضور کسب و کارها در فضای مجازی، افراد بسیاری خواستار طراحی سایت و ورود به فضای مجازی هستند. در همین راستا شرکت‌های زیادی تحت عنوان شرکت طراحی وب سایت بوجود آمده اند که کار آنها طراحی و بهینه‌سازی سایت است. با توجه به آن که تعداد این شرکت‌ها رو به افزایش است، افراد برای انتخاب طراح سایت سردرگم می‌شوند.

یکی از دغدغه‌هایی که افراد در انتخاب شرکت طراحی سایت دارند هزینه و قیمت طراحی سایت است. بسیاری از افراد که کسب و کار خود را به تازگی شروع کرده اند بودجه کافی برای سفارش سایت ندارند. به همین دلیل از این کار تا مدتی صرف نظر می‌کنند . در این بین امکان دارد بسیاری از موقعیت‌های مناسبی که با داشتن سایت کسب کنند را از دست بدهند . فراکارانت با تعیین امکانات بهینه برای سایت شما، مناسب‌ترین قیمت ممکن را ارائه می‌دهد. در این صورت می‌توانید با مناسب‌ترین قیمت حضور خود را در فضای مجازی رسمی کنید.

اهمیت خدمات نگهداری وب سایت در فراکارانت

کسب و کارها می‌توانند در تماس با واحد مشاوره شرکت فراکارانت، مشاوره رایگان اولیه برای پروژه طراحی سایت خود دریافت نموده و پس از دریافت پروپوزال متناسب با نیازها و سرمایه خود جهت برگزاری جلسات طراحی سایت زمان اختصاصی خود را داشته باشند. شرکت فراکارانت در گام بعدی پس از تحویل سایت نیز دارندگان وب سایت را تنها نگذاشته و خدماتی همچون جلسات آموزشی نحوه کار با وب سایت و امکان اعمال تغییرات در یک بازه زمانی مشخص را ارائه می‌کند. علاوه براین یک شرکت طراحی سایت معتبر پس از پایان طراحی، خدمات گسترده‌ای را در قالب خدمات نگهداری وب سایت ارائه می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید.

جهت آشنایی با سایر ویژگی‌های یک شرکت طراحی سایت خوب به سایر مقالات این مجموعه مراجعه نمایید.

بخش اول : مدت زمان سابقه فعالیت

بخش دوم : میزان به روز بودن فناوری های به کار گرفته شده

بخش سوم : تنوع در حوزه فعالیت مشتریان

بخش پنجم : ارائه قراردادهای حرفه ای

بخش ششم : عضویت ها و گواهی نامه ها

بخش هفتم : رضایت مشتریان

بخش هشتم : تنوع و یکپارچگی خدمات

6 پاسخ به “انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت -قسمت ۴”

  1. گودرزی گفت:

    متاسفانه چند وقتیه که رتبه سایتم پایین اومده برای همین نیاز به تولید محتوا دارم، شما تولید محتوا هم انجام می دین؟ کجا باید سفارش بدم؟

  2. […] به کار گرفته شده بخش سوم : تنوع در حوزه فعالیت مشتریان بخش چهارم : نحوه برآورد هزینه ها بخش پنجم : ارائه قراردادهای حرفه ای بخش ششم : عضویت ها و […]

  3. […] به کار گرفته شده بخش سوم : تنوع در حوزه فعالیت مشتریان بخش چهارم : نحوه برآورد هزینه ها بخش پنجم : ارائه قراردادهای حرفه ای بخش ششم : عضویت ها و […]

  4. […] به کار گرفته شده بخش سوم : تنوع در حوزه فعالیت مشتریان بخش چهارم : نحوه برآورد هزینه ها بخش پنجم : ارائه قراردادهای حرفه […]

  5. […] بخش دوم : میزان به روز بودن فناوری های به کار گرفته شده بخش چهارم : نحوه برآورد هزینه ها بخش پنجم : ارائه قراردادهای حرفه ای بخش ششم : عضویت ها و […]

  6. […] زمان سابقه فعالیت بخش سوم : تنوع در حوزه فعالیت مشتریان بخش چهارم : نحوه برآورد هزینه ها بخش پنجم : ارائه قراردادهای حرفه […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

design-group ۲۶ام آذر, ۱۳۹۷


برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

منو