ثبت نام | ورود
پشتیبانی | مشاوره | تماس با ما | ۲۳۰۸۷ ۲۱ (۹۸+)

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت – قسمت ۷

میزان رضایت مشتریان از خدمات دریافت شده از مهم ترین شاخص ها هنگام انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت برای سپردن پروژه طراحی سایت است.

بسیار دیده شده هنگام جستجو برای پیدا کردن بهترین شرکت طراحی سایت به نتایج صفحه اول گوگل بسنده می شود. حال آن که بسیاری از شرکت ها با روش های غیراخلاقی و غیراستاندارد مانند استفاده از شماره تماس و نام شرکت های دیگر سعی دارند در صدر نتایج جستجو ظاهر شوند. متاسفانه برخی از این روش ها نیز تا حدودی برای آن ها کارآمد بوده است. در نتیجه رقابت سنگینی برای قرارگیری در جایگاه اول وجود دارد.

 

 تاثیر رضایت مشتریان در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت

شرکت مهندسین فراکارانت با وجود این که خود برای عموم جستجوهای مهم در صفحه اول نتایج جستجو گوگل حضور دارد اما همواره توصیه می کند برای پیدا کردن بهترین شرکت طراحی سایت صفحات دوم و سوم نتایج جستجو نیز بررسی شود. در واقع توجه به این نکته ضروری ست که برای اطمینان از اعتبار یک شرکت تنها به جایگاه آن در صفحات نتایج جستجوی گوگل بسنده نشود چرا که با برخی روش ها همچون خرید لینک ها این امکان چندان دور از دسترس نیست.

ضمن آن که یک شرکت طراحی سایت خوب با خدمات و  سرویس های با کیفیت تکاپوی چندانی برای بدست آوردن این جایگاه ها ندارد و بیش از آن که به دنبال کسب مشتریان جدید باشد مصمم است تا با ارائه صحیح خدمات مشتریان فعلی خود را در سطح بالایی از رضایتمندی حفظ کند. البته کسب مشتری جدید نیز یک استراتژی برای شرکت ها محسوب می شود. اما معمولا شرکت های نوپا در ابتدای کار خود تلاش بسیاری در این زمینه دارند.

در حالی که یک شرکت به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت که تعداد زیادی از کسب و کارها سال های متمادی از خدمات آن بهره می برند و طیف وسیعی از مشتریان را پوشش می دهد؛ نیاز چندانی به صرف هزینه جهت دیده شدن در نتایج اول جستجوهای گوگل ندارد. رضایت و مدت زمان همکاری مشتریان با بهترین شرکت طراحی سایت معرف اصلی برای کیفیت کار آن خواهد بود.

 

ارائه برخی خدمات طراحی سایت در فراکارانت

شرکت فراکارانت تاکنون افتخار ارائه خدمات طراحی سایت در زمینه های طراحی سایت ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی وب سایت ، طراحی سایت داینامیک ، قیمت طراحی سایت ، قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی سایت تهران ، طراحی سایت اینترنتی ، خدمات طر احی سایت و نگهداری و فروشگاه اینترنتی اختصاصی و فضای مجازی را به مجموعه کثیری از مشتریان و در مدت زمان های طولانی (بیش از ۱۰ تا ۱۵ سال) در کارنامه دارد.  گروه مهندسین فراکارانت برای بسیاری از مشتریان خود از اولین سال فعالیت آن ها با وجود تخفیفات و تبلیغات بسیار رقبا همچنان به عنوان انتخاب اول جهت دریافت خدمات فضای مجازی باقی مانده است.

جهت دریافت اطلاعات بیش تر در خصوص انواع خدمات فضای مجازی و دریافت مشاوره رایگان با واحد مشاوره فراکارانت در تماس باشید.

جهت آشنایی با سایر ویژگی های یک شرکت طراحی سایت خوب و نحوه انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت به سایر مقالات این مجموعه مراجعه نمایید.

بخش اول : مدت زمان سابقه فعالیت
بخش دوم : میزان به روز بودن فناوری های به کار گرفته شده
بخش سوم : تنوع در حوزه فعالیت مشتریان
بخش چهارم : نحوه برآورد هزینه ها
بخش پنجم : ارائه قراردادهای حرفه ای
بخش ششم : عضویت ها و گواهی نامه ها
بخش هشتم : تنوع و یکپارچگی خدمات

کلمات کلیدی:
طراحی سایت واحد تولید محتوا ۴ام دی, ۱۳۹۷

4 پاسخ به “انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت – قسمت ۷”

  1. […] قراردادهای حرفه ای بخش ششم : عضویت ها و گواهی نامه ها بخش هفتم : رضایت مشتریان بخش هشتم : تنوع و یکپارچگی […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.