انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت

بخش هشتم : تنوع و یکپارچگی خدمات

معیار مهم دیگر در شناخت بهترین شرکت طراحی سایت این است که علاوه بر طراحی سایت سایر خدمات فضای دیجیتال را نیز ارائه دهد. خدماتی همچون پشتیبانی، دیجیتال مارکتینگ، میزبانی سرور و ثبت دامنه در سطوح مختلف.

شاید اهمیت این موضوع چندان روشن نباشد اما کسب و کاری را در نظر بگیرید که برای طراحی سایت خود در ابتدا نیازمند ثبت دامنه و خریداری فضای میزبانی ست و پس از طراحی و بارگذاری سایت نیز نیازمند دریافت خدمات پشتیبانی و نگهداری سایت و دیجیتال مارکتینگ می باشد.

برای این کسب و کار بسیار راحت تر و کم هزینه تر خواهد بود اگر تمامی این خدمات را به صورت یکپارچه و یکجا از یک شرکت طراحی سایت خوب دریافت کند تا اینکه در بین چند شرکت مختلف ارائه دهنده خدمات در حرکت بوده و نقصان در وظایف هر یک بر عهده دیگری گذاشته شود. در چنین حالتی کسب و کار از هدف خود که حرکت در مسیر روبه جلو در دنیای آنلاین است به شدت دور خواهد ماند و اتلاف زمان در هر بخش از خدمات باعث کاهش سرعت و افزایش هزینه کل پروژه می شود.

گروه مهندسین فراکارانت علاوه بر طراحی سایت، انواع خدمات نگهداری سایت را که در بسیاری از شرکت های طراحی سایت به ندرت تعریف شده است ارائه می دهد. همچنین افتخار داشته است از سال ۲۰۰۰ میلادی مجموعه کاراهاست را به عنوان یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت های ارائه دهنده سرویس میزبانی وب در اختیار داشته و سرویس های خود را به مشتریان حرفه ای که غالبا به طور تخصصی از طریق میزبانی وب کسب درآمد می کنند ارائه دهد.

علاوه بر این گروه مهندسین فراکارانت مجموعه دیجیتال مارکتینگ جامع و ۳۶۰ درجه ی فورس را به شکل مجزا ارائه داده است و گروه مشاور مدیریت همکاران را نیز در مجموعه خود دارد. هم چنین شرکت فراکارانت در شتاب دهنده فناوری اطلاعات و ارائه خدمات دانش محور برای استارت آپ ها حضور داشته و همواره از آن در حوزه های مختلف استارتاپی به عنوان داور و شناسایی کننده استارتاپ ها دعوت به عمل می آید. تمامی این ویژگی ها می تواند آرامش خاطر کسب و کارها را در زمینه انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت و دریافت مشاوره و خدمات در تمامی حوزه های دیجیتال به دنبال داشته باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیش تر در خصوص انواع خدمات فضای مجازی و دریافت مشاوره رایگان با واحد مشاوره فراکارانت در تماس باشید.

جهت آشنایی با سایر ویژگی های یک شرکت طراحی سایت خوب و نحوه انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت به سایر مقالات این مجموعه مراجعه نمایید.

بخش اول : مدت زمان سابقه فعالیت
بخش دوم : میزان به روز بودن فناوری های به کار گرفته شده
بخش سوم : تنوع در حوزه فعالیت مشتریان
بخش چهارم : نحوه برآورد هزینه ها
بخش پنجم : ارائه قراردادهای حرفه ای
بخش ششم : عضویت ها و گواهی نامه ها
بخش هفتم : رضایت مشتریان

کلمات کلیدی:
Scroll Up