ثبت نام | ورود

طراحی سایت کودکان

 

طراحی سایت کودکان یک راهکار برنامه ریزی شده و هدفمند برای پاسخ به اشتیاق کودکان به استفاده از فناوری های نوین و البته تمایل والدین برای فراهم کردن جدیدترین سرگرمی ها برای آن ها است. طراحی سایت کودکان به منظور آشنایی و استفاده کودکان از دنیای مجازی و با هدف یادگیری و کاربرد کامپیوتر و اینترنت و همچنین یادگیری مهارت ها و بازی ها با در نظر گرفتن رده سنی آن ها راه اندازی می شود.

بخش درباره ما در طراحی سایت کودکان به معرفی سایت، اهداف، گروه و تحصیلات آن ها اختصاص دارد. بخش بازی ها یکی از بخش های مهم در طراحی سایت کودکان است. معرفی بازی ها و اسباب بازی های مناسب برای سنین مختلف در این بخش انجام می شود.

همچنین بخش کتابخانه با معرفی کتاب های آموزنده برای سنین مختلف یکی از کاربردی ترین و مفیدترین بخش ها در طراحی سایت کودکان است. بخش نقاشی شامل آموزش نقاشی، رنگ آمیزی و ساخت تصاویر از دیگر بخش های است که بسیار مورد استقبال است.

بخش ساخت کاردستی از بخش های جذاب و دوست داشتنی برای کودکان است و سبب رشد و پرورش خلاقیت آن ها می گردد. بخش بازی های فکری و ریاضی و بخش دانستنی ها و چیستان از بخش هایی است که با به چالش کشیدن هوش و استعداد کودکان در زمینه های مختلف، افزایش دانش آن ها در زمینه ریاضی، تجزیه و تحلیل، ضرب المثل ها، منشا و موارد کاربرد آن ها را در پی خواهد داشت.

بخش دیگری که در طراحی سایت کودکان لحاظ می شود بخش شعر است. این بخش می تواند به گونه ای طراحی شود که در صفحاتی اشعار آموزشی، مناسب مهدکودک ها و با بیان کودکانه قرار داشته باشد و در صفحاتی اشعار کهن و معاصر پارسی همراه با نام و اطلاعات مختصری از شاعر در اختیار کودکان قرار داده شود.

بخش مقالات از دیگر بخش هایی است که در طراحی سایت کودکان اجرا می شود. این بخش می تواند دربرگیرنده محتوای مفیدی برای والدین درباره مراحل رشد جسمی و روحی، روانشناسی کودکان و بیماری های کودکان باشد. در بخش تماس با ما در طراحی سایت کودکان اطلاعات تماس و نمایش مکان مرکز فعالیت گروه روی گوگل مپ را وجود دارد.

 

طراحی سایت کودکان

 

 

برخی صفحاتی که در طراحی سایت کودکان وجود دارد:

۱- درباره ما
۲- بازی ها
۳- کتابخانه
۴- نقاشی
۵- کاردستی
۶- بازی های فکری و ریاضی
۷- دانستنی ها و چیستان
۸- شعر
۹- مقالات
۱۰- تماس با ما

 

با توجه به بخش­ های مختلف طراحی وب سایت تنوع و کیفیت هر یک از این بخش­ها، تاثیر مستقیمی بر تعرفه آن قسمت و قیمت طراحی سایت دارد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.   

 

 

صفر تا صد راه اندازی سایت و طراحی سایت

سوالاتی که باید از شرکت طراحی سایت بپرسید

طراحی وب سایت و نکات اصلی آن

استفاده از تصویر در طراحی وب سایت

 استفاده از جاوا در طراحی وب سایت 

طراحی وب سایت و انتخاب رنگ ها

۷ نکته مهم در طراحی وب سایت

قیمت طراحی وب سایت

بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۱

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی ۲     

بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۳

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی انتخابی                       

 

 

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت         نمونه کارهای طراحی سایت      مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ        مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

 

 

کلمات کلیدی: