طراحی سایت عمرانی

مزایای طراحی سایت عمرانی چیست؟

امروزه افراد برای استفاده از هر محصول یا خدمتی ابتدا در اینترنت درباره آن جست و جو می‌کنند. پس بسیار مهم است تا در فضای دیجیتال حضور پیدا کرده و کسب و کار خود را به آن‌ها معرفی کنید. در این راستا طراحی سایت عمرانی رونق بسیاری پیدا کرده است. مجریان پروژه‌های عمرانی این فرصت را پیدا می‌کنند تا به طور دقیق کسب و کار خود را به کاربر معرفی کرده و با نمایش نمونه کارها، هم اعتماد مشتری را جلب کرده و هم تصمیم گیری را برای او آسان‌تر نمایند.

فعالیت شرکت‌های عمرانی در حوزه‌های مختلفی چون پروژه‌های ساختمانی، پروژه‌های صنعتی، آبی، راه سازی و … صورت می‌گیرد.  طراحی سایت عمرانی، فرصت مناسبی جهت اطلاع رسانی کامل برای مشتری می‌باشد. در یک سایت عمرانی بیان سوابق، پروژه‌ها و نمونه کارهای انجام شده و در حال انجام، جهت جذب مشتریان بسیار موثر می‌باشد.

civill

امکانات طراحی سایت عمرانی چیست؟

با توجه به حوزه فعالیت‌های متنوع در حوزه عمران برای هر یک میتوان امکانات خاص خود را تعریف کرد. اما به طور کلی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود :

طراحی بخش درباره ما :

در  بخش در باره ما می‌توان سال تاسیس شرکت، استراتژی‌ها، اهداف و ماموریت‌ها، قابلیت‌ها و توانایی‌های شرکت را بیان کرد.

طراحی بخش تماس با ما  :

در این بخش اطلاعات تماس، آدرس، نمایش نقشه گوگل می‌تواند به کاربران نمایش داده شود.

طراحی بخش معرفی خدمات :

در این بخش تمامی زمینه‌های کاری که شرکت  قابلیت انجام آن را دارد، به صورت دسته‌بندی های مشخص برای مشتری تعریف می‌شوند. هم‌چنین تجهیزات و دستگاه‌ها نیز می‌توانند جهت معرفی به کاربر در دسته بندی‌های مختلف قرار گیرند.

طراحی بخش معرفی پروژه‌ها :

معرفی نمونه کارها از مهم ترین اجزای طراحی سایت عمرانی به شمار می‌آید. در این بخش پروژه های انجام شده و در حال انجام به همراه اطلاعات و تصاویر مربوطه درج می‌شوند. این بخش نقش بسیار مهمی در کسب اعتبار شرکت شما دارد.

طراحی بخش گالری تصاویر و ویدئویی :

تولید محتوای جذاب و با کیفیت در جذب مخاطب و کسب رتبه بالاتر در سئو همواره باید در اولویت قرار گیرد. محتوای تصویری و ویدئویی همواره جذابیت بیشتری برای کاربران دارد. تصاویر و ویدئوهای پروژه‌های شما می‌تواند در یک بخش جداگانه جهت معرفی به مشتریان قرار گیرند.

طراحی بخش عضویت ها و گواهی ها :

قرار دادن گواهی ها و عضویت ها جهت نمایش اعتبار شرکت و جلب اعتماد مشتریان بسیار حائز اهمیت است.

طراحی بخش پشتیبانی :

در این بخش می‌توانید به پرسش‌های احتمالی مشتریان پاسخ دهید. هم‌چنین می‌توانید یک دسته بندی از پرسش‌های متداولی که در زمینه کاری شما وجود دارد، به همراه پاسخ آن‌ها در اختیار کاربران قرار دهید.

طراحی بخش اخبار و رویدادها:

در این بخش می‌توان اخبار مربوط به حوزه کاری، رویدادها، همایش‌ها و عقد قراردادها را جای داد. به روز بودن در این بخش می‌تواند حجم مخاطب زیادی را به سایت سرازیر کرده و ترافیک سایت را افزایش دهد.

civil2

طراحی سایت عمرانی با فراکارانت

مجموعه فراکارانت با دو دهه تجربه در حوزه طراحی سایت همراه شما است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید. برای آشنایی بیشتر نمونه کارها و تعرفه طراحی سایت را مشاهده نمایید.

پیشنهاد می‌شود مقالات زیر را مطالعه نمایید.

1-طراحی سایت صنعتی

2-طراحی سایت تجهیزات صنعتی

3- طراحی سایت ساختمانی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روابط عمومی 5 مرداد 1401


whatsapp

برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

closewhatsapp
onewhatsapp

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

فهرست