pre-loader

طراحی سایت تشریفات و خدمات مجالس

 

چرا طراحی سایت تشریفات و خدمات مجالس ؟

فعالیت گروه برگزارکننده تشریفات و خدمات مجالس در زمینه مشاوره، طراحی و برگزاری مجالس است. این زمینه کاری بسیار گسترده بوده و خدمات در زمینه برگزاری همایش‌ها، سمینارها، جشن‌های فارغ التحصیلی، مراسم عروسی، سالگرد ازدواج، تولدها و میهمانی ها ارائه می‌گردد. بنابراین طراحی سایت تشریفات و خدمات مجالس می تواند به عنوان یکی از بهترین تبلیغات مجموعه باشد. معرفی و نمایش تخصص گروه و امکانات مجموعه به عنوان هدف اصلی طراحی سایت تشریفات و خدمات مجالس در بلندمدت نیاز مجموعه به انواع تبلیغات و در نتیجه هزینه‌های گزاف آن را کاهش می‌دهد.

امکانات طراحی سایت تشریفات و خدمات مجالس چیست؟

معرفی تشریفات

در طراحی سایت تشریفات و خدمات مجالس در صفحه ای با عنوان درباره ما سوابق و گواهینامه‌ها و امتیازات ویژه گروه بر روی وب سایت قرار می‌گیرد. همچنین برای نمایش آدرس از نقشه گوگل مپ استفاده کنید تا آدرس دقیق ویلا، باغ، تالار و سالن‌های در اختیار مجموعه را در دسترس کاربر بگذارید.

حتما با طراحی صفحه‌ تماس با ما شماره تلفن، آدرس، لینک شبکه‌های اجتماعی و همان طور که گفته شد نقشه گوگل مپ، یک پشتیبانی قوی جهت تعامل با مشتری را ایجاد کنید.

گالری تصاویر

حتما از انواع غذاها، گل آرایی‌ها، تزئینات و انواع نمونه کارهای خود در پروژه‌های مختلف تصاویر و یدئوهای باکیفیت تهیه کرده و در اختیار کاربران بگذارید. وجود چنین بخشی در طراحی سایت تشریفات و خدمات مجالس می‌تواند مخاطبین زیادی را به سمت سایت شما جذب کند.

معرفی خدمات

صفحه کترینگ دارای محتوایی همچون تصاویر غذاها و پیش غذاها و … مجموعه است. صفحاتی برای تعیین نوع مراسم مورد نظر از جمله سمینار و همایش و یا مهمانی و عروسی در نظر گرفته می‌شود و امکانات گوناگون تشریفات مربوط به هرکدام در صفحه قرار میگیرد.

خدمات فیلم و عکس برداری و تصاویر و فیلم‌های منتخب می‌توانند در طراحی سایت تشریفات و خدمات مجالس وجود داشته باشند. منوی پذیرایی، دیزاین و تزیینات، دکورهای ویژه، گل آرایی و طراحی گل ها و … مواردی هستند که می‌توانند به طراحی سایت تشریفات و خدمات مجالس اضافه شوند.

طراحی سایت تشریفات و خدمات مجالس

برخی صفحاتی که در طراحی سایت تشریفات و خدمات مجالس وجود دارند

۱- درباره ما
۲- تصاویر مکان‌های برگزاری مراسمات
۳- کترینگ
۴- سمینار و همایش
۵- مجالس عروسی
۶- منوی پذیرایی
۷- خدمات تصویربرداری
۸- دیزاین، دکورهای ویژه، دکورهای گل
۹- مقالات، گزارشات، اخبار

 

همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.

 

 

صفر تا صد راه اندازی سایت و طراحی سایت

سوالاتی که باید از شرکت طراحی سایت بپرسید

طراحی وب سایت و نکات اصلی آن

قیمت طراحی وب سایت

 

بسته های مرتبط برای طراحی سایت تشریفات و خدمات مجالس:

 

بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۱   بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۲   بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۳  بسته طراحی و اجرای پورتال سازمانی انتخابی

                                                                       

                            

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت         نمونه کارهای طراحی وب سایت      مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ        مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

 

کلمات کلیدی:


منو