pre-loader

طراحی سایت تشریفات و خدمات مجالس

 

چرا طراحی سایت تشریفات و خدمات مجالس ؟

فعالیت گروه برگزارکننده تشریفات و خدمات مجالس در زمینه مشاوره، طراحی و برگزاری مجالس است. این زمینه کاری بسیار گسترده بوده و خدمات در زمینه برگزاری همایش‌ها، سمینارها، جشن‌های فارغ التحصیلی، مراسم عروسی، سالگرد ازدواج، تولدها و میهمانی ها ارائه می‌گردد. بنابراین طراحی سایت تشریفات و خدمات مجالس می تواند به عنوان یکی از بهترین تبلیغات مجموعه باشد. معرفی و نمایش تخصص گروه و امکانات مجموعه به عنوان هدف اصلی طراحی سایت تشریفات و خدمات مجالس در بلندمدت نیاز مجموعه به انواع تبلیغات و در نتیجه هزینه‌های گزاف آن را کاهش می‌دهد.

امکانات طراحی سایت تشریفات و خدمات مجالس چیست؟

معرفی تشریفات

در طراحی سایت تشریفات و خدمات مجالس در صفحه ای با عنوان درباره ما سوابق و گواهینامه‌ها و امتیازات ویژه گروه بر روی وب سایت قرار می‌گیرد. همچنین برای نمایش آدرس از نقشه گوگل مپ استفاده کنید تا آدرس دقیق ویلا، باغ، تالار و سالن‌های در اختیار مجموعه را در دسترس کاربر بگذارید.

حتما با طراحی صفحه‌ تماس با ما شماره تلفن، آدرس، لینک شبکه‌های اجتماعی و همان طور که گفته شد نقشه گوگل مپ، یک پشتیبانی قوی جهت تعامل با مشتری را ایجاد کنید.

گالری تصاویر

حتما از انواع غذاها، گل آرایی‌ها، تزئینات و انواع نمونه کارهای خود در پروژه‌های مختلف تصاویر و یدئوهای باکیفیت تهیه کرده و در اختیار کاربران بگذارید. وجود چنین بخشی در طراحی سایت تشریفات و خدمات مجالس می‌تواند مخاطبین زیادی را به سمت سایت شما جذب کند.

معرفی خدمات

صفحه کترینگ دارای محتوایی همچون تصاویر غذاها و پیش غذاها و … مجموعه است. صفحاتی برای تعیین نوع مراسم مورد نظر از جمله سمینار و همایش و یا مهمانی و عروسی در نظر گرفته می‌شود و امکانات گوناگون تشریفات مربوط به هرکدام در صفحه قرار میگیرد.

خدمات فیلم و عکس برداری و تصاویر و فیلم‌های منتخب می‌توانند در طراحی سایت تشریفات و خدمات مجالس وجود داشته باشند. منوی پذیرایی، دیزاین و تزیینات، دکورهای ویژه، گل آرایی و طراحی گل ها و … مواردی هستند که می‌توانند به طراحی سایت تشریفات و خدمات مجالس اضافه شوند.

طراحی سایت تشریفات و خدمات مجالس

برخی صفحاتی که در طراحی سایت تشریفات و خدمات مجالس وجود دارند

۱- درباره ما
۲- تصاویر مکان‌های برگزاری مراسمات
۳- کترینگ
۴- سمینار و همایش
۵- مجالس عروسی
۶- منوی پذیرایی
۷- خدمات تصویربرداری
۸- دیزاین، دکورهای ویژه، دکورهای گل
۹- مقالات، گزارشات، اخبار

 

همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.

 

 

صفر تا صد راه اندازی سایت و طراحی سایت

سوالاتی که باید از شرکت طراحی سایت بپرسید

طراحی وب سایت و نکات اصلی آن

قیمت طراحی وب سایت

 

بسته های مرتبط برای طراحی سایت تشریفات و خدمات مجالس:

 

بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۱   بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۲   بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۳  بسته طراحی و اجرای پورتال سازمانی انتخابی

                                                                       

                            

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت         نمونه کارهای طراحی وب سایت      مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ        مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مدیر سایت ۳ام آذر, ۱۳۹۵


برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

منو