pre-loader

طراحی سایت باشگاه مشتریان

چرا طراحی سایت باشگاه مشتریان ؟

طراحی سایت باشگاه مشتریان یکی از روش‌های بازاریابی اینترنتی و برمبنای ایجاد حس مثبت ناشی از دریافت محصولات و خدمات پس از فروش از یک نهاد و با هدف جلب و جذب کاربر و تبدیل آن‌ها به مشتریان وفادار سازمان، شرکت و یا حتی یک کسب و کار کوچک است.

با این توصیف‌ها به وضوح می‌توان دریافت حتی اگر یک نهاد بهترین خدمات را ارائه دهد لزوم وجود فضایی برای ابراز نظرهای مشتریان، نظرخواهی و نظرسنجی از آن‌ها، افزایش حس اعتماد و اطمینان برای حفظ مشتریان قبلی و جذب مشتریان جدید وجود دارد. طراحی سایت باشگاه مشتریان این فضا را ایجاد می کند و عملکرد خوب آن تضمینی برای بقای هر نهاد در میدان رقابت است.

امکانات طراحی سایت باشگاه مشتریان چیست؟

طراحی سایت باشگاه مشتریان با ایجاد صفحاتی با محتوایی همچون گزارشاتی از آمار فروش، نظرسنجی، تبادل نظر کاربران، هدایا، پرسش و پاسخ، کارت‌های تخفیف، استفاده از شبکه‌های مجازی، مانیتورینگ و … انجام می‌شود.

نیازسنجی و فروش با تهیه لیستی از اطلاعات مشتریان، بررسی شیوه عملکرد آن‌ها و پیشنهاد بسته های ویژه با ارزش و تخفیف بالا محقق می‌شود که شیوه‌ای کاربردی و کارآمد در نگه داشتن مشتریان است. سیستم امتیازدهی به کاربران برای خرید یا شرکت در فعالیت‌هایی همچون پاسخ به سوالات مدیر سایت یا فرستادن عکس با موضوعی خاص و … در طراحی سایت باشگاه مشتریان هم می‌تواند گنجانده شود و ارتباط دو طرفه مشتری و باشگاه را حفظ نماید.

 

 

طراحی سایت باشگاه مشتریان

برخی صفحاتی که در طراحی سایت باشگاه مشتریان وجود دارد:

۱- گزارش آمار فروش
۲- هدایا
۳- کارت‌های تخفیف
۴- نظرسنجی
۵- پرسش و پاسخ
۶- تبادل نظر کاربران
۷- مانیتورینگ
۸- امتیاز کاربران
۹- گالری تصاویر مشتریان و نمایندگان

 

اگر طراحی سایت باشگاه مشتریان عملکرد خوبی داشته باشد افزایش کاربران سایت را به همراه خواهد داشت و افزایش کاربران به معنای دیده شدن نهاد خواهد بود. درنتیجه نیاز به تبلیغات و هزینه‌های صورت گرفته برای آن را کاهش می‌دهد.

لازمه عملکرد درست طراحی سایت باشگاه مشتریان وجود گزینه‌هایی است که منجر به توسعه روابط مشتریان با یکدیگر و با سایت شود. تامین این هدف در طراحی سایت باشگاه مشتریان تعلق خاطر مشتریان نسبت به نهاد مربوطه را ایجاد کرده و از مصادیق بازاریابی موفق و تبدیل مشتری به مشتری وفادار است.

 

 برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.

 

 

طراحی وب سایت و نکات اصلی آن

طراحی وب سایت و انتخاب رنگ ها

قیمت طراحی وب سایت

 

بسته های مرتبط برای طراحی سایت باشگاه مشتریان:

 

بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۱   بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۲   بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۳  بسته طراحی و اجرای پورتال سازمانی انتخابی

                                                                                  

                            

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت         نمونه کارهای طراحی سایت      مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ        مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مدیر سایت ۲۷ام آبان, ۱۳۹۵


برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

منو