ثبت نام | ورود

طراحی سایت باشگاه مشتریان

 

طراحی سایت باشگاه مشتریان یکی از روشهای بازاریابی اینترنتی و برمبنای ایجاد حس مثبت ناشی از دریافت محصولات، خدمات و خدمات پس از فروش از یک نهاد و با هدف جلب و البته جذب کاربر و تبدیل آنها به مشتریان وفادار سازمان، شرکت و یا حتی یک کسب و کار کوچک می باشد.

با این توصیفات به وضوح می توان دریافت حتی اگر یک نهاد بهترین خدمات را ارائه دهد لزوم وجود فضایی برای ابراز نظرهای مشتریان، نظرخواهی و نظرسنجی از آنها و افزایش حس اعتماد و اطمینان برای حفظ مشتریان قبلی و جذب مشتریان جدید وجود دارد. طراحی سایت باشگاه مشتریان این فضا را ایجاد می کند و عملکرد خوب آن تضمینی برای بقای هر نهاد در میدان رقابت است.
طراحی سایت باشگاه مشتریان با استفاده و با ایجاد صفحاتی با محتوایی همچون گزارشاتی از آمار فروش، نظرسنجی، تبادل نظر کاربران، هدایا، پرسش و پاسخ، کارتهای تخفیف، استفاده از شبکه های مجازی، مانیتورینگ و … انجام می شود.

نیازسنجی و فروش با تهیه لیستی از اطلاعات مشتریان و بررسی شیوه عملکرد آنها و پیشنهاد بسته های ویژه با ارزش و تخفیف بالا محقق می شود که شیوه ای کاربردی و کارآمد در نگه داشتن مشتریان است. سیستم امتیازدهی به کاربران برای خرید یا شرکت در فعالیتهایی همچون پاسخ به سوالات مدیر سایت یا فرستادن عکس با موضوعی خاص و … در طراحی سایت باشگاه مشتریان هم می تواند گنجانده شود و ارتباط دو طرفه مشتری و باشگاه را حفظ نماید.

 

 

طراحی سایت باشگاه مشتریان

برخی صفحاتی که در طراحی سایت باشگاه مشتریان می تواند وجود داشته باشد:

 

۱- گزارش آمار فروش
۲- هدایا
۳- کارت های تخفیف
۴- نظرسنجی
۵- پرسش و پاسخ
۶- تبادل نظر کاربران
۷- مانیتورینگ
۸- امتیاز کاربران
۹- گالری تصاویر مشتریان و نمایندگان

 

اگر طراحی سایت باشگاه مشتریان عملکرد خوبی داشته باشد افزایش کاربران سایت را به همراه خواهد داشت و افزایش کاربران به معنای دیده شدن نهاد خواهد بود و نیاز به تبلیغات و هزینه های صورت گرفته برای آن را کاهش می دهد که از دیگر مزایای طراحی سایت باشگاه مشتریان آن است.

لازمه عملکرد درست طراحی سایت باشگاه مشتریان وجود گزینه هایی است که منجر به توسعه روابط مشتریان با یکدیگر و با سایت شود. تامین این هدف در طراحی سایت باشگاه مشتریان تعلق خاطر مشتریان نسبت به نهاد مربوطه را ایجاد می کند و از مصادیق بازاریابی موفق و تبدیل مشتری به مشتری وفادار است.

 

 

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.

 

 

 

صفر تا صد راه اندازی سایت و طراحی سایت

سوالاتی که باید از شرکت طراحی سایت بپرسید

طراحی وب سایت و نکات اصلی آن

استفاده از تصویر در طراحی وب سایت

 استفاده از جاوا در طراحی وب سایت 

طراحی وب سایت و انتخاب رنگ ها

۷ نکته مهم در طراحی وب سایت

قیمت طراحی وب سایت

 

 

بسته های مرتبط برای طراحی سایت باشگاه مشتریان:

 

بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۱   بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۲   بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۳  بسته طراحی و اجرای پورتال سازمانی انتخابی

                         

                                                           

                            

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت         نمونه کارهای طراحی سایت      مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ        مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

کلمات کلیدی: