pre-loader

طراحی اپلیکیشن شرکتی

اهمیت طراحی اپلیکیشن شرکتی چیست؟

امروزه موبایل‌های هوشمند توانسته‌اند درصد نفوذ بالایی در انجام امور روزمره ما ایجاد کنند. در این راستا طراحی اپلیکیشن‌ها کمک کرده تا انجام بسیاری از فرآیندها ساده‌تر شده و سرعت بیشتری در اجرای فعالیت‌ها ایجاد شود. علاوه بر آن هرگونه محدودیت در مکان و زمان را حذف کرده و امکان حفظ تعامل و دسترسی به مشتری را در هر لحظه ایجاد می‌کند. اپلیکیشن‌ها با توجه به کاربری آسان‌تر و سهولت در استفاده از آن‌ها، بسیار مورد استقبال واقع شده‌اند. بنابراین کمک بزرگی به کسب و کارها در جذب و ماندگاری مخاطبین و در نتیجه افزایش درآمد خواهند نمود. طراحی اپلیکیشن شرکتی با توجه به اهداف و قابلیت‌های هر شرکت و در راستای رفع نیاز مشتریان و جلب رضایت آن‌ها شکل می‌گیرد.

مزایای طراحی اپلیکیشن شرکتی چیست؟

از اصلی‌ترین و مهم‌ترین مزایای طراحی اپلیکیشن شرکتی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود…

فروش خدمات و محصولات :

با طراحی یک اپلیکیشن فروشگاهی می‌توانید خدمات و محصولات خود را به کاربران معرفی کرده و به فروش برسانید. مزیت قابل توجه آن است که همواره می‌توانید تعامل خود را با کاربران حفظ کرده و مشتریان وفادار زیادی پیدا کنید.

تسهیل در انجام فرآیندها :

اگر در شرکت یا سازمان خود فرآیندهای تکراری و زمان بر جهت اجرا وجود دارد، با طراحی اپلیکیشن شرکتی می‌توانید سرعت انجام فرآیندها را بیشتر کرده و در زمانی مشخص، پاسخ‌گوی تعداد بیشتری از مشتریان باشید.

تسهیل در مدیریت :

با طراحی اپلیکیشن می‌توانید با یک پنل مدیریت حرفه‌ای می‌توانید  اطلاعات دقیق از میزان خرید و فروش و اجرای خدمات داشته باشید. از این رو آسان‌تر و دقیق‌تر کسب و کار خود را مدیریت کرده و بهبود می‌بخشید. از سوی دیگر ممکن است بخواهید از اپلیکیشن، درون سازمان خود یا بین شعب مختلف استفاده کرده تا میان آن‌ها هماهنگی ایجاد نموده و بهره‌وری و کارآمدی سازمان خود را افزایش دهید.

طراحی اپلیکیشن شرکتی

چه مراحلی در طراحی اپلیکیشن شرکتی باید طی شود؟

هر شرکت با توجه به اهداف و مدل کسب و کار خود می‌تواند اپلیکیشن متفاوتی تولید کند. برای نمونه اپلیکیشن فروشگاهی، خدماتی، آموزشی و… بنابراین برای تعیین امکانات و فرآیندهای مورد نیاز خود ضروری است ابتدا اهداف و استراتژی کسب و کار خود را در فضای مجازی تعیین کنید. رفتار مشتریان خود را بسنجید و رقبای خود را تحلیل کنید. بر این اساس می‌توانید با یک هزینه بهینه، مناسب‌ترین امکانات را برای اپلیکیشن خود مشخص کنید. در گام بعد، ظاهر اولیه و گرافیکی اپلیکیشن را طبق اصول رابط کاربری و تجربه کاربری ترسیم کنید. سپس پروژه را به واحد فنی سپرده تا اجرا شود. پس از پایان پروژه نیز با استفاده از خدمات پشتیبانی جهت بهبود و توسعه اپلیکیشن گام بردارید.

طراحی اپلیکیشن شرکتی با فراکارانت

مجموعه فراکارانت از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را آغاز کرده است. می‌توانید از تجربیات این مجموعه در زمینه طراحی سایت شرکتی، طراحی اپلیکیشن شرکتی اندروید و IOS، تهیه هاست و دامنه، بازاریابی دیجیتال و مشاوره کسب و کار آنلاین بهره‌مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۲۳۰۸۷ تماس بگیرید.

    گواهی‌ها و عضویت‌ها     نمونه کارها     مشاوره اپلیکیشن موبایل   به روز آوری اپلیکیشن موبایل     خدمات دیجیتال مارکتینگ

 

مقالات پیشنهادی

بسته طراحی و اجرای اپلیکیشن موبایل

طراحی سایت شرکتی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن خدماتی

طراحی اپلیکیشن آموزشی

بهترین شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن

کلمات کلیدی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اپلیکیشن موبایل karait-editor ۱۲ام خرداد, ۱۴۰۰


برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

منو