pre-loader

تعداد پارک دامنه نامحدود

پارک دامنه به عملیاتی گفته می‌شود که در صورت استفاده از دامنه پارک شده صفحه اصلی لود شود. برای هر پلن میزبانی وب شما یک دامنه خریداری می‌کنید و با قابلیت پارک دامنه شما می‌توانید تعداد بیش‌تری دامنه با نام های متفاوت دیگری بر روی همین هاست فعال کنید و کاربر با وارد کردن هریک از آن‌ها به سایت اصلی شما هدایت می‌شود.

پارک دامنه چیست؟

پارک دامنه به معنای ایجاد دامنه جانشین بر روی دامنه اصلی است. در این حالت شما تنظیماتی را در پنل مدیریت هاستینگ خود انجام می‌دهید تا دامنه‌های فرعی (بدون هاستینگ) بر روی دامنه اصلی (با هاستینگ) پارک شود. در حالت پارک دامنه، اسم دامنه فرعی تغییر نکرده و کاربر احساس می‌کند همین دامنه، آدرس سایت اصلی خواهد بود. به عبارت دیگر یک سایت چندین دامنه خواهد داشت و کاربر با تایپ هرکدام از آن‌ها وارد سایت اصلی می‌شود.

مزایای استفاده از پارک دامنه

با داشتن پارک دامنه، می توانید آدرس‌های مختلفی برای سایت خود تعریف کنید. این امر مزایایی دارد از جمله این‌که در صورتی که نام سایت شما به شکل‌های مختلف می‌تواند نوشته شود، با تعریف تمام انواع اشکال نوشتن آن به عنوان پارک دامنه، در صورتی که کاربران نام دامنه شما را اشتباه تایپ کنند، باز هم به سایت شما هدایت می شوند. از طرفی با تعریف پسوندهای مختلف نام دامنه، ریسک از دست دادن بازدیدکنندگان سایت خود را کاهش می‌دهید. همچنین تعریف نام دامنه به زبان‌هایی مثل انگلیسی و فارسی هم امکان‌پذیر است.

اهمیت استفاده از پارک دامنه

استفاده از پارک دامین اهمیت زیادی دارد از جمله این‌که موجب می‌شود ریسک هدایت اشتباهی کاربرانتان به سایت‌های دیگر کاهش یابد. همچنین احتمال سواستفاده از نام دامنه‌تان با پسوندهای دیگر کم‌تر می‌شود. این موضوع به خصوص در سایت‌هایی که شهرت زیادی دارند و به یک برند تبدیل شده‌اند، اهمیت دوچندان دارد.

با استفاده از خدمات هاست حرفه‌ای کارا هاست، تعداد دامنه‌هایی که می‌توانید روی دامنه اصلی خود پارک نمایید نامحدود است. جهت مشاهده خدمات ثبت دامنه کلیک کنید.

 

خواندن مقالات زیر را به شما توصیه می‌کنیم:

دامنه و منابع مورد نیاز

راهنمای انتخاب دامنه

دامنه چیست و چگونه کار می‌کند

دامنه IR

دامنه com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

design-group ۷ام تیر, ۱۴۰۰


برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

منو