ثبت نام | ورود

بسته خدمات امنیت

اطلاعاتی که روی بستر اینترنت بین یک سرویس دهنده و یک سرویس گیرنده برای نمایش سایت منتقل می شوند با آدرس http نمایش داده می شوند. اطلاعاتی که با پروتکل http به صورت عادی و بدون رمز گذاری انتقال پیدا می کنند متن ساده هستند و برای ایجاد امنیت و کدگذاری کردن اطلاعات باید از پروتکل امنیتی Https استفاده کرد.

برای داشتن این sequrity باید یک SSL خریداری شود. با تهیه بسته خدمات امنیت، نوار بالا در مرورگر سبز رنگ می شود و در ابتدای آدرس سایت //:https قرار می گیرد.

برای تهیه ی SSL ،باید دارای هاستی خارج از ایران باشید و یا هاست خود را به خارج از ایران انتقال دهید. بعد از تهیه هاست خارج از ایران باید یک IP valid تهیه کنید. داشتن آی پی اختصاصی که فقط مختص هاست شما باشد ضروری است.

 

خدمات SSL برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

 

اگر دارای وب سایتی هستید که در آن درگاه پرداخت الکترونیکی وجود دارد و به صورت آنلاین خرید و فروش انجام می دهید، بهتر است که از پروتکل https استفاده کنید و امنیت مسیر نقل و انتقال اطلاعات خود را در بستر اینترنت افزایش دهید. به طور کلی هر سایتی که امنیت اطلاعات کاربرانش از اهمیت بالایی برخوردار باشد باید از SSL برای افزایش امنیت استفاده کند.

به عنوان مثال سایت های بانکی برای هر نوع تبادل اطلاعات که با مخاطب خود دارند باید سایت خود را با دریافت گواهی امنیتی SSL، ایمن کنند.

همچنین برای سایت هایی که دارای نماد الکترونیکی یک ستاره هستند و می خواهند برای دریافت نماد الکترونیکی دو ستاره اقدام کنند، ضروری است که گواهی امنیتی (ssl plus)، را دریافت کنند.

باید به این نکته توجه کرد که امکان sequrity برای دامنه های ir وجود ندارد. از سوی دیگر باید به این نکته توجه کرد که داشتن SSL در نزد مخاطب به اعتبار شما می افزاید.

 

بسته خدمات امنیت

مشخصات عمومی بسته خدمات اینترنت (گواهی امنیتی SSL Plus WildCard)

 • تعداد دامنه۱ – زیر دامنه نامحدود
 • مستندات نیازندارد
 • پشتیبانی IR ندارد
 • مناسب هاست خارج از ایران
 • مدت تحویل ۱ روزکاری
 • مناسب اخذ گواهی نماد اعتماد ۲ ستاره
 • دارای گواهی تایید سبز در آدرس بار

 

 مشاهده بسته گواهی امنیتی SSL Plus WildCard

مشخصات عمومی بسته خدمات اینترنت (گواهی امنیتی SSL Plus)

 • تعداد یک دامنه یا زیر دامنه
 • مستندات نیازندارد
 • پشتیبانی IR ندارد
 • مدت تحویل ۱ روزکاری
 • مناسب اخذ گواهی نماد اعتماد ۲ ستاره
 • دارای گواهی تایید سبز در آدرس بار

مشاهده بسته گواهی امنیتی SSL Plus

نقاط تمایز و برتری بسته خدمات امنیت

 

با بسته خدمات امنیت SSL Plus WildCard علاوه بر کدگذاری دامنه و اسم سایت تمامی صفحات، عکس ها و زیر دامنه ها sequr می شوند. ولی با تهیه بسته SSL Plus تنها نام سایت با علامت //:https نمایش داده می شود.

دریافت نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره و داشتن url سبز رنگ به هنگام بازدید مخاطب از سایت شما، جلب اعتماد مشتری و افزایش امنیت سایت از دیگر امکاناتی است که با تهیه بسته خدمات امنیت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

با توجه به نیازها و شرایط کسب و کار خود، امکاناتی که برای خدمت رسانی بهتر به مشتریان خود احتیاج دارید، در این بسته برای شما فراهم می گردد. تمامی این خدمات در بسته خدمات امنیت با توجه به نیاز های سازمان شما انجام خواهد شد. همچنین واحد پشتیبانی گروه طراحی سایت فراکارانت برای رفع نیاز ها و ارائه خدمات به شما در تمامی مراحل همراهتان خواهد بود.

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران گروه طراحی سایت فراکارانت تماس بگیرید.

 

 

 

نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد)، چیست؟

بسته بک آپ روزانه و مانیتورینگ مدیریتی

صفر تا صد طراحی سایت و راه اندازی سایت

سوالاتی که باید از شرکت طراحی سایت بپرسید

طراحی سایت و نکات اصلی آن

۷ نکته مهم در طراحی سایت

قیمت طراحی سایت

 

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات گروه طراحی سایت فراکارانت مشاهده صفحات زیر توسط کاربران به شما توصیه شده است…

 

مقایسه پلان های هاست  
مقایسه پلان های طراحی سایت   
مقایسه پلان های پشتیبانی 
مقایسه پلان های بسته خدمات امنیت SSL 
نمونه کارهای طراحی سایت        

 

   

 

کلمات کلیدی:
مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت واحد تولید محتوا ۵ام شهریور, ۱۳۹۶