مشاوره: 23087 21 (98+)

نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد)، چیست؟

نماد اعتماد الکترونیکی

در سال های نخستین شکل گیری فضای فروش آنلاین برای امکان اعتبار سنجی وب سایت هایی که با طراحی فروشگاهی اینترنتی قصد فروش آنلاین داشتند، راهی وجود نداشت.

مرکز توسعه ی تجارت الکترونیکی با راه اندازی طرحی با نام نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد)، فروشگاهی آنلاین و با جذب تعدادی از فروشگاه های اینترنتی و شرکت های طراحی سایت، کار خود را آغاز کرد.

امروز که نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد)، به یک علامت شناخته شده در زیرسایت های فروشگاه اینترنتی تبدیل شده است. شاید عمده ی رشد خود را مدیون توافق با شبکه بانکی کشور برای مشروط شدن دریافت درگاه پرداخت اینترنتی به داشتن نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) باشد.

نماد اعتماد الکترونیکی(اینماد)، از طریق پرتالی و کنترل بخش های مختلف هویتی و آدرس و تلفن و مجوزهای لازم فعالیت و رعایت اصول طراحی فروشگاه اینترنتی به صورت از راه دور و آنلاین این خدمت را به متقاضیان ارائه می نماید.

هرچند مراحل دریافت نماد اعتماد الکترونیکی(اینماد)، چندان سخت نیست، اما به دلیل مرتبط بودن بخش عمده ای از آن با مراحل طراحی سایت شرکت فراکارانت در خصوص اخذ نماد اعتماد الکترونیکی به مشتریان مشاوره داده در بسیاری از موارد اخذ اینماد را وکالتا انجام می دهد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دریافت درگاه پرداخت اینترنتی

همواره در طراحی فروشگاه اینترنتی وجود درگاه پرداخت اینترنتی بخش اساسی امکان پذیری فروش آنلاین است. شما برای دریافت درگاه پرداخت اینترنتی بعد از طراحی فروشگاه اینترنتی خود به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد)، نیازمندید.

پس از دریافت اینماد شما می توانید به بخش صدور مجوز درگاه پرداخت اینترنتی بانکی که در آن حساب مخصوص این کار را افتتاح کرده اید مراجعه کرده و مراحل دریافت آن را که چندان سخت نیست طی نمایید.

گرچه این کار تنها شامل ارائه ی یک رمز ارتباطی و شناسایی برای فروشگاه اینترنتی شما می باشد و طراحی فروشگاه اینترنتی شما نیازمند داشتن بخشی برای انجام فعل و انفعال مربوطه برای درگاه پرداخت اینترنتی است.

شرکت فراکارانت کلیه ی درگاه های پرداخت اینترنتی بانک های معتبر و محبوب را با بالاترین کیفیت نرم افزار ارائه نموده و شما برای تجهیز وب سایت خود به این مهم می توانید با ما در تماس باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی

 

هزینه ی دریافت نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد)

دریافت نماد الکترونیکی (اینماد)، به خودی خود رایگان است. هزینه هایی که در این بین صورت می گیرد برای انجام خدماتی مانند پست بسته، کنترل اعتبار بسته ی آدرس و مواردی از این دست که این هزینه معادل ……ریال بوده که در مراحل انجام فرآیند اخذ نماد الکترونیکی (اینماد)، صورت می گیرد.

گرچه در صورتی که شما از خدمات مشاوره، ویرایش طراحی فروشگاه اینترنتی، اصلاحات و یا اعطای وکالت پیگیری مراحل استفاده نمایند. به دلیل زمان بر بودن این موارد ارائه کننده ی خدمت از شما می تواند هزینه های مشاوره ای دریافت نمایند.

اما در صورتیکه شما خود از طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی مطلع هستید، می توانید بدون هزینه ی اضافی این کار را انجام دهید.

البته در عموم موارد بازبینی های ارزیاب دریافت نماد اعتماد الکترونیکی شامل اصلاحاتی است که عدم اطلاع شما از روش های رفع مشکل می تواند مراحل اخذ نماد اعتماد الکترونیکی را ماه ها افزایش دهد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

مشاوره با کارشناسان طراحی سایت فراکارانت       آشنایی بیشتر با شرکت فراکارانت    نمونه کارها

 

 

 

 فاکتورهای کلیدی در طراحی سایت تخصصی هاست – میزبانی وب  سرور و دیتا سنتر  شبکه های اجتماعی

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی: