pre-loader

طراحی سایت وکلا

اهمیت طراحی سایت وکلا چیست؟

مسائل حقوقی امروزه دامنه وسیعی یافته‌اند. لیکن هنوز توجه وکلا به این مخزن عظیم مشتری به طور جدی جلب نشده و معدود حقوقدان ها و وکیل‌هایی هستند که از ابزار طراحی سایت وکلا و وکالت برای خود بهره برده و در این میان حجم قابل توجهی از بازار را به خود معطوف داشته اند. همه میدانیم که امروزه اولین راه حل برای هر مشکلی مراجعه به اینترنت است. در خصوص انواع مشکلات حقوقی و پاسخ به سوالات حقوقی نیز اولین گام برای ایجاد ارتباط و یافتن وکیل مناسب برای پرونده است.

معرفی وکیل در طراحی سایت وکلا

وکلا با طراحی سایت وکلا و وکالت، چه به صورت ساده چه به صورت حرفه ای، به طور کامل خود را معرفی نموده و امکان آشنایی با روند کار را برای مخاطبان ایجاد می‌نماید. از این طریق مخاطبان با رزومه کاری شما آشنا شده و می توانند به شما مراجعه نمایند.

معرفی خدمات

انواع خدماتی که در حوزه ‌های مختلف وکالت ارائه می‌دهید را دسته بندی کرده و جهت آشنایی بیشتر مشخصات و ویژگی‌های خدمات را به کاربر ارائه کنید. هم‌چنین می‌توانید انواع قوانین و بخش‌نامه‌های مورد نیاز کابران را در سایت بارگذاری کرده و در اختیار آن‌ها قرار دهید.

تهیه اخبار و محتوای حوزه وکالت

تهیه اخبار و اطلاعیه‌های به روز در حوزه وکالت و انواع قوانین، تهیه محتوای کاربردی طبق پرسش‌ها و نیازهای کاربران می‌تواند مخاطبین زیادی را به سمت سایت شما روانه کند.

پرسش و پاسخ

بخش دیگری که مورد توجه است و امکان افزایش مخاطب را به طور جدی فراهم می‌سازد پاسخ به سوالات است که از طریق بکارگیری بخش پرسش و پاسخ، مقالات و تالارهای گفتگو در طراحی سایت این موضوع مدیریت می‌گردد.

رزرو آنلاین

با ایجاد سیستم رزرواسیون آنلاین، مشتری می‌تواند نوبت مشاوره خود را از بین زمان‌های موجود در سایت ثبت کند. هم‌چنین می‌توانید از طریق ایمیل پا پیامک تایید رزرو را اطلاع رسانی کنید.

برخی صفحاتی که می توانند در طراحی سایت وکلا وجود داشته باشند:

– تعیین وقت ملاقات و ساعات پذیرش
– سامانه های نوبت دهی
– وجود بخش نامه‌ها و قوانین در طراحی سایت
– سیستم کنترل پرونده و ملاحظه وضعیت مرحله پیشرفت آن
– امکان دریافت آنلاین هزینه‌ها

با توجه به بخش­ های مختلف طراحی سایت تنوع و کیفیت هر یک از این بخش­ها، تاثیر مستقیمی بر تعرفه آن قسمت و قیمت طراحی سایت دارد. همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

design-group ۳۱ام مرداد, ۱۳۹۵


برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

منو