ثبت نام | ورود

طراحی سایت مرکز تجاری

 

گشت و گذار در مراکز تجاری و خرید از آن ها یکی از سرگرمی های دوست داشتنی به شمار می رود و این تفریح معمولا در هر شرایط زمانی و مکانی با استقبال روبرو می شود. تمایل افراد برای بررسی دقیق خدمات، کالاها و برندها و مقایسه آن ها با یکدیگر، انتخاب و ست کردن پوشاک و اکسسوارها کاری نسبتا زمان بر است و داشتن یک خرید خوب مستلزم صرف وقت و انرژی است.

بنابراین استفاده از طراحی سایت مرکز تجاری امکان شناخت بیشتر درباره مرکز، موقعیت آن، خدمات ارائه شده، بازدید و انتخاب را در اختیار مشتریان قرار می دهد. طراحی سایت مرکز تجاری با گرافیک مناسب وگیرا و رعایت موارد فنی مثل طراحی ریسپانسیو و امنیت بالا کاربران را به مراجعه و خرید از مرکز تشویق و ترغیب می کند.

در طراحی سایت مرکز تجاری در صفحه درباره ما اطلاعاتی درباره مرکز، سال تاسیس و مشخصات آن قرار می گیرد. اصلی ترین بخش در طراحی سایت مرکز تجاری بخش فروشگاه ها است. این بخش به صفحات جزئی تری از انواع پوشاک، کالاها و خدمات دسته بندی می شود. این صفحات به نمایش نام و تصویری از فروشگاه، شماره طبقه و واحد و شماره تلفن اختصاص می یابد. اجرای حرفه ای و اصولی این بخش از طراحی سایت مرکز تجاری نقش موثری در افزایش بازدید کاربران از سایت دارد.

بخش تور مجازی در طراحی سایت مرکز تجاری نوعی گردش و بازدید مجازی از فروشگاه ها است. این بخش یکی از بخش های جذاب برای کاربران پرمشغله خواهد بود و البته احتمال خرید اینترنتی از سایت را هم افزایش می دهد. ایجاد امکان خریدهای اینترنتی در بخشی با عنوان فروشگاه آنلاین از بخش هایی است که پیاده سازی آن در طراحی سایت مرکز تجاری امکان خرید آسان را برای کاربران فرآهم می کند و می تواند یکی از دلایل استقبال آن ها از سایت هم باشد.

در طراحی سایت مرکز تجاری بخش اخبار برای اطلاع رسانی آخرین اخبار درباره مرکز تجاری و همچنین اطلاعاتی درباره واحدهای فروشگاهی و معرفی برندها و حوزه تولیدات و محصولات آن ها طراحی می گردد. اطلاعات تماس، نمایش مکان روی گوگل مپ و آدرس و شماره تلفن دیگر شعب مرکز تجاری در بخش تماس با ما از طراحی سایت مرکز تجاری لحاظ می شود.

طراحی سایت مرکز تجاری

 

برخی صفحاتی که در طراحی سایت مرکز تجاری وجود دارد:

۱- درباره ما
۲- فروشگاه ها
۳- تور مجازی
۴- فروشگاه آنلاین
۵- اخبار
۶-تماس با ما

 

 

 

با توجه به بخش­ های مختلف طراحی وب سایت تنوع و کیفیت هر یک از این بخش­ها، تاثیر مستقیمی بر تعرفه آن قسمت و قیمت طراحی سایت دارد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.   

 

 

صفر تا صد راه اندازی سایت و طراحی سایت

سوالاتی که باید از شرکت طراحی سایت بپرسید

طراحی وب سایت و نکات اصلی آن

استفاده از تصویر در طراحی وب سایت

 استفاده از جاوا در طراحی وب سایت 

طراحی وب سایت و انتخاب رنگ ها

۷ نکته مهم در طراحی وب سایت

قیمت طراحی وب سایت

بسته طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی۱

بسته طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی ۲

بسته طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی ۳

بسته طراحی و اجرای فروشگاه اینترنتی انتخابی

 

 

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت         نمونه کارهای طراحی سایت      مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ        مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

 

 

کلمات کلیدی: