ثبت نام | ورود
پشتیبانی | مشاوره | تماس با ما | ۲۳۰۸۷ ۲۱ (۹۸+)

طراحی سایت قالب آماده

در این مطلب طراحی سایت قالب آماده و نکات آن را بررسی می کنیم. در ابتدا باید بدانید که طراحی سایت با قالب آماده چقدر می تواند به ما کمک کند، تا وب سایت ما با هزینه کمتری طراحی شود یا اساسا چه فایده ای به جز هزینه برای ما دارد.

طراحی سایت قالب آماده

طراحی سایت قالب آماده برای افرادی که می خواهند در کمترین زمان به نتیجه برسند می تواند بسیار مفید باشد. از طرفی دیدن یک سایت آماده حرفه ای، بسیاری از نکات و ریزه کاری هایی که ممکن است به ذهن شما نرسیده باشد را یادآور می شود. پس طراحی سایت با قالب آماده لزوما دلیل کاهش هزینه ها نیست و می تواند برای رسیدن ما به یک ایده یکپارچه مفید باشد.

انتظاری که ما باید از قالب آماده داشته باشیم محدود است. در اصل، زمان و هزینه ای که برای طراحی گرافیک، کدنویسی و … می گذاریم کم می شود. این امر موجب صرفه جویی در کار می شود، اما نباید خیلی به فکر صرفه جویی در همه موارد باشید. در واقع این صرفه جویی را باید بیشتر در بحث گرافیک و اجرای قالب انجام دهید. در برخی موارد ممکن است سمت بکنت، برنامه نویسی های آماده ای داشته باشند که این صرفه جویی هم قابل توجه باشد.

حالا فرض می کنیم که یک وب سایتی را با قالب آماده می توانیم طراحی کنیم، باید در شروع کار لیست امکانات مورد نظر خودمان را داشته باشیم، سپس با دیدن قالب های آماده با این لیست کار کنیم، و به آن امکانات دیگری نیز اضافه کنیم و آپدیت کنیم تا ایده پخته تر شود.

انتخاب قالب مورد نظر

طراحی سایت با قالب آماده : برای انتخاب بین قالب هایی که می توانیم برای وب سایتمان تهیه کنیم، سایت های مختلف داخلی و خارجی هستند، که قالب می فروشند.

  • تولید قالب

طراحی سایت قالب آماده : برای خرید قالب باید اطمینان حاصل کنید که از سایتی که خریداری می نمایید، قالب را خودش تولید کرده باشد و توسط فرد دیگری نوشته نشده باشد.
تشخیص این مورد در وهله اول خیلی ساده نیست، اما این نکته را باید بدانید که زمانی که شخصی قالب را خودش تولید کرده باشد، برای اصلاحات بعد از آن، مشکلی نخواهد داشت. اما وقتی که قالب را خود تولید نکرده باشد، صرفا در حال انتقال دادن یک فایل به کامپیوتر شماست بدون اینکه حتی زحمتی برای آن کشیده باشد.

پس طبیعتا توقع ریالی و توقع مادی کمتری دارد و متقابلا شما نیز نمی توانید برای رفع مشکلات قالب خود به او مراجعه کنید. پس تاکید داریم که حتما قالب تولیدی خریداری نمایید.

  • خرید از مجموعه ای معتبر

طراحی سایت قالب آماده : نکته دوم این است که، از مجموعه ای که صرفا کارش تولید و فروش قالب است خریداری نکنید. زمانی هست که فردی برای استفاده عملیاتی یک پروژه قالبی را طراحی می کند و بعد با پروداکت این محصول، یک قالب ساختار یافته قابل فروش برای تولیدکننده دارد.

زمانی هم هست که کارش فقط تولید قالب است. در واقع طراحی و برنامه نویسی که انجام داده به محک یک بیزینس واقعی نخورده و به احتمال زیاد، مشکلات زیادی درون استراتژی صفحه آرایی و کدنویسی وجود دارد که هنوز رفع نشده است.

به همین خاطر کسانی که کلا کارشان تولید قالب است و صرفا نسخه ای را برای فروش دارند، عملا پاسخگوی بسیاری از نیازهای شما نخواهند بود.

توصیه ما تهیه این قالب ها از شرکت هایی است که سالهاست کارشان طراحی قالب است و به طور عملیاتی کنار بیزینس ها هستند.

که ما به دنبال خرید از قالب فروش ها نباشیم و از طراحان وب سایت واقعی تهیه قالب کنیم.

  • تطابق آن با استانداردهای سئو

طراحی سایت قالب آماده : نکته سوم این است که اطمینان حاصل کنیم که قالب سورس آن با استانداردهای سئو تطابق داشته باشد. در واقع سورس آن، سئو پذیر باشد. برای افرادی که کارشان خرید و فروش قالب است، این موضوع اهمیتی ندارد. آنها فقط به فروش قالب اهمیت می دهند و اینکه بتوانند با طراحی امکاناتی که در صفحه انجام می دهند، مخاطبین خود را جذب کنند.

این قالب ها با اشکالاتی که از نظر کدنویسی دارند، به راحتی قابل اصلاح نیستند. پس حتما باید فروشنده، قالبی که برای فروش گذاشته شده است را تضمین کند یا ابزارهایی داشته باشد که بتوانند کیفیت سورس را برای شما ارزیابی کنند.

این نکته نیز، باز تاکیدی است بر اینکه قالب، تولیدی باشد. قالبی که تنها برای فروش باشد، اصلا به مرحله ای که به محک سئو رسیده باشد نمی رسد و شما بعد از اینکه سایت را راه اندازی کردید و خواستید سئو کنید، تازه با مشکلات سئو روبرو می شوید.

  • امکان تعمیر قالب

طراحی سایت قالب آماده : نکته چهارم این است که فروشنده قالب، به شما اجازه و امکان تعمیرات را بدهد، فارغ از اینکه هزینه اش چقدر باشد. اینکه ما تاکید بر تعمیرات قالب می کنیم، برای این است که زمانی که قالبی را خریداری می کنید، ممکن است بخشی از آن برای کسب و کار شما زاید و اضافی باشد و بخش دیگری را احتیاج داشته باشید.
طبیعتا تیم طراحی بابت این موضوع زمان خواهد گذاشت. شما هم بابت آن جبران هزینه خواهید کرد.

اما بسیاری از فروشندگان قالب آماده در پاسخ به این سوال که امکان تغییر قالب، وجود دارد یا خیر؟ به شما می گویند غیر قابل تغییر است، یعنی این افراد به شما چیزی را می فروشند که تغییرپذیر نیست.
این افراد در اصل، قالب فروش هستند.

حتما به این نکته توجه داشته باشید که محال ممکن است شما سایتی را راه اندازی کنید و برای رسیدن به هدف نهایی خود، احتیاج به تغییر در آن نداشته باشید.

  • دانش به روز

طراحی سایت قالب آماده : نکته اخر اینکه زمانی که قالب را تهیه می کنید، حتما باید در کنار آن، دانش کافی و به روز html، جاوا اسکریپت و طراحی فرانت اند و … را داشته باشید.
حالا یا باید خودتان این دانش را کسب کنید، و تیم مناسب را در شرکت خودتان جمع آوری نمایید یا با شرکتی که چنین دانشی دارد قرارداد ببندید.

اینکه فروشنده سایت بخواهد به شما یاد دهد یا کلاس های ۲ یا ۴ ساعته، که امروزه در بسیاری از آموزشگاه ها باب شده، بخواهند به شما آموزش دهند که چطور با سایت خود کار کنید، اسمش طراحی سایت نیست، این اپراتوری سایت است و هرگز نمی تواند مشکلات و نیازهای کسب و کار شما را به روز کند و تغییرات لازم را بدهد.

نکته اخر اینکه حتما قالب وب سایت خود را از یک شرکت معتبر، که تغییرات سئو سایت را نیز تضمین کنند، خریداری نمایید. در کنار آن، به دانش خود بیافزایید. افزونه ها را یاد بگیرید و اطمینان حاصل کنید که قالب سایت، تولیدی باشد.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک  طراحی سایت با قالب آماده مراجعه کرده و یا با شماره تماس های ۰۲۱۲۳۰۷۸ تماس حاصل فرمایید.

 

کلمات کلیدی:
طراحی سایت karait ۱۶ام شهریور, ۱۳۹۸

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.