مشاوره: 23087 21 (98+)

طراحی سایت فروش فایل

قابلیت ذخیره اطلاعات و داده ها روی حافظه های کامپیوتری, حجم کم و امکان جابجایی و دسترسی آسان سبب جایگزین شدن این حافظه ها به جای کتاب ها و نوارهای پخش شد. این ذخیره سازی با تبدیل محتوای موجود بصورت کدهای صفر و یک در قالب فایل ها انجام می شود و با برنامه های نرم افزاری نصب شده بر روی کامپیوتر خوانده می شوند. طراحی سایت فروش فایل به منظور خرید و فروش چنین فایل هایی راه اندازی می شود. رعایت موارد فنی مثل دانلود سریع سایت در عین بالا بودن حجم چنین سایت هایی, امنیت سایت و پرداخت های ایمن در طراحی سایت فروش فایل تضمین کننده اعتبار سایت و استفاده هرچه بیشتر کاربران است.

برای طراحی سایت فروش فایل در ابتدا در بخشی با نام درباره ما به معرفی فعالیت, ارایه مجوزهای کسب و کار اینترنتی, نمایش نمادهای الکترونیکی اعتماد و اطلاعات تماس پرداخته می شود. در طراحی سایت فروش فایل بخشی با عنوان دسته بندی وجود دارد. در این بخش انواع فایل های متنی و مولتی مدیا ارایه می گردد. بهتر است در کنار هر فایل توضیحاتی در مورد محتوای فایل و مواردی مثل گروه سنی, کیفیت, میزان استقبال, امتیازات ویژه و … برای راهنمایی کاربران ذکر شود.

بخش عضویت یکی از بخش هایی است که در طراحی سایت فروش فایل درنظر گرفته می شود. کاربران با انجام ثبت نام و ایجاد حساب کاربری, می توانند خرید راحت تری در مراجعات بعدی داشته باشند. همچنین ثبت نام در سایت امکان ایجاد ارسال ایمیل و اس ام اس را برای اطلاع از خریدها و پرداخت ها ممکن می سازد. بخش پرداخت الکترونیکی از بخش هایی است که حتما در طراحی سایت فروش فایل پیاده سازی می شود. بخش پشتیبانی هم یکی از بخش های ضروری در طراحی سایت فروش فایل است و به منظور پشتیبانی از کاربران در هنگام بروز مشکلات احتمالی راه اندازی می گردد.

در طراحی سایت فروش فایل بخشی هم باید برای رتبه بندی پرفروش ترین ها, پرکاربردترین ها, برترین ها و … وجود داشته باشد. در این بخش می توان فایل های جدید و پیشنهادی مدیران سایت را نیز ارایه داد. لحاظ کردن بخش نظرسنجی به منظور آگاهی از سلیقه کاربران یکی از بخش های مفید در طراحی سایت فروش فایل به شمار می رود. ایجاد امکان جستجو براساس نام, نوع, قیمت و … از دیگر بخش های لازم در طراحی سایت فروش فایل است.

برخی صفحاتی که در طراحی سایت فروش فایل وجود دارند:
۱- درباره ما
۲- دسته بندی
۳- عضویت
۴- پرداخت الکترونیکی
۵- پشتیبانی
۶- رتبه بندی
۷- نظرسنجی
۸- جستجو

برای دریافت راهکارهای کارا در نت با همکاران ما در فراکارانت تماس بگیرید.

 

کارشناسان طراحی سایت ما آمادگی دارند تا بصورت رایگان و در محل شما مراحل انجام موفق پروژه را با شما مرور کرده و نیازهای شما را برآورد نمایند

تلفن هماهنگی ۰۲۱۲۳۰۸۷ داخلی ۱۰۶

آدرس: جردن ناهید شرقی پلاک ۱۲ واحد طراحی سایت گروه شرکتهای فراکارانت (سهامی خاص)

کلمات کلیدی: