بسته یوآل فراکارانت

۱۲ ویژگی در یک محصول برای تضمین موفقیت

هدیه قرعه کشی یک دستگاه iPhone XS

مشاهده جزئیات بسته

طراحی سایت زود فود

طراحی سایت زود فودReviewed by واحد تولید محتوا on Jul 1Rating:

در دنیای امروز بیش از هر زمان دیگری سرعت و نوع ارائه خدمات متحول شده و این تحولات همه جوانب زندگی افراد از کلی­ ترین تا جزئی­ ترین نیازها را تحت تاثیر خود قرار داده است. در زمینه تهیه غذا مشغله­ های فراوان و کمبود وقت، فرصت آشپزی به شیوه سنتی را از افراد سلب کرده و مقدمه­ ساز شکل­ گیری نوع جدیدی از خدمات؛ به نام سیستم سفارش غذای اینترنتی و طراحی سایت زودفود شده است. در این حوزه طراحی سایت زودفود این امکان را فراهم کرده که مشتریان بتوانند با توجه به موقعیت مکانی خود از نزدیک­ترین رستوران­­ ها با امکان دسترسی به منو و قیمت­ ها و امکان مقایسه با سایر رستوران­ ها خرید کنند.

طراحی سایت زودفود

یک سفارش مجازی با طعم واقعی! با طراحی سایت زودفود…

در طراحی سایت زود فود این امکان وجود دارد تا صاحبان رستوران­ های مختلف لیست  انواع محصولات خود را عرضه کرده و مشتری با دید باز و به راحتی بتواند اقدام به سفارش آنلاین غذا نماید. طراحی وب سایت شبیه زود فود این امکان را به مشتری می­­ دهد که  غذای مورد علاقه خود از میان لیست رستوران­ های در دسترس بدون پرداخت هزینه­ های اضافی و گرفتار شدن در ترافیک بیابد. و با توجه به این­که اکثر رستوران­ های مهم در لیست این خدمات قرار دارند.  قشر وسیعی از مشتریان با سلیقه­ های متفاوت علاقه­ مند به سفارش آنلاین باشند.

 

طراحی سایت زود فود همچنین قابلیت استفاذه از تخفیفات روزانه یا دوره ای اعلام شده از سوی رستوران­ ها را به صورت لیست جداگانه، با دسترسی آسان به مشتری می­ دهد. در طراحی وب سایت زودفود  امکان پیگیری وضعیت سفارش غذا تا دریافت آن در محل در نظر گرفته شده است و در صورت تاخیر با اعلام آن در سایت می­ توانید پیگیر سفارش خود باشید و حتی بابت تاخیر مبلغی از هزینه غذا کسر شده، به حساب کاربری شما در سایت واریز شود.

شرکت طراحی سایت فراکارانت با قریب به دو دهه تجربه و بهره گیری از کارشناسان متخصص، آماده ارائه خدمات طراحی وب سایت به صورت حرفه ای بوده، و با پشتیبانی قوی حتی پس از اتمام پروژه در کنار شما خواهیم بود. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.  

 

بسته طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ۱

بسته طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ۲

بسته طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ۳

بسته طراحی و اجرای فروشگاه اینترنتی انتخابی

 

 

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده ی صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت  نمونه کارهای طراحی سایت   مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ  مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت  

 

کلمات کلیدی:
Scroll Up