ثبت نام | ورود

طراحی سایت تخفیف گروهی

موضوع : آشنایی با ویژگی‌های مهم طراحی سایت تخفیف گروهی

 

مدت لازم برای مطالعه : ۶ دقیقه

 

هدف :با مطالعه این مطلب سفارش دهنده طراحی سایت با فاکتورها و عوامل موفقیت طراحی سایت تخفیف گروهی آشنا خواهد شد.
پادکست :

 

 

وب سایت های تخفیف گروهی به منظور ارائه تخفیف برای فروش محصولات و خدمات شرکت ها راه اندازی می شوند. امکان استفاده مشتریان از تخفیفات و بهره گیری از تبلیغات ارزانتر برای شرکت ها از مزایای این سایت ها است. همچنین درآمد اینگونه سایت ها از درآمد حاصل از فروش محصولات و خدمات تامین می گردد. در طراحی سایت تخفیف گروهی با استفاده از شیوه های مختلف بازاریابی و فروش اینترنتی کاربران به خرید محصولات و خدمات شرکت ها تشویق می شوند.
گستردگی و تنوع محصولات و خدمات مورد تخفیف، همکاری با شرکت های معروف و مطرح، تعداد کاربران بالا و درنتیجه سئو و رتبه بهتر در گوگل موارد حائز اهمیت در طراحی سایت تخفیف گروهی هستند.
بخش درباره ما در طراحی سایت تخفیف گروهی نقش مهمی ایفا می کند. معرفی، سابقه و اهداف سایت به علاوه نمایش نمادهای الکترونیکی مجوز کسب و کار در زمینه تجارت اینترنتی می توانند نظر و اطمینان خاطر کاربران را جلب کنند. ارائه دسته بندی های مناسب و کاربردی از محصولات و خدمات در طراحی سایت تخفیف گروهی، عاملی تاثیرگذار در جذب شرکت ها و کاربران برای استفاده از خدمات سایت تخفیف گروهی خواهد بود. بخش ارائه بن و بلیطهای تخفیف، امکان تبدیل امتیازات کاربران به بن یا بلیط و امکان رزرو آنلاین آنها قطعا مورد توجه و استقبال خواهد بود.
بخش هایی برای خرید، میزان تخفیف و پرداخت آنلاین در طراحی سایت تخفیف گروهی در نظر گرفته می شود. بخش عضویت در سایت برای ارسال آگهی های تخفیف و بخش اشتراک گذاری با دوستان نیز در طراحی سایت تخفیف گروهی در بالا بردن آمار بازدید موثر خواهد بود. در طراحی سایت تخفیف گروهی بخشی برای زمان باقی مانده از مهلت تخفیف و تخفیفات روز و یا تخفیفات ویژه و مناسبتی طراحی می شود.
بخش های نظرسنجی و تبادل نظر، درخواست همکاری، امکان اتصال به شبکه های مجازی سایت تخفیف گروهی از دیگر بخش هایی است که می تواند به طراحی سایت تخفیف گروهی افزوده شود.

 

طراحی سایت تخفیف گروهی

برخی صفحاتی که می توانند در طراحی سایت تخفیف گروهی وجود داشته باشند:

۱- درباره ما
۲- دسته بندی محصولات و خدمات
۳- ارایه بن و بلیط
۴- خرید، رزرو و پرداخت آنلاین
۵- عضویت در سایت
۶- اشتراک گذاری
۷- تخفیفات روز و …

 

 

با توجه به بخش­ های مختلف طراحی سایت تنوع و کیفیت هر یک از این بخش­ها، تاثیر مستقیمی بر تعرفه آن قسمت و قیمت طراحی سایت دارد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.   

 

 

صفر تا صد راه اندازی سایت و طراحی وب سایت

سوالاتی که باید از شرکت طراحی سایت بپرسید

طراحی وب سایت و نکات اصلی آن

استفاده از تصویر در طراحی وب سایت

 استفاده از جاوا در طراحی وب سایت 

طراحی وب سایت و انتخاب رنگ ها

۷ نکته مهم در طراحی وب سایت

قیمت طراحی وب سایت

 

 

بسته های مرتبط برای طراحی سایت تخفیف گروهی:

 

بسته طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی۱ بسته طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی ۲ بسته طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی ۳ بسته طراحی و اجرای فروشگاه اینترنتی انتخابی

 

 

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت         نمونه کارهای طراحی وب سایت      مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ        مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

 

کلمات کلیدی: