ثبت نام | ورود

طراحی سایت تالارهای پذیرایی

 

معرفی خدمات و امکانات تالار پذیرایی از طریق طراحی سایت تالارهای پذیرایی بهترین روش معرفی تالار در سطحی گسترده است. با توجه به امکان دسترسی آسان کاربران به اینترنت استفاده بهینه از قابلیت موتورهای جستجو برای دیده و شناخته شدن روش کارا و چه بسا فراکارایی است. از این امکان می توان بطور ایده آل در طراحی سایت تالارهای پذیرایی بهره جست.
در ابتدا نیاز به صفحه ای برای معرفی تالار، آدرس، شماره تماس، نمایش مکان بر روی نقشه گوگل مپ و سایر راه های ارتباطی در طراحی سایت تالارهای پذیرایی می باشد. بخشی هم باید برای معرفی خدمات و سالن های تالار و امکان برگزاری انواع مراسم ها از جمله عروسی، تولد، مهمانی و عزا همراه با تصاویر در طراحی سایت تالارهای پذیرایی در نظر گرفته شود. در کنار گالری تصاویر تور مجازی می تواند جلوه های زیبا و لوکس تالار شما را بهتر نمایش دهد.
در طراحی سایت تالارهای پذیرایی صفحاتی برای اعلام قیمت پذیرایی برگزاری مراسم های مختلف در نظر گرفته می شود. همینطور صفحاتی برای نمایش منوی غذا و قیمت در طراحی سایت تالارهای پذیرایی باید وجود داشته باشد. امکان انتخاب نوع مراسم، سالن ها، غذاها و دسرها با نمایش پیش فاکتور و رزرو و پرداخت آنلاین در طراحی سایت تالارهای پذیرایی حتما با استقبال خوب مشتریان روبرو خواهد شد.
در طراحی سایت تالارهای پذیرایی وجود صفحه ای برای قرار دادن عکسهایی از مراسم برگزار شده می تواند به عنوان گواهی از رضایت مشتریان و ابزاری برای تبلیغ تالار استفاده شود. صفحه ای برای اعلام نظرات مشتریان و میهمانان تالار در طراحی سایت تالارهای پذیرایی می تواند مسئولین تالار را در جهت ارائه خدمات بهتر راهنمایی کند. صفحه ای برای ارایه اخبار مربوط به تالار، ارایه مقالات و گزارشات مرتبط در طراحی وب سایت تالارهای پذیرایی نیز مورد نیاز است.

 

طراحی سایت تالارهای پذیرایی

 

 

برخی صفحاتی که می توانند در طراحی سایت تالارهای پذیرایی وجود داشته باشند:

 

۱- معرفی تالار پذیرایی
۲- معرفی امکانات و خدمات تالار پذیرایی
۳- تور مجازی
۴- منوی غذا و قیمت
۵- امکان های انتخاب، صدور پیش فاکتور، رزرو و پرداخت آنلاین
۶- گالری تصاویر و ثبت خاطرات میهمانان
۷- نظرسنجی
۸- اخبار و گزارشات

 

 

با توجه به بخش­ های مختلف طراحی سایت تنوع و کیفیت هر یک از این بخش­ها، تاثیر مستقیمی بر تعرفه آن قسمت و قیمت طراحی سایت دارد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.   

 

 

صفر تا صد راه اندازی سایت و طراحی وب سایت

سوالاتی که باید از شرکت طراحی وب سایت بپرسید

طراحی وب سایت و نکات اصلی آن

استفاده از تصویر در طراحی وب سایت

 استفاده از جاوا در طراحی وب سایت 

طراحی وب سایت و انتخاب رنگ ها

۷ نکته مهم در طراحی وب سایت

قیمت طراحی وب سایت

 

 

بسته های مرتبط برای طراحی سایت تالارهای پذیرایی:

 

بسته طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی۱ بسته طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی ۲ بسته طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی ۳ بسته طراحی و اجرای فروشگاه اینترنتی انتخابی

 

 

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت         نمونه کارهای طراحی وب سایت      مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ        مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

 

 

کلمات کلیدی: