ثبت نام | ورود

طراحی سایت انتشارات

 

حوزه انتشارات می تواند نقش مهمی در ارتقای فرهنگ و سواد جوامع بشری داشته باشد. با این نگاه ناشران فرهنگ سازان هر جامعه هستند و استفاده هرچه بهتر از امکانات دنیای فناوری در جهت گسترش فرهنگ کتابخوانی حرکتی مثبت و موثر در راستای رشد فرهیختگی است.

بنابراین بهره گیری از یک طراحی حرفه ای در طراحی سایت انتشارات می تواند گامی موثر در جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی به شمار آید.
در طراحی سایت انتشارات فروش آنلاین در دو بخش فایل الکترونیکی کتابها و نسخه چاپی کتابها می تواند دو محور اصلی باشد. با این روش در طراحی سایت انتشارات افرادی که علاقه مند به استفاده از روش های نوین و الکترونیکی مطالعه هستند امکان دسترسی به فایلهای الکترونیکی مناسب موبایل و یا فایل پی دی اف را خواهند داشت و افرادی که از مطالعه نسخ چاپی لذت می برند امکان تهیه راحت تر آنها را دارند.
در بخشهای دیگر از طراحی سایت انتشارات می توان به معرفی پرمخاطب ترین کتابهای چاپ شده، بیوگرافی نویسندگان بزرگ جهان، معرفی کتابهای در دست چاپ، تبلیغ کتابها، آخرین اخبار کتابها و نمایشگاهها و نویسندگان و انتشار خلاصه ای از فایل پی دی اف یا نسخه موبایلی رایگان برخی از کتابها جهت تبلیغات و بازاریابی پرداخت.

برای افزایش فرهنگ مطالعه می توان بخشی را جهت ارائه فایلهای کامل الکترونیکی کتابها در طراحی سایت انتشارات در نظر گرفت.
بخش دیگری که می تواند در طراحی سایت انتشارات لازم باشد بخشی برای دعوت به همکاری است. با ارائه لیستی از کتابهای مورد نیاز برای تالیف می توان مولفین را از این مورد آگاه کرد. همچنین با ارایه بخشهایی از کتابهای لاتین می توان از مترجمین زبانهای مختلف به همکاری دعوت کرد.

 

طراحی سایت انتشارات

برخی صفحاتی که می توانند در طراحی سایت انتشارات وجود داشته باشند:

 

۱- فروش آنلاین فایل الکترونیکی کتابها
۲- فروش آنلاین نسخه چاپی کتابها
۳- پرمخاطب ترین کتابهای چاپ شده جهان
۴- بیوگرافی نویسندگان بزرگ جهان
۵- معرفی کتابهای در دست چاپ
۶- تبلیغ کتابها و آخرین اخبار مربوط به کتابها و نمایشگاه های کتاب
۷- انتشار قسمتی از فایل الکترونیکی کتابها جهت تبلیغات و بازاریابی
۸- خرید و پرداخت آنلاین
۹- دعوت به همکاری از مولفین و مترجمین

 

مورد دیگری که در طراحی سایت انتشارات اهمیت دارد ارائه مطالب در قالبی زیبا و منظم است. آمار بازدید بالاتر در گرو توجه به استفاده از رنگها، فضای گرافیکی مناسب و محتوای جذاب در طراحی سایت انتشارات است. همچنین بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا همان سئو مورد دیگری است که در طراحی سایت انتشارات از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

با توجه به بخش­ های مختلف طراحی سایت تنوع و کیفیت هر یک از این بخش­ها، تاثیر مستقیمی بر تعرفه آن قسمت و قیمت طراحی سایت دارد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.   

 

 

 

صفر تا صد راه اندازی سایت و طراحی وب سایت

سوالاتی که باید از شرکت طراحی وب سایت بپرسید

طراحی وب سایت و نکات اصلی آن

استفاده از تصویر در طراحی وب سایت

 استفاده از جاوا در طراحی وب سایت 

طراحی وب سایت و انتخاب رنگ ها

۷ نکته مهم در طراحی وب سایت

قیمت طراحی وب سایت

 

 

بسته های مرتبط برای طراحی سایت انتشارات:

 

بسته طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی۱ بسته طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی ۲ بسته طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی ۳ بسته طراحی و اجرای فروشگاه اینترنتی انتخابی

 

 

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت         نمونه کارهای طراحی سایت      مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ        مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

 

کلمات کلیدی: