ثبت نام | ورود
پشتیبانی | مشاوره | تماس با ما | ۲۳۰۸۷ ۲۱ (۹۸+)

تمدید دامین های icann

در صورتیکه دامنه یا دامنه های شما قبلا توسط یکی از وب سایت های گروه فراکارانت مانند karahost.net یا nic1.ir ثبت شده و قصد تمدید دامین های خود را دارید مراحل زیر را انجام دهید . توجه داشته باشید که فقط تمدید دامین هایی در بخش کاربری جدید فراکارانت انجام میشود که شما آنها را در منو دامین ها ببینید . برای مشاهده دامین خود در منو دامین ها شما میبایست دامین خود را ابتدا به این سامانه منتقل کنید و پس از انتقال امکان تمدید برای دامین مورد نظر فراهم میشود.

whois-protect

در مرحله اول شما میتوانید بر روی خرید آنلاین کلیک نموده و دامینی را که خارج از پورتال هست را از طریق انتقال دامین به این سامانه منتقل کنید . حتی اگر دامین شما قبلا توسط ما ثبت شده باشد باز هم انتقال دامین را انتخاب کنید . پس از انجام این مرحله در صورتیکه خرید دیگری ندارید صورت حساب خود را پرداخت و منتظر ایمیل تاییدیه خودکار از سیستم باشید . پس از چند لحظه میتوانید به بخش دامین ها در پنل کاربری خود مراجعه نموده و چنانچه دامین شما نیاز به تنظیماتی دارد این تنظیمات را براحتی انجام دهید .

پس از انتقال و تمدید دامین و پرداخت صورت حساب مورد نظر در سالهای آینده شما از بخش تمدید دامین برای تمدید دامین و سرویسهای خود استفاده خواهید نمود.

توجه : چنانچه دامین شما در شرکتهای دیگر سرویس دهنده اینگونه خدمات میباشد و قصد انتقال دامین و استفاده از مزایا و خدمات گروه فراکارانت را دارید میتوانید از بخش انتقال دامین استفاده نمایید . (برای انتقال دامین خود و آگاهی از نحوه انتقال و شرایط و زمانبندی میتوانید به بخش مرکز آموزش > آموزش انتقال دامین های icannیا آموزش انتقال دامین IR مراجعه نمایید.)

کلمات کلیدی:

دامنه مدیر سایت ۲۱ام آبان, ۱۳۹۴

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.