1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

در صورتیکه دامنه یا دامنه های شما قبلا توسط یکی از وب سایت های گروه فراکارانت مانند karahost.net یا nic1.ir ثبت شده و قصد تمدید دامین های خود را دارید مراحل زیر را انجام دهید . توجه داشته باشید که فقط تمدید دامین هایی در بخش کاربری جدید فراکارانت انجام میشود که شما آنها را در منو دامین ها ببینید . برای مشاهده دامین خود در منو دامین ها شما میبایست دامین خود را ابتدا به این سامانه منتقل کنید و پس از انتقال امکان تمدید برای دامین مورد نظر فراهم میشود.

whois-protect

در مرحله اول شما میتوانید بر روی خرید آنلاین کلیک نموده و دامینی را که خارج از پورتال هست را از طریق انتقال دامین به این سامانه منتقل کنید . حتی اگر دامین شما قبلا توسط ما ثبت شده باشد باز هم انتقال دامین را انتخاب کنید . پس از انجام این مرحله در صورتیکه خرید دیگری ندارید صورت حساب خود را پرداخت و منتظر ایمیل تاییدیه خودکار از سیستم باشید . پس از چند لحظه میتوانید به بخش دامین ها در پنل کاربری خود مراجعه نموده و چنانچه دامین شما نیاز به تنظیماتی دارد این تنظیمات را براحتی انجام دهید .

پس از انتقال و تمدید دامین و پرداخت صورت حساب مورد نظر در سالهای آینده شما از بخش تمدید دامین برای تمدید دامین و سرویسهای خود استفاده خواهید نمود.

توجه : چنانچه دامین شما در شرکتهای دیگر سرویس دهنده اینگونه خدمات میباشد و قصد انتقال دامین و استفاده از مزایا و خدمات گروه فراکارانت را دارید میتوانید از بخش انتقال دامین استفاده نمایید . (برای انتقال دامین خود و آگاهی از نحوه انتقال و شرایط و زمانبندی میتوانید به بخش مرکز آموزش > آموزش انتقال دامین های icannیا آموزش انتقال دامین IR مراجعه نمایید.)