pre-loader

بک آپ روزانه و مانیتورینگ مدیریتی

بک آپ

بک آپ به نسخه ی پشتیبان گفته می شود. در دنیای امروز مسئله ی بک آپ گیری از اهمیت بالایی برخوردار است. با بک آپ گیری یک نسخه ی کپی از آخرین اطلاعات و تغییرات شما ایجاد می شود. همه ی اطلاعات از قبیل ایمیل، account، فایل های سایت، data base، اکانت های ftp، پسووردها و… در بک آپ شما ذخیره می گردد. این نسخه در فضایی خارج از سرور و در هارد ذخیره می شود که با بروز هرگونه مشکل می توان بک آپ را ریستور کرد.

با ریستور کردن تمامی اطلاعات به حالتی که آخرین بک آپ تهیه شده است باز می گردد. پس برای جلوگیری از هر اتفاق و از دست دادن اطلاعات بهتر است به صورت روزانه عملیات بک آپ گیری انجام گردد.

 

بک آپ روزانه و مانیتورینگ مدیریتی

مانیتورینگ مدیریتی

مانیتورینگ عملی است برای مشاهده ی وضعیت یک سیستم. به طور حتم سرور و سایت شما در هر لحظه می تواند وضعیت های متفاوتی داشته باشد. شما با سرویس مانیتورینگ می توانید از وضعیت لحظه ای سرور سایت و یا شبکه ی مخابراتی مطلع شوید و با گزارشگیری، خطا و عیوب سایت و یا سرورتان را ملاحظه کنید.

این بدان معنا است که هرگاه مشکلی برای سایت پیش آمد به صورت آنی از طریق سیستم های اطلاع رسانی با خبر شوید.

این مانیتورینگ مدیریتی شامل زمان بندی کردن اطلاعات هم می شود.

وب سایت شما با توجه به تعداد بازدیدکنندگانش باید در دسترس باشد، عدم دسترسی به سایت می تواند لطمه ی فراوانی به رتبه ی وب سایت شما وارد کند. برای جلوگیری از این اتفاق و کاهش راندمان سایت، بهتر است عملیات مانیتورینگ به صورت مستمر انجام گردد.

 

بسته ی بک آپ روزانه و مانیتورینگ مدیریتی برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

 

همان طور که توضیح داده شد، داشتن بک آپ از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا در صورت بروز هر مشکل و از دست دادن اطلاعات می توان وضعیت را به آخرین حالتی که بک آپ گرفته شده است، باز گرداند.

همینطور برای جلوگیری از کاهش راندمان و آگاهی از وضعیت و گزارش از بالا بودن وب سایت به دلیل اهمیت برای مشتریان، بهتر است عملیات مانیتورینگ برای آگاهی از وضعیت لحظه ای و بروز هر مشکلی انجام گردد.

بسته ی بک آپ روزانه و مانیتورینگ مدیریتی برای تمامی کسب و کار ها مناسب است. به خصوص برای کسب و کارهایی که بالا بودن وب سایتشان از اهمیت بالایی برخوردار بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل برای سایت عواقب جبران ناپذیری برای آن ها خواهد داشت.

داشتن بک آپ و نگه داری آن نیز در فضایی خارج از سرور کمک بزرگی است برای زمانی که اطلاعات سایت به هر دلیلی از بین رفته و شما می توانید به راحتی و با استفاده از بک آپ، شرایط را به آسانی به آخرین وضعیت بازگردانید.

 

مشخصات عمومی بسته ی بک آپ روزانه و مانیتورینگ مدیریتی

 

  1. تهیه نسخه پشتیبان از محتوی سایت به صورت روزانه و هفتگی با نگهداری خارج از فضای هاست
  2. گزارش ماهانه مدیریتی عملکرد سایت و بازدیدکنندگان که شامل رتبه سایت، تعداد بازدیدکنندگان، تعداد صفحات بازدید شده، لینک های بالادستی، متوسط نرخ پرش
  3. Tracing گزارش بالا بودن وب سایت

نقاط تمایز و برتری بسته ی بک آپ روزانه و مانیتورینگ مدیریتی

 

تمامی ویژگی های بسته که در بالا ذکر شد جز نقاط برتر و تمایز بسته ی بک آپ روزانه و مانیتورینگ مدیریتی می باشد. گزارش بالا بودن وب سابت برای بسیاری از کسب و کارها همانند فروشگاه های اینترنتی بسیار حائز اهمیت است. با تهیه ی این بسته به صورت ماهانه از عملکرد مدیریتی وب سایت و بازدیدکنندگانتان آگاه می شوید.

آگاهی از تعداد صفحاتی که بیشترین بازدید کننده را داشته و یا صفحاتی که بیشترین خروج را داشته اند، کمک بزرگی یه شما در اصلاح و به روز رسانی صفحات وب سایت می کند. به این ترتیب مدیریت زمانی بهتری برای سرمایه گذاری روی صفحات وب سایت خود خواهید داشت.

به عنوان برترین ویژگی این بسته می توان به تهیه ی نسخه ی پشتیبان خارج از فضای هاست اشاره کرد تا در صورت بروز هر اتفاق برای وب سایت و اطلاعاتتان به راحتی بتوانید سایت خود را بازگردانید.

تمامی این خدمات در بسته بک آپ روزانه و مانیتورینگ مدیریتی با توجه به نیاز های سازمان شما انجام خواهد شد. همچنین واحد پشتیبانی فراکارانت برای رفع نیاز ها و ارائه ی خدمات به شما در تمامی مراحل همراه شما خواهد بود.

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.

 

۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال  هزینه سه ماهه            سفارش دهید

 

بسته بروزآوری نرم افزار و افزونه های وب سایت

بسته ساخت و تنظیم صفحه های محتوایی داخلی

بسته پشتیبانی راهبر سایت

 

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده ی صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت         نمونه کارهای طراحی سایت      مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ        مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

کلمات کلیدی:

یک پاسخ به “بک آپ روزانه و مانیتورینگ مدیریتی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت واحد تولید محتوا ۲۸ام مرداد, ۱۳۹۶


برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

منو