طراحی سایت واکنشگرا

قبل از تولید دستگاه های هوشمند نوع نمایش صفحات سایت ها تنها برای ابعاد صفحه نمایش کامپیوترها مناسب بود. فراگیر شدن استفاده از دستگاه های هوشمند نیاز به نوعی از طراحی وب سایت با توانایی نمایش کامل صفحات سایت را به وجود آورد. این سبک طراحی وب سایت، طراحی سایت واکنشگرا نامیده می شود. طراحی سایت واکنشگرا به معنای قابلیت نمایش کامل و درست صفحات یک سایت بر روی انواع نمایشگرها مانند موبایل و تبلت است و یکی از اصول سئو (بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ) به شمار می رود.

یکی از مزایای بهره گیری از طراحی سایت واکنشگرا دسته بندی آسان برای گوگل است. استفاده از این روش طراحی وب سایت، تنظیم و تشخیص سایت را برای گوگل آسان می کند و البته شرکت گوگل هم طراحی سایت واکنشگرا را پیشنهاد می دهد. علاوه بر این با استفاده از این نوع طراحی، از وجود محتوای تکراری در سایت و پایین آمدن رتبه سایت جلوگیری می شود. یکی دیگر از مزیت های استفاده از طراحی سایت واکنشگرا برای مدیران سایت است. این روش امکان کاربری دوگانه با یک طراحی وب سایت را ایجاد می کند و ورود اطلاعات و محتوا یک بار انجام می شود و منجر به کاهش هزینه های طراحی وب سایت کاهش می شود.

 

طراحی سایت واکنشگرا

همچنین طراحی سایت واکنشگرا، امکان استفاده و به اشتراک گذاشتن آسان محتوا را برای کاربران فراهم می کند. به دلیل در دسترس بودن همیشگی گوشی های هوشمند تلفن همراه و قابلیت استفاده از آن ها در بیشتر شرایط، سرچ های اینترنتی زیادی از طریق این گوشی ها انجام می شود. این موضوع باعث کارپسند بودن سایت می شود و سبب بهبود تجربه کاربر به عنوان یکی از فاکتورهای سئو می گردد.

علاوه بر این با بهره گیری از طراحی سایت واکنشگرا امکان استفاده از وقت های اضافی و انجام امور به تعویق افتاده مانند خریدهای اینترنتی، رزروها و … از طریق گوشی های هوشمند تلفن همراه فراهم می شود. بنابراین بهره گیری از یک طراحی وب سایت واکنشگرا سبب افزایش زمان حضور کاربران در سایت شده و افزایش رتبه سایت را در پی خواهد داشت. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.

صفر تا صد راه اندازی سایت

از طراحی سایت بیشتر بدانیم…

طراحی سایت حرفه ای تخصصی

با طراحی وب سایت حرفه ای پررنگ تر دیده شوید…

کلمات کلیدی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روابط عمومی 17 مرداد 1400


whatsapp

برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

closewhatsapp
onewhatsapp

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

فهرست