کتاب صفر تا صد طراحی سایت دریافت رایگان

اولین دوره پرورش طراح سایت حرفه ای ثبت نام

طراحی سایت علمی

 

اهمیت طراحی سایت علمی چیست؟

پدید آمدن شاخه‌های تخصصی در علوم مختلف، پیوند این شاخه‌ها با یکدیگر، ابداع تکنولوژی‌ها و اختراع دستگاه‌های جدید منجر به ظهور رشته‌های جدید و ترکیبی از علوم پایه، مهندسی، پزشکی و محیط زیست شده است. بنابراین وجود منبعی موثق و معتبر برای کسب اطلاعات درست در زمینه‌های مختلف علمی یکی از ضروریات دنیای امروز است. یکی از منابع خوب و کاربردی برای ارائه اطلاعات، طراحی سایت علمی است.

امکانات طراحی سایت علمی چیست؟

در طراحی سایت علمی بخشی برای معرفی فعالیت‌های سایت، معرفی متخصصان و همکاران مجموعه درنظر گرفته می‌شود. اجرای بخش دسته بندی موضوعات و شاخه‌های علمی نیز ضروری به شمار می‌رود.

در هر دسته بندی، مقالات علمی مرتبط و منبع آن‌ها ارایه می گردد. دسته بندی مناسب و منظم این بخش از فاکتورهای مهم و موثر در بالا بردن آمار بازدید سایت است. آرشیو مقالات بخش دیگری است که در طراحی سایت علمی راه اندازی شده و ارائه مقالاتی که قبلا در سایت وجود داشته را پوشش می‌دهد.

بخشی جهت پرسش و پاسخ با متخصصان سایت و بخش تالار گفتگو جهت تبادل نظر کاربران درباره موضوعات علمی از دیگر امکاناتی است که در طراحی سایت علمی پیاده سازی می‌گردد. در بخش دانشمندان به معرفی رزومه و خلاصه ای از زندگینامه دانشمندان گذشته و حال جهان پرداخته می‌شود. همچنین بخش معرفی کتاب و مقالات برجسته علمی و به اشتراک گذاری لینک فایل‌های دانلود آن‌ها یکی از بخش‌های تخصصی و پربازدید در طراحی سایت علمی به شمار می‌رود.

بخش اخبار جهت اطلاع رسانی یافته‌های علمی روز و ارایه نتایج جدیدترین تحقیقات و دستاوردهای علمی در طراحی سایت علمی لحاظ می‌شود. بخش تبلیغات و قرار دادن لینک شبکه‌های اجتماعی سایت هم می‌تواند در طراحی سایت علمی لحاظ گردد. بخش تماس با ما نیز مربوط به اشترراک گذاری اطلاعات تماس مانند شماره تلفن، آدرس و نقشه گوگل مپ است.

 

طراحی سایت علمی

 

برخی صفحاتی که در طراحی سایت علمی وجود دارند:

۱- معرفی
۲- ارائه مقالات علمی در دسته بندی‌های مناسب
۳- آرشیو مقالات
۴- پرسش و پاسخ
۵- تالار گفتگو
۶- دانشمندان
۷- معرفی کتاب و مقالات برجسته علمی و لینک دانلود آن‌ها
۸- تبلیغات و لینک شبکه‌های اجتماعی سایت
۹- تماس با ما

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.

 

صفر تا صد راه اندازی سایت و طراحی وب سایت

سوالاتی که باید از شرکت طراحی وب سایت بپرسید

قیمت طراحی وب سایت

 

بسته های مرتبط برای طراحی سایت علمی:

 

بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۱   بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۲   بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۳  بسته طراحی و اجرای پورتال سازمانی انتخابی

                         

                                                                                    

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت         نمونه کارهای طراحی وب سایت      مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ        مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

design-group 26ام مهر, 1396


whatsapp

برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

closewhatsapp
onewhatsapp

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

منو