طراحی سایت علمی

 

اهمیت طراحی سایت علمی چیست؟

پدید آمدن شاخه‌های تخصصی در علوم مختلف، پیوند این شاخه‌ها با یکدیگر، ابداع تکنولوژی‌ها و اختراع دستگاه‌های جدید منجر به ظهور رشته‌های جدید و ترکیبی از علوم پایه، مهندسی، پزشکی و محیط زیست شده است. بنابراین وجود منبعی موثق و معتبر برای کسب اطلاعات درست در زمینه‌های مختلف علمی یکی از ضروریات دنیای امروز است. یکی از منابع خوب و کاربردی برای ارائه اطلاعات، طراحی سایت علمی است.

امکانات طراحی سایت علمی چیست؟

در طراحی سایت علمی بخشی برای معرفی فعالیت‌های سایت، معرفی متخصصان و همکاران مجموعه درنظر گرفته می‌شود. اجرای بخش دسته بندی موضوعات و شاخه‌های علمی نیز ضروری به شمار می‌رود.

در هر دسته بندی، مقالات علمی مرتبط و منبع آن‌ها ارایه می گردد. دسته بندی مناسب و منظم این بخش از فاکتورهای مهم و موثر در بالا بردن آمار بازدید سایت است. آرشیو مقالات بخش دیگری است که در طراحی سایت علمی راه اندازی شده و ارائه مقالاتی که قبلا در سایت وجود داشته را پوشش می‌دهد.

بخشی جهت پرسش و پاسخ با متخصصان سایت و بخش تالار گفتگو جهت تبادل نظر کاربران درباره موضوعات علمی از دیگر امکاناتی است که در طراحی سایت علمی پیاده سازی می‌گردد. در بخش دانشمندان به معرفی رزومه و خلاصه ای از زندگینامه دانشمندان گذشته و حال جهان پرداخته می‌شود. همچنین بخش معرفی کتاب و مقالات برجسته علمی و به اشتراک گذاری لینک فایل‌های دانلود آن‌ها یکی از بخش‌های تخصصی و پربازدید در طراحی سایت علمی به شمار می‌رود.

بخش اخبار جهت اطلاع رسانی یافته‌های علمی روز و ارایه نتایج جدیدترین تحقیقات و دستاوردهای علمی در طراحی سایت علمی لحاظ می‌شود. بخش تبلیغات و قرار دادن لینک شبکه‌های اجتماعی سایت هم می‌تواند در طراحی سایت علمی لحاظ گردد. بخش تماس با ما نیز مربوط به اشترراک گذاری اطلاعات تماس مانند شماره تلفن، آدرس و نقشه گوگل مپ است.

 

طراحی سایت علمی

 

برخی صفحاتی که در طراحی سایت علمی وجود دارند:

۱- معرفی
۲- ارائه مقالات علمی در دسته بندی‌های مناسب
۳- آرشیو مقالات
۴- پرسش و پاسخ
۵- تالار گفتگو
۶- دانشمندان
۷- معرفی کتاب و مقالات برجسته علمی و لینک دانلود آن‌ها
۸- تبلیغات و لینک شبکه‌های اجتماعی سایت
۹- تماس با ما

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.

 

صفر تا صد راه اندازی سایت و طراحی وب سایت

سوالاتی که باید از شرکت طراحی وب سایت بپرسید

قیمت طراحی وب سایت

 

بسته های مرتبط برای طراحی سایت علمی:

 

بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۱   بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۲   بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۳  بسته طراحی و اجرای پورتال سازمانی انتخابی

                         

                                                                                    

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت         نمونه کارهای طراحی وب سایت      مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ        مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روابط عمومی 26 مهر 1396


whatsapp

برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

closewhatsapp
onewhatsapp

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

فهرست