مشاوره: 23087 21 (98+)

طراحی سایت علمی

پدید آمدن شاخه های تخصصی در علوم مختلف, پیوند این شاخه ها با یکدیگر و ابداع تکنولوژی ها و اختراع دستگاه های جدید منجر به ظهور رشته های جدید و ترکیبی از علوم پایه, مهندسی, پزشکی و محیط زیست شده است. بنابراین وجود منبعی موثق و معتبر برای کسب اطلاعات درست در زمینه های مختلف علمی یکی از ضروریات دنیای امروز است. یکی از منابع خوب و کاربردی برای ارایه اطلاعات طراحی سایت علمی است.

در طراحی سایت علمی بخشی برای معرفی فعالیت های سایت و معرفی متخصصان و همکاران مجموعه درنظر گرفته می شود. اجرای بخش دسته بندی موضوعات و شاخه های علمی یکی از بخش های ضروری در طراحی سایت علمی است. در هر دسته بندی, مقالات علمی مرتبط و منبع آن ها ارایه می گردد. دسته بندی مناسب و منظم این بخش از فاکتورهای مهم و موثر در بالا بردن آمار بازدید سایت است. آرشیو مقالات بخش دیگری است که در طراحی سایت علمی راه اندازی می شود و ارایه مقالاتی که قبلا در سایت وجود داشته اند را پوشش می دهد.

بخشی جهت پرسش و پاسخ با متخصصان سایت و بخش تالار گفتگو جهت تبادل نظر کاربران درباره موضوعات علمی از دیگر بخش هایی است که در طراحی سایت علمی پیاده سازی می گردد. در بخش دانشمندان به معرفی و خلاصه ای از زندگینامه دانشمندان گذشته و حال جهان پرداخته می شود. همچنین بخش معرفی کتاب و مقالات برجسته علمی و به اشتراک گذاری لینک فایل های دانلود آن ها یکی از بخش های تخصصی و پربازدید در طراحی سایت علمی به شمار می رود.

بخش اخبار برای اطلاع رسانی یافته های علمی روز و ارایه نتایج جدیدترین تحقیقات و دستاوردهای علمی در طراحی سایت علمی لحاظ می شود. بخش تبلیغات و قرار دادن لینک شبکه های اجتماعی سایت هم می تواند در طراحی سایت علمی لحاظ گردد. بخش تماس با ما از طراحی سایت علمی مربوط به ثبت مکان روی نقشه گوگل و اطلاعات تماس است.

برخی صفحاتی که در طراحی سایت علمی وجود دارند:
۱- معرفی
۲- ارایه مقالات علمی در دسته بندی های مناسب
۳- آرشیو مقالات
۴- پرسش و پاسخ
۵- تالار گفتگو
۶- دانشمندان
۷- معرفی کتاب و مقالات برجسته علمی و لینک دانلود آن ها
۸- تبلیغات و لینک شبکه های اجتماعی سایت
۹- تماس با ما

برای بهره مندی از ایده های کارا در نت با همکاران ما در فراکارانت تماس بگیرید.

 

کارشناسان طراحی سایت ما آمادگی دارند تا بصورت رایگان و در محل شما مراحل انجام موفق پروژه را با شما مرور کرده و نیازهای شما را برآورد نمایند

تلفن هماهنگی ۰۲۱۲۳۰۸۷ داخلی ۱۰۶

آدرس: جردن ناهید شرقی پلاک ۱۲ واحد طراحی سایت گروه شرکتهای فراکارانت (سهامی خاص)

کلمات کلیدی: