ثبت نام | ورود

طراحی سایت علمی

 

پدید آمدن شاخه های تخصصی در علوم مختلف، پیوند این شاخه ها با یکدیگر و ابداع تکنولوژی ها و اختراع دستگاه های جدید منجر به ظهور رشته های جدید و ترکیبی از علوم پایه، مهندسی، پزشکی و محیط زیست شده است. بنابراین وجود منبعی موثق و معتبر برای کسب اطلاعات درست در زمینه های مختلف علمی یکی از ضروریات دنیای امروز است. یکی از منابع خوب و کاربردی برای ارایه اطلاعات طراحی سایت علمی است.

در طراحی سایت علمی بخشی برای معرفی فعالیت های سایت و معرفی متخصصان و همکاران مجموعه درنظر گرفته می شود. اجرای بخش دسته بندی موضوعات و شاخه های علمی یکی از بخش های ضروری در طراحی سایت علمی است.

در هر دسته بندی مقالات علمی مرتبط و منبع آن ها ارایه می گردد. دسته بندی مناسب و منظم این بخش از فاکتورهای مهم و موثر در بالا بردن آمار بازدید سایت است. آرشیو مقالات بخش دیگری است که در طراحی سایت علمی راه اندازی می شود و ارایه مقالاتی که قبلا در سایت وجود داشته اند را پوشش می دهد.

بخشی جهت پرسش و پاسخ با متخصصان سایت و بخش تالار گفتگو جهت تبادل نظر کاربران درباره موضوعات علمی از دیگر بخش هایی است که در طراحی سایت علمی پیاده سازی می گردد. در بخش دانشمندان به معرفی و خلاصه ای از زندگینامه دانشمندان گذشته و حال جهان پرداخته می شود. همچنین بخش معرفی کتاب و مقالات برجسته علمی و به اشتراک گذاری لینک فایل های دانلود آن ها یکی از بخش های تخصصی و پربازدید در طراحی سایت علمی به شمار می رود.

بخش اخبار برای اطلاع رسانی یافته های علمی روز و ارایه نتایج جدیدترین تحقیقات و دستاوردهای علمی در طراحی سایت علمی لحاظ می شود. بخش تبلیغات و قرار دادن لینک شبکه های اجتماعی سایت هم می تواند در طراحی سایت علمی لحاظ گردد. بخش تماس با ما از طراحی سایت علمی مربوط به ثبت مکان روی نقشه گوگل و اطلاعات تماس است.

 

طراحی سایت علمی

 

برخی صفحاتی که در طراحی سایت علمی وجود دارند:

۱- معرفی
۲- ارایه مقالات علمی در دسته بندی های مناسب
۳- آرشیو مقالات
۴- پرسش و پاسخ
۵- تالار گفتگو
۶- دانشمندان
۷- معرفی کتاب و مقالات برجسته علمی و لینک دانلود آن ها
۸- تبلیغات و لینک شبکه های اجتماعی سایت
۹- تماس با ما

 

 

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.

 

 

 

صفر تا صد راه اندازی سایت و طراحی وب سایت

سوالاتی که باید از شرکت طراحی وب سایت بپرسید

طراحی وب سایت و نکات اصلی آن

۷ نکته مهم در طراحی سایت

قیمت طراحی وب سایت

 

بسته های مرتبط برای طراحی سایت علمی:

 

بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۱   بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۲   بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۳  بسته طراحی و اجرای پورتال سازمانی انتخابی

                         

                                                           

                            

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت         نمونه کارهای طراحی وب سایت      مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ        مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

کلمات کلیدی:
از طراحی سایت بیشتر بدانیم مدیر سایت ۲۱ام بهمن, ۱۳۹۵