طراحی سایت صنعتی

موضوع : آشنایی با ویژگی‌های مهم و عوامل موفقیت طراحی سایت صنعتی
دسته ها : [php_everywhere]

 

مدت لازم برای مطالعه : 6 دقیقه

 

هدف : با مطالعه این مطلب، سفارش دهنده طراحی سایت صنعتی، با فاکتورها و عوامل موفقیت طراحی سایت صنعتی آشنا خواهد شد.
پادکست :

 

اهمیت طراحی سایت صنعتی چیست؟

رشد صنعت یکی از شاخص‌های توسعه هر کشور است. لازمه صنعتی شدن تبدیل علوم محض به دانش فنی و سپس به فناوری، تاسیس کارخانه‌ها و بهره برداری بیشینه از پتانسیل‌های تولید و افزایش کیفیت تولیدات است. پس از تولید محصولات، فرآیند بازاریابی و فروش پیش رو است و بازاریابی اینترنتی یکی از بهترین‌های روش های بازاریابی به شمار می‌رود. استفاده از طراحی سایت صنعتی علاوه بر صرفه اقتصادی و کاهش هزینه‌های تبلیغات، امکان معرفی تولیدات را در سطحی گسترده‌تر و بدون محدودیت زمانی و مکانی دارا است.

امکانات طراحی سایت صنعتی چیست؟

در طراحی سایت صنعتی در صفحه‌ای همچون درباره ما، به معرفی کارخانه، حوزه فعالیت و سوابق پرداخته خواهد شد. در نظر گرفتن صفحه ای جهت نمایش گواهینامه‌ها، مجوزها و تقدیرنامه‌ها می‌تواند نمایش دهنده اعتبار کارخانه باشد. بخش محصولات در طراحی سایت صنعتی به معرفی محصولات و مشخصات فنی و کاربرد آن‌ها می پردازد. کامل بودن اطلاعات این بخش موجب می‌شود اعتماد کاربران بیشتر جلب شده و ترغیب به استفاده از محصولات و خدمات شوند.

یکی از بخش‌هایی که در طراحی سایت صنعتی لحاظ می‌شود معرفی اطلاعات تماس نمایندگی‌ها است. وجود این قسمت در طراحی سایت صنعتی بسیار حائز اهمیت است. طراحی و تکمیل اطلاعات در جلب اطمینان مشتریان از وجود خدمات پس از فروش و جایی برای مراجعه در هنگام بروز مشکلات فنی و احتمالی محصول ضروری است.

در بخش مقالات طراحی سایت صنعتی مقالاتی مرتبط با حوزه فعالیت کارخانه، مقایسه محصولات با انواع مشابه خارجی، حقوق مصرف کننده و …  می‌توان قرار داد. وجود این بخش در طراحی سایت صنعتی علاوه بر افزایش اطلاعات کاربران افزایش رتبه سایت در گوگل را در پی خواهد داشت.

بخش همکاری با ما نیز می‌تواند در طراحی سایت صنعتی لحاظ شود. در این قسمت امکان طراحی فرم‌هایی برای ثبت نام و درخواست استخدام در عناوین شغلی متفاوت وجود دارد.

راه اندازی بخش ارتباط با مشتریان نیز در طراحی سایت صنعتی درنظر گرفته شده و جهت نظرسنجی و حفظ ارتباط مشتریان با سایت و درنتیجه با کارخانه استفاده می‌شود. بخش تماس با ما در طراحی سایت صنعتی به نمایش مکان کارخانه در نقشه گوگل و اطلاعات تماس اختصاص می‌یابد. در صورت وجود دفتر یا شرکت در محلی دیگر مکان، آدرس و اطلاعات تماس آن‌ها نیز می‌تواند در این بخش اضافه شود.

برخی صفحاتی که در طراحی سایت صنعتی وجود دارند:

۱-معرفی
۲- محصولات
۳- نمایندگی‌ها
۴- مقالات
۵- همکاری با ما
۶- ارتباط با مشتریان
۷- تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روابط عمومی 5 مرداد 1401


whatsapp

برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

closewhatsapp
onewhatsapp

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

فهرست