مشاوره: 23087 21 (98+)

طراحی سایت صنعتی

رشد صنعت یکی از شاخص های توسعه هر کشور است. لازمه صنعتی شدن تبدیل علوم محض به دانش فنی و سپس به فناوری, تاسیس کارخانه ها و بهره برداری بیشینه از پتانسیل های تولید و افزایش کیفیت تولیدات است. پس از تولید محصولات, فرآیند بازاریابی و فروش پیش رو است و بازاریابی اینترنتی یکی از بهترین های روش های بازاریابی است. استفاده از طراحی سایت صنعتی علاوه بر صرفه اقتصادی و کاهش هزینه های تبلیغات امکان معرفی تولیدات را در سطحی گسترده تر و بدون محدودیت زمانی و مکانی دارا است.

در طراحی سایت صنعتی در بخش معرفی به معرفی کارخانه, حوزه فعالیت و سوابق پرداخته می شود. در نظر گرفتن صفحه ای در این بخش برای گواهینامه ها, مجوزها و تقدیرنامه ها می تواند نمایش دهنده اعتبار کارخانه باشد. بخش محصولات در طراحی سایت صنعتی به معرفی محصولات و مشخصات فنی و کاربرد آن ها می پردازد. کامل بودن اطلاعات این بخش شانس استقبال از خرید محصولات را بالا می برد.

یکی از بخش هایی که در طراحی سایت صنعتی لحاظ می شود بخش مربوط به اطلاعات تماس نمایندگی ها است. وجود این بخش یکی از بخش های حایز اهمیت در طراحی سایت صنعتی است. طراحی و تکمیل اطلاعات این بخش در جلب اطمینان مشتریان از وجود خدمات پس از فروش و جایی برای مراجعه در هنگام بروز مشکلات فنی و احتمالی محصول ضروری است.

در بخش مقالات طراحی سایت صنعتی می توان مقالاتی مرتبط با حوزه فعالیت کارخانه, مقایسه محصولات با انواع مشابه خارجی, حقوق مصرف کننده و … قرار داد. وجود این بخش در طراحی سایت صنعتی علاوه بر افزایش اطلاعات کاربران افزایش رتبه سایت در گوگل را در پی خواهد داشت. بخش همکاری با ما یکی از بخش هایی است که می تواند در طراحی سایت صنعتی لحاظ شود. در این بخش امکان طراحی فرم هایی برای ثبت نام و درخواست استخدام در عناوین شغلی متفاوت وجود دارد.

راه اندازی بخش ارتباط با مشتریان از بخش هایی است که در طراحی سایت صنعتی درنظر گرفته می شود و جهت نظرسنجی و حفظ ارتباط مشتریان با سایت و درنتیجه با کارخانه استفاده می شود. بخش تماس با ما در طراحی سایت صنعتی به نمایش مکان کارخانه روی نقشه گوگل, اطلاعات تماس اختصاص می یابد. در صورت وجود دفتر یا شرکت در محلی دیگر, مکان, ادرس و اطلاعات تماس آن ها نیز می تواند در این بخش اضافه شود.

برخی صفحاتی که در طراحی سایت صنعتی وجود دارند:
۱-معرفی
۲- محصولات
۳- نمایندگی ها
۴- مقالات
۵- همکاری با ما
۶- ارتباط با مشتریان
۷- تماس با ما

برای بهره مندی از ایده های کارا در نت با همکاران ما در فراکارانت تماس بگیرید.

 

کارشناسان طراحی سایت ما آمادگی دارند تا بصورت رایگان و در محل شما مراحل انجام موفق پروژه را با شما مرور کرده و نیازهای شما را برآورد نمایند

تلفن هماهنگی ۰۲۱۲۳۰۸۷ داخلی ۱۰۶

آدرس: جردن ناهید شرقی پلاک ۱۲ واحد طراحی سایت گروه شرکتهای فراکارانت (سهامی خاص)

کلمات کلیدی: