ثبت نام | ورود

طراحی سایت تجهیزات پزشکی

موضوع : آشنایی با ویژگی‌های مهم طراحی سایت تجهیزات پزشکی

 

مدت لازم برای مطالعه : ۶ دقیقه

 

هدف : با مطالعه این مطلب یک سفارش دهنده طراحی سایت تجهیزات پزشکی، با مهم‌ترین فاکتورها و عوامل موفقیت طراحی سایت تجهیزات پزشکی آشنا خواهد شد.

 

پادکست :

 

 

یکی از مهمترین تاثیرات پیشرفت علوم مختلف و توسعه صنعت و تکنولوژی را می توان در حوزه تجهیزات پزشکی مشاهده کرد. تولید مواد با فرمول های شیمیایی جدید و خواص فیزیکی ویژه و همچنین افزایش کیفیت و دقت دستگاه ها امکان ساخت کالاها و تجهیزات پزشکی را متنوع تر و آسان تر کرده است و افراد و شرکت های بسیاری در این زمینه فعالیت دارند. با توجه به موارد کاربرد خاص و محدود چنین محصولاتی، طراحی سایت تجهیزات پزشکی یکی از بهترین پیشنهادها برای معرفی شرکت و محصولات آن است.

در طراحی سایت تجهیزات پزشکی در بخش درباره ما به معرفی شرکت، سوابق و حیطه فعالیت پرداخته می شود. طراحی بخش گواهینامه ها و مجوزها هم در طراحی  سایت تجهیزات پزشکی می تواند کمک موثری در جلب اعتماد مشتری داشته باشد. علاوه بر این با پیاده سازی صفحه ای جهت استعلام استانداردها و تایید محصولات از وب سایت وزارت بهداشت در بخش لینک های مفید می توان جلب اعتماد را به جلب رضایت و خرید محصول تبدیل نمود.

دو بخش محصولات و گالری تصاویر از بخش های اساسی در طراحی سایت تجهیزات پزشکی هستند. لحاظ کردن بخش خدمات پس از فروش شامل صفحات گارانتی و ضمانت محصولات و … در طراحی سایت تجهیزات پزشکی به عنوان تبلیغی موثر به شمار می رود و ارایه خدمات مطلوب منجر به اطمینان خاطر بیشتر مشتری و تبلیغات کاراتر برای مجموعه خواهد شد.

البته برای حرفه ای ترها راه اندازی بخش تیکت و هلپ دسک بسیار مناسب است و کیفیت ارتباطی مناسبی با مخاطب را برقرار میکند

یکی دیگر از بخش هایی که در طراحی سایت تجهیزات پزشکی راه اندازی می شود بخش مقالات است که می تواند شامل مطالب علمی، پزشکی و مرتبط با محصولات شرکت باشد. بخش اخبار و رویدادها هم می تواند در طراحی سایت تجهیزات پزشکی وجود داشته باشد.

بخش تماس با ما دربرگیرنده اطلاعات تماس، روزها و ساعات کاری، ،آدرس و نقشه روی گوگل مپ از ملزومات کامل بودن طراحی سایت تجهیزات پزشکی است.

 

طراحی سایت تجهیزات پزشکی

برخی صفحاتی که می توانند در طراحی سایت تجهیزات پزشکی وجود داشته باشند:

 

۱- درباره ما
۲- گواهینامه ها و مجوزها
۳- لینک های مفید و استعلام محصولات
۴- محصولات
۵- گالری تصاویر
۶- خدمات پس از فروش
۷- مقالات
۸- اخبار و رویدادها
۹- تماس با ما

 

با توجه به بخش­ های مختلف طراحی وب سایت تنوع و کیفیت هر یک از این بخش­ها، تاثیر مستقیمی بر تعرفه طراحی سایت آن قسمت و قیمت طراحی سایت دارد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.   

 

 

صفر تا صد راه اندازی سایت و طراحی سایت

سوالاتی که باید از شرکت طراحی سایت بپرسید

طراحی وب سایت و نکات اصلی آن

استفاده از تصویر در طراحی وب سایت

 استفاده از جاوا در طراحی وب سایت 

طراحی وب سایت و انتخاب رنگ ها

۷ نکته مهم در طراحی وب سایت

قیمت طراحی وب سایت

 

بسته های مرتبط برای طراحی سایت تجهیزات پزشکی:

سامانه های حرفه ای طراحی سایت آماده و تحویل فوری

طراحی سایت اختصاصی ( اطلاع رسانی – فروشگاهی )

طراحی سایت فروشگاهی

 

 

 

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده صفحات زیر توصیه شده است…

 

         نمونه کارهای طراحی وب سایت      مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ        مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

 

کلمات کلیدی: