طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی

موضوع : آشنایی با  ویژگی‌های مهم طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی
دسته ها : [php_everywhere]

 

مدت لازم برای مطالعه : 6 دقیقه

 

هدف : با مطالعه این مطلب، یک سفارش دهنده طراحی سایت، با مهم‌ترین فاکتورها و عوامل موفقیت طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی آشنا خواهد شد.
پادکست :

 

اهمیت طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی چیست؟

شیوه دسترسی و میزان برخورداری مردم به خدمات بهداشت، درمان و پایش سلامت یکی از پارامترهای اصلی برای سنجش کیفیت نظام سلامت یک کشور به شمار می‌رود. نحوه فعالیت بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها در ارتباط مستقیم با این سنجش هستند. بنابراین اطلاع رسانی نوع و کیفیت خدمات مورد ارایه، یکی از نخستین گامها در تحقق خدمت رسانی مطلوب است. با توجه به گستردگی حوزه خدمات بیمارستان‌ها و مراکز درمانی بهترین روش معرفی طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی است.

امکانات طراحی سایت بیمارستانی و درمانی چیست؟

معرفی بیمارستان

در طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی بخشی با عنوان درباره بیمارستان یا درمانگاه دارای صفحاتی مانند تاریخچه و معرفی بیمارستان یا درمانگاه، اعضای هیئت مدیره و سهام‌داران، مدیریت، معرفی رزومه وسوابق، گواهی‌ها و مجوزها، اهداف و مزایا و … طراحی می‌شود.

خدمات بیمارستان

در طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی با ایجاد منو انواع خدمات بیمارستان یا درمانگاه شامل بخش های بستری، کلینیک، پاراکلینیک، جراحی و … به صورت دسته بندی شده به کاربر ارائه می‌شوند.

لیست پزشکان

بخش لیست پزشکان از جمله بخش‌های مهمی است که در طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی پیاده سازی می‌شود و دربرگیرنده اطلاعات پزشکان در حوزه‌های تخصصی موجود در بیمارستان یا درمانگاه مانند جراحی مغز و اعصاب، قلب و عروق، گواش، تصویربرداری و آزمایشگاه و … است. در این بخش صفحاتی هم برای اطلاعات پزشکان اورژانس و میهمان می‌تواند طراحی شود.

لیست بیمه‌های طرف قرارداد

با توجه به این که بخش بسیار مورد سوال کاربران است، می‌توان یک بخش از منوی سایت را به آن اختصاص داد و لیست بیمه‌های طرف قرارداد به همراه شرایط آن را به کاربران ارائه کرد.

پذیرش بیمار

راه اندازی بخش پذیرش بیمار از مهمترین بخش‌ها در طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی است. در این قسمت از طراحی سایت صفحاتی برای پذیرش بیماران سرپایی و بستری، راهنمای بیمار، بیمه‌های طرف قرارداد، پذیرش و نوبت دهی اینترنتی و تلفنی و برنامه حضور پزشکان پیاده سازی خواهد شد.

جواب آزمایش آنلاین

در طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی  می‌توان جهت دریافت جواب آزمایش بصورت اینترنتی صفحه‌ای را راه‌انداز کرد تا مشتریان با وارد کردن اطلاعات بتوانند لینک دانلود جواب آزمایش خود را دریافت کنند.

اخبار و اطلاعیه تولید محتوا

بخش‌هایی مانند اخبار و اطلاعیه‌ها، گالری تصاویر از امکانات و تجهیزات بیمارستان و تولید محتوا با توجه به نیازها و پرسش‌های متداول کاربران، از دیگر بخش‌هایی است که در طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی در نظر گرفته می‌شود. گزینه لینک‌های مفید و پاسخ به پرسش‌های متداول هم معمولا در طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی وجود دارد.

تماس با ما

بخش تماس با ما شامل اطلاعات تماس، آدرس، نقشه گوگل مپ و ساعات کار بخش‌های مختلف بیمارستان یا درمانگاه از دیگر بخش‌های لازم در طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی به شمار می‌رود.

 

طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی

 

برخی صفحاتی که می توانند در طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی وجود داشته باشند:

 

۱- درباره بیمارستان
۲- خدمات بیمارستان
۳- لیست پزشکان
۴- پذیرش بیمار و نوبت دهی
۵- دریافت اینترنتی جواب آزمایش
۶- اخبار و اطلاعیه ها
۷- گالری تصاویر
۸- تماس با ما

 

همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.

 

صفر تا صد راه اندازی سایت و طراحی وب سایت

سوالاتی که باید از شرکت طراحی وب سایت بپرسید

طراحی وب سایت و نکات اصلی آن

 

بسته های مرتبط برای طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی:

 

بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۱   بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۲   بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۳  بسته طراحی و اجرای پورتال سازمانی انتخابی

                         

                                                                              

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت         نمونه کارهای طراحی وب سایت      مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ        مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روابط عمومی 5 مرداد 1401


whatsapp

برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

closewhatsapp
onewhatsapp

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

فهرست