کتاب صفر تا صد طراحی سایت دریافت رایگان

اولین دوره پرورش طراح سایت حرفه ای ثبت نام

طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی

موضوع : آشنایی با  ویژگی‌های مهم طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی
دسته ها : [php_everywhere]

 

مدت لازم برای مطالعه : ۶ دقیقه

 

هدف : با مطالعه این مطلب، یک سفارش دهنده طراحی سایت، با مهم‌ترین فاکتورها و عوامل موفقیت طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی آشنا خواهد شد.
پادکست :

 

اهمیت طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی چیست؟

شیوه دسترسی و میزان برخورداری مردم به خدمات بهداشت، درمان و پایش سلامت یکی از پارامترهای اصلی برای سنجش کیفیت نظام سلامت یک کشور به شمار می‌رود. نحوه فعالیت بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها در ارتباط مستقیم با این سنجش هستند. بنابراین اطلاع رسانی نوع و کیفیت خدمات مورد ارایه، یکی از نخستین گامها در تحقق خدمت رسانی مطلوب است. با توجه به گستردگی حوزه خدمات بیمارستان‌ها و مراکز درمانی بهترین روش معرفی طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی است.

امکانات طراحی سایت بیمارستانی و درمانی چیست؟

معرفی بیمارستان

در طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی بخشی با عنوان درباره بیمارستان یا درمانگاه دارای صفحاتی مانند تاریخچه و معرفی بیمارستان یا درمانگاه، اعضای هیئت مدیره و سهام‌داران، مدیریت، معرفی رزومه وسوابق، گواهی‌ها و مجوزها، اهداف و مزایا و … طراحی می‌شود.

خدمات بیمارستان

در طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی با ایجاد منو انواع خدمات بیمارستان یا درمانگاه شامل بخش های بستری، کلینیک، پاراکلینیک، جراحی و … به صورت دسته بندی شده به کاربر ارائه می‌شوند.

لیست پزشکان

بخش لیست پزشکان از جمله بخش‌های مهمی است که در طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی پیاده سازی می‌شود و دربرگیرنده اطلاعات پزشکان در حوزه‌های تخصصی موجود در بیمارستان یا درمانگاه مانند جراحی مغز و اعصاب، قلب و عروق، گواش، تصویربرداری و آزمایشگاه و … است. در این بخش صفحاتی هم برای اطلاعات پزشکان اورژانس و میهمان می‌تواند طراحی شود.

لیست بیمه‌های طرف قرارداد

با توجه به این که بخش بسیار مورد سوال کاربران است، می‌توان یک بخش از منوی سایت را به آن اختصاص داد و لیست بیمه‌های طرف قرارداد به همراه شرایط آن را به کاربران ارائه کرد.

پذیرش بیمار

راه اندازی بخش پذیرش بیمار از مهمترین بخش‌ها در طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی است. در این قسمت از طراحی سایت صفحاتی برای پذیرش بیماران سرپایی و بستری، راهنمای بیمار، بیمه‌های طرف قرارداد، پذیرش و نوبت دهی اینترنتی و تلفنی و برنامه حضور پزشکان پیاده سازی خواهد شد.

جواب آزمایش آنلاین

در طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی  می‌توان جهت دریافت جواب آزمایش بصورت اینترنتی صفحه‌ای را راه‌انداز کرد تا مشتریان با وارد کردن اطلاعات بتوانند لینک دانلود جواب آزمایش خود را دریافت کنند.

اخبار و اطلاعیه تولید محتوا

بخش‌هایی مانند اخبار و اطلاعیه‌ها، گالری تصاویر از امکانات و تجهیزات بیمارستان و تولید محتوا با توجه به نیازها و پرسش‌های متداول کاربران، از دیگر بخش‌هایی است که در طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی در نظر گرفته می‌شود. گزینه لینک‌های مفید و پاسخ به پرسش‌های متداول هم معمولا در طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی وجود دارد.

تماس با ما

بخش تماس با ما شامل اطلاعات تماس، آدرس، نقشه گوگل مپ و ساعات کار بخش‌های مختلف بیمارستان یا درمانگاه از دیگر بخش‌های لازم در طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی به شمار می‌رود.

 

طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی

 

برخی صفحاتی که می توانند در طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی وجود داشته باشند:

 

۱- درباره بیمارستان
۲- خدمات بیمارستان
۳- لیست پزشکان
۴- پذیرش بیمار و نوبت دهی
۵- دریافت اینترنتی جواب آزمایش
۶- اخبار و اطلاعیه ها
۷- گالری تصاویر
۸- تماس با ما

 

همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.

 

صفر تا صد راه اندازی سایت و طراحی وب سایت

سوالاتی که باید از شرکت طراحی وب سایت بپرسید

طراحی وب سایت و نکات اصلی آن

 

بسته های مرتبط برای طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی:

 

بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۱   بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۲   بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی ۳  بسته طراحی و اجرای پورتال سازمانی انتخابی

                         

                                                                              

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت         نمونه کارهای طراحی وب سایت      مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ        مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شیامی زاده 13ام شهریور, 1401


whatsapp

برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

closewhatsapp
onewhatsapp

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

منو