مشاوره: 23087 21 (98+)

ساخت و تنظیم صفحه های محتوایی داخلی

اعتقاد فراکارنت بر این امر است که تولید یک سایت به روز و مناسب تنها ۱۰% تا ۱۵% از حضور و مسیر موفقیت را در فضای مجازی به همراه خواهد داشت. بعد از تولید یک سایت مسئله هایی از قبیل تولید محتوای مفید و مبتنی بر کلمه ی کلیدی هدف جز مهم ترین مسائلی است که باید برای بهبود رتبه ی سایت خود انجام دهید.

این روزها محتوای مناسب، به روز و ارزشمند و متناسب با موضوع سایت به دلیل هوشمندی موتورهای جستجو و اهمیت این موضوع برای آن ها، به جهت امتیاز دادن به سایت شما به مسئله ی دشواری تبدیل شده است.

این روزها به دلیل گستردگی مطالب تمامی کاربران علاقه به مطالعه ی متن هایی با مضامین ارزشمند و هدفمند دارند، تا در نهایت بر دانش آن ها چیزی اضافه کند. با تهیه ی بسته ساخت و تنظیم صفحه های محتوایی داخلی متناسب با کسب و کار و نیاز خود به تولید محتوا در نهایت یک سایت به روز و کاربر پسند خواهید داشت.

با تهیه این بسته با هزینه ی کلی که برای تولید محتوای ارزشمند خود می پردازید در نهایت آرامش خاطر از روال کار و نتیجه ی آن برای خود به دست می آورید.

بسته ساخت و تنظیم صفحه های محتوایی داخلی برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

با جستجو در اینترنت با سایت هایی مواجه می شوید که محتوا ندارند و یا از نظر محتوایی بسیار ضعیف هستند. اکثر این سایت ها به دلیل نداشتن کاربر و یا نیروی تولید محتوا و همینطور مشغله ی زیاد مدیران شرکت ها از به روزآوری و تولید محتوا برای آپدیت کردن سایت و بهبود وضعیت و رتبه ی آن جا مانده اند.

نداشتن نیروی متخصص و قرار دادن مطالبی با ارزش محتوایی کم، تکراری و یا قدیمی می تواند به راحتی به مرور زمان سایت شما را به چیزی تبدیل کند که مناسب کسب و کار شما نباشد و در نهایت سایت شما از بین رفته و شما مجبور به ساخت سایتی جدید شوید. این مسئله باعث کاهش ارزش محتوا و رتبه و سابقه ی سایت شما برای موتورهای جستجو گوگل می شود.

در نهایت بسته تولید محتوا مناسب تمام کسب و کارهایی است که هدف آن ها حضور موفق در فضای مجازی است و هزینه در این راه را دلیلی بر رشد و توسعه و حفظ سرمایه های خود می دانند.

 ساخت و تنظیم صفحه های محتوایی داخلی

مشخصات عمومی بسته ساخت و تنظیم صفحه های محتوایی داخلی

  • ساخت و تنظیم صفحه های داخلی محتوایی ماهانه
  • راهبر میتواند خود درج صفحات نماید لیکن بدلیل تخصص بیشتر طراحان سایت و یا درصورت عدم وجود کارشناس مربوط میتواند از این سرویس استفاده نماید.

نقاط تمایز و برتری بسته ساخت و تنظیم صفحه های محتوایی داخلی

در این بسته ۴ تیپ مختلف برای کسب و کارهای مختلف در نظر گرفته شده است. شما می توانید با توجه کسب و کار خود، مخاطبان، مشتریان، سایت های رقبا، بازار و هدف نیاز خود را به تعداد صفحه های مورد نیاز برای تولید محتوا در نظر بگیرید.

تولید محتوا توسط کارشناسان متخصص با توجه به عبارت کلیدی هدف که قصد دارید با آن رتبه ی سایت خود را بهبود ببخشید و بهینه سازی مطالب در جهت افزایش رتبه ی سایت نیز از دیگر نقاط برتری این بسته به حساب می آید. ما در فراکارانت با بررسی و تحلیل محصول، سوابق، کیفیت و دیگر ویژگی های تخصصی کسب و کار شما به تولید محتوای ارزشمند و هدفمند با توجه به نیاز شما می پردازیم.

 

مشاهده ی بسته ساخت و تنظیم محتوایی تیپ ۱                      ۴,۵۰۰,۰۰۰ ریال سه ماهه                                                      سفارش دهید 

 

مشاهده ی بسته ساخت و تنظیم محتوایی تیپ۲                      ۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال سه ماهه                                                       سفارش دهید

 

مشاهده ی بسته ساخت و تنظیم محتوایی تیپ ۳                    ۱۴,۵۰۰,۰۰۰ ریال سه ماهه                                                      سفارش دهید

 

مشاهده ی بسته ساخت و تنظیم محتوایی تیپ۴                     ۶۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال ماهانه                                                          سفارش دهید

 

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما    تماس بگیرید.

 

بسته تولید محتوای اورجینال 

 آنالیز وب سایت همراه ارائه برنامه سئو    

بسته بهبود رتبه سایت در گوگل   

بسته کمپین هوشمند تبلیغات بنری در google adwords

 

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده ی صفحات زیر توسط کاربران به شما توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت          نمونه کارهای طراحی سایت        مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ        مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

 

کلمات کلیدی: