ثبت نام | ورود
پشتیبانی | مشاوره | تماس با ما | ۲۳۰۸۷ ۲۱ (۹۸+)

اهمیت طراحی گرافیک در فروشگاه آنلاین

نما و ویترین یک فروشگاه، ترکیب رنگ ها، پوشش و رفتار فروشنده بر تصمیم مشتری برای خرید یا عدم خرید کالای عرضه شده موثر است. در خریدهای اینترنتی این مفاهیم و مضامین با عنوان اهمیت طراحی گرافیک در فروشگاه آنلاین مطرح می شود.اهمیت طراحی گرافیک در فروشگاه آنلاین به عنوان یکی از اساسی ترین فاکتورها برای طراحی چنین سایت هایی بیانگر آن است که استفاده از یک طراحی جذاب و حرفه ای توسط کارشناسان این حوزه، با ایجاد و القای حس مثبت در مشتری، فرایند خرید را برای او لذت بخش می کند و احتمال خریدهای بعدی از سایت را بالا می برد. فضابندی مناسب، استفاده از ترکیب اصولی رنگ ها، فونت ها و دسته بندی ها از مواردی است که در یک طراحی سایت خوب و با مدنظرداشتن اهمیت طراحی گرافیک در فروشگاه آنلاین قابل مشاهده است.

 

فاکتورهایی مانند روش های پرداخت، امنیت و پشتیبانی سایت و همچنین چیدمان و نحوه دسترسی به بخش ها و صفحات سایت از دیگر فاکتورهای مهم در طراحی سایت های فروشگاه اینترنتی است.اهمیت طراحی گرافیک در فروشگاه آنلاین یکی از عوامل اصلی در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی است که نتیجه آن استقبال و ترجیح کاربران برای کسب اطلاعات از یک فروشگاه اینترنتی خاص نسبت به دیگر فروشگاه های مشابه و موثر در جذب مشتری است. همچنین اهمیت به طراحی گرافیک در فروشگاه آنلاین باعث ایجاد حس اعتماد و اطمینان در کاربر می شود و بر جذب مشتری تاثیرگذار است.

گرافیک در فروشگاه آنلاین

 

با درنظر گرفتن اهمیت طراحی گرافیک در طراحی سایت فروشگاه آنلاین و بالا رفتن تعداد مشتریان، فروش و سود بالا محقق می شود. تبدیل یک مشتری به مشتری وفادار و همیشگی یکی دیگر از نتایج لحاظ کردن اهمیت طراحی گرافیک در فروشگاه آنلاین است. همچنین تاثیر اهمیت طراحی گرافیک در فروشگاه آنلاین در آمار بازدید بالا و بهبود سئوی سایت یکی دیگر از عملکردهای صحیح یک طراحی سایت فروشگاه اینترنتی است. علاوه بر این افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو یکی از نتایج توجه به اهمیت طراحی گرافیک در فروشگاه آنلاین است.

 

در مقاله بعدی به توضیحاتی درباره چیدمان در فروشگاه آنلاین به عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار بر بازدید و فروش این دسته از سایت ها می پردازیم.

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.

 

 

 

بسته طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ۱

بسته طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ۲

بسته طراحی سایت فروشگاه اینترنتی۳     

بسته طراحی سایت فروشگاه اینترنتی انتخابی

صفر تا صد راه اندازی سایت و طراحی سایت

 

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده ی صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت   نمونه کارهای طراحی سایت    مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ     مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

 

کلمات کلیدی:

3 پاسخ به “اهمیت طراحی گرافیک در فروشگاه آنلاین”

  1. […] آنلاین مانند انواع روش های پرداخت در فروشگاه آنلاین، اهمیت طراحی گرافیک در فروشگاه آنلاین و چیدمان در فروشگاه آنلاین خواهید […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *