مشاوره: 23087 21 (98+)

طراحی سایت کارخانه

 

فروش رفتن محصولات یک کارخانه تضمین کننده ادامه فعالیت کارخانه و یک توجیه اقتصادی مهم برای بقای آن است. سرمایه گذاری روی تبلیغات و بازاریابی اینترنتی جهت معرفی محصولات و پیدا کردن بازار هدف یکی از اصلی ترین فرآیندهای فروش است. استفاده از تبلیغاتی مانند تابلو, بنر و استند برای معرفی محصولات کارخانه در جای خود لازم و مفید خواهند بود اما محدود به زمان و مکان هستند و در ضمن هزینه های بالایی برای مجموعه دارد. نوع دیگری از تبلیغات کم هزینه و بدون محدودیت زمانی و مکانی بهره گیری از طراحی سایت کارخانه است. علاوه بر این طراحی سایت کارخانه می تواند دارای نسخه های انگلیسی, عربی و … نیز باشد و امکان تبلیغات, بازاریابی و فروش فرا مرزی را به همراه داشته باشد.

 

معرفی زمینه فعالیت, اهداف و خط مشی یک کارخانه در بخش درباره ما از طراحی سایت کارخانه ارایه می شود. در طراحی سایت کارخانه می توان بخشی را برای معرفی مدیران, کارکنان و سوابق آن ها طراحی کرد. بخش محصولات به نمایش تصاویر تولیدات, مشخصات و توضیحات فنی و موارد کاربرد آن ها می پردازد. در طراحی سایت کارخانه بخشی نیز با عنوان تولید و توسعه جهت نمایش و ارایه تصاویر و توضیحاتی از خط تولید کارخانه وجود دارد. بخش تامین کنندگان حاوی اطلاعاتی درباره سهام داران و سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی است. همینطور طراحی بخشی با عنوان سرمایه گذاری برای قرار دادن آگهی های مزایده, مناقصه و خرید سهام نیز در طراحی سایت کارخانه ضروری است.

 

بخش ارتباط با مشتریان به منظور پشتیبانی, نظرسنجی و حفظ ارتباط با مشتریان از دیگر بخش های طراحی شده در طراحی سایت کارخانه است. فروش محصولات و پرداخت آنلاین از دیگر بخش هایی است که در طراحی سایت کارخانه راه اندازی می شود. بخش اخبار و مقالات حاوی تازه های خبر و نیز مطالب تخصصی و مفید در حوزه فعالیت کارخانه است. در بخش تماس با ما آدرس, اطلاعات تماس و مکان کارخانه روی نقشه گوگل نمایش داده می شود.

 

برخی صفحاتی که در طراحی سایت کارخانه وجود دارند:
۱- درباره ما
۲- کارکنان
۳- محصولات
۴- تولید و توسعه
۵- تامین کنندگان
۶- سرمایه گذاری
۷- ارتباط با مشتریان
۸- فروش اینترنتی
۹- اخبار و مقالات
۱۰- تماس با ما

 

همکاران ما در فراکارانت آماده ارایه بهترین راهکارا به شما هستند. با ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی:

آخرین مقالات