طراحی سایت پزشکان

اهمیت طراحی سایت پزشکان چیست؟

امکان انتخاب و بهره مندی از بهترین و نزدیکترین خدمات یکی از شاخص‌های مهم در افزایش احساس رفاه به شمار می‌رود. بانک‌های اطلاعاتی در حوزه های مشاغل به همین منظور گرداوری می‌شوند و با پیشرفت علم و تکنولوژی ارتقا می‌یابند. با توجه به گستردگی شهرها و نیز گستردگی تخصص‌های پزشکی بانک اطلاعاتی پزشکان می‌تواند یکی از ضروری‌ترین و کاربردی‌ترین بانک‌های اطلاعاتی باشد. در شیوه مدرن این نوع از بانک‌های اطلاعاتی تحت طراحی سایت پزشکان به معرفی و ارایه اطلاعات تماس پزشکان می‌پردازند و به عنوان یک کسب و کار الکترونیک درآمد خوبی برای صاحبان سایت به همراه دارد.

امکانات طراحی سایت پزشکان چیست؟

طراحی صفحه درباره ما وتماس با ما

بخش درباره ما در طراحی سایت پزشکان به معرفی مجموعه, اهداف و خدمات سایت می‌پردازد. حتما در این بخش نوع خدمات و مزایایی که به کاربران ارائه می‌دهید، گواهی‌ها و مجوزها و هرگونه اطلاعاتی که موجب شناخت کاربران از کسب و کار شما گردد را در نظر داشته باشید. هم‌چنین در بخش تماس با ما آدرس، شماره تلفن و ایمیل مجموعه ذکر می‌شود.

طراحی صفحه تعرفه آگهی

یک بخش از منوی سایت خود را در طراحی سایت پزشکان به تعرفه آگهی‌ها اختصاص دهید. هر گونه تبلیغ مربوط به پزشکان، انواع خدمات حوزه درمانی و بهداشتی می‌توانید در این لیست جای گرفته و لیست تعرفه‌های مربوط به آن ثبت شود.

ثبت نام پزشک

در طراحی سایت پزشکان با طراحی فرم مخصوص اطلاعات مورد نیاز را پزشکان دریافت کرده تا بتوانید اطلاعات آن‌ها را در سایت ثبت نمایید. اطلاعاتی همچون نام پزشک، شهر، تخصص، معرفی سوابق و رزومه پزشک، ساعات کاری، آدرس، شماره تلفن و…

جست و جوی پزشکان

در طراحی سایت پزشکان می‌توان بر اساس ویژگی‌های مختلف همچون تخصص پزشک، نام پزشک، شهر و… فیلترهای جست و جو ایجاد کرد تا کاربران بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به پزشک مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

رزرو آنلاین

برای هر پزشک در طراحی سایت پزشکان می‌توان سیستم نوبت‌دهی آنلاین ایجاد کرد. در واقع کاربران می‌توانند نوبت زمانی خود را مشخص کرده و ایمیل یا پیامک تایید آن را دریافت کنند.

اطلاعات تماس مراکز بهداشت و درمان

نمایش اطلاعات تماس دیگر حوزه‌های مربوط به بهداشت و درمان مانند مراکز درمانی و داروخانه‌ها از دیگر بخش هایی است که می‌تواند در طراحی وب سایت پزشکان در نظر گرفته شود.

اخبار و مقالات

بخش اخبار به آخرین اخبار حوزه بهداشت و درمان اختصاص دارد. برای افزایش بازدید از سایت می توان بخش مقالات را در طراحی سایت پزشکان گنجاند. در این بخش مطالب آموزشی مرتبط و تازه‌های پزشکی قرار می‌گیرد.

 

طراحی سایت پزشکان

 

برخی صفحاتی که در طراحی سایت پزشکان وجود دارد:

۱- درباره ما
۲- تعرفه
۳- ثبت نام پزشک
۴- جست‌وجو
۵- مراکز درمانی
۶- داروخانه‌ها
۷- اخبار
۸- مقالات
۹- تماس با ما

 

همچنین می‎‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.

 

 

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی ۱

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی ۲

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی ۳

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی انتخابی

بسته طراحی و اجرای پورتال سازمانی انتخابی

 

 

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده ی صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت         نمونه کارهای طراحی سایت      مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ        مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روابط عمومی 5 مرداد 1401


whatsapp

برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

closewhatsapp
onewhatsapp

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

فهرست