طراحی سایت مشاوره

شناختن استعدادها, علایق و توانمندی ها و هدایت آن ها در مسیر درست و قرار گرفتن در جایگاه شایسته جز حقوق مسلم هر انسانی است. از طرفی با توجه به گستردگی و تخصصی بودن علوم مختلف طبیعی است که هر انسان نمی تواند در تمام زمینه ها متخصص و صاحب نظر باشد. نتیجه آنکه عموما هر فرد دست کم یک بار در زندگی به استفاده از نظر مشاوران تحصیلی, حقوقی, ملکی و … نیاز دارد. طراحی وب سایت مشاوره در زمینه های مختلف به منظور ارایه راهنمایی و راهکارهای مفید و کاربردی به کاربران و با هدف تبلیغ و درآمدزایی برای مشاوران و البته صاحبان سایت راه اندازی می شود.

طراحی سایت مشاوره احتیاج به طراحی بخشی با عنوان درباره ما و برای معرفی مجموعه و زمینه فعالیت آن دارد. در طراحی وب سایت مشاوره اسامی مشاوران, تخصص ها و سوابق و اطلاعات تماس آن ها در بخشی با عنوان مشاوران قرار می گیرد. دسته بندی حوزه های مختلف در بخش دیگری با عنوان دسته بندی از طراحی سایت مشاوره لحاظ می گردد. دسته بندی جزیی تر موضوعات در صفحات زیر مجموعه این بخش ها اجرا می گردد. بخشی جهت ثبت نام و عضویت در طراحی سایت مشاوره پیاده سازی می شود. این بخش امکان ارسال خبرنامه, تبلیغات و … را از طرف مدیر سایت برای کاربران فراهم می کند و می تواند نقش موثری در افزایش آمار بازدید و بهبود رتبه سایت ایفا کند. بخش ارتباط با ما از دیگر بخش های طراحی سایت مشاوره و جهت طرح سوال و نظرسنجی از کاربران پیاده سازی می گردد. در نظر گرفتن بخش جستجو و برمبنای جستجوهای موضوعی یا نام مشاوران و … نیز یکی دیگر از بخش های لازم و مفید در طراحی وب سایت مشاوره است. جدیدترین اخبار مربوط به حوزه فعالیت سایت در بخش اخبار طراحی سایت مشاوره قرار می گیرد. همچنین قرار دادن مطالب و متون آموزشی و مرتبط در بخش مقالات سایت می تواند دفعات مراجعه به سایت را بالا ببرد. در بخش تماس با ما آدرس, مکان روی گوگل مپ و اطلاعات تماس مجموعه نمایش داده می شود.

 

 طراحی سایت مشاوره

برخی صفحاتی که در طراحی سایت مشاوره وجود دارند:

۱- درباره ما
۲- مشاوران
۳- دسته بندی
۴- ثبت نام
۵- ارتباط با ما
۶- جستجو
۷- اخبار
۸- مقالات
۹- تماس با ما

 

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.

 

 

صفر تا صد راه اندازی سایت

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی ۱

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی ۲

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی ۳

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی انتخابی

                                                           

                            

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده ی صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت         نمونه کارهای طراحی سایت      مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ        مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

کلمات کلیدی: