طراحی سایت مشاوره

اهمیت طراحی سایت مشاوره چیست؟

شناختن استعدادها, علایق و توانمندی‌ها و هدایت آن‌ها در مسیر درست و قرار گرفتن در جایگاه شایسته جز حقوق مسلم هر انسانی است. از طرفی با توجه به گستردگی و تخصصی بودن علوم مختلف، طبیعی است که هر انسان نمی‌تواند در تمام زمینه‌ها متخصص و صاحب نظر باشد. نتیجه آنکه عموما هر فرد دست کم یک بار در زندگی به استفاده از نظر مشاوران تحصیلی, حقوقی, ملکی و … نیاز دارد. طراحی وب سایت مشاوره در زمینه‌‌های مختلف به منظور ارائه راهنمایی و راهکارهای مفید و کاربردی به کاربران و با هدف تبلیغ و درآمدزایی برای مشاوران و البته صاحبان سایت راه اندازی می‌شود.

امکانات طراحی سایت مشاوره چیست؟

طراحی سایت مشاوره احتیاج به طراحی بخشی با عنوان درباره ما، برای معرفی مجموعه و زمینه فعالیت آن دارد. در طراحی وب سایت مشاوره اسامی مشاوران, تخصص‌ها، سوابق و اطلاعات تماس آن‌ها در بخشی با عنوان مشاوران قرار می‌گیرد. دسته بندی حوزه‌های مختلف در منوی سایت با یک چیدمان مشخص در طراحی سایت مشاوره لحاظ می‌گردد. دسته بندی جزیی‌تر موضوعات در صفحات زیر مجموعه این بخش‌ها اجرا می‌گردد. بخشی جهت ثبت نام و عضویت آنلاین در طراحی سایت مشاوره پیاده سازی می‌شود. این بخش امکان ارسال خبرنامه, تبلیغات و … را از طرف مدیر سایت برای کاربران فراهم کرده و می‌تواند نقش موثری در افزایش آمار بازدید و بهبود رتبه سایت ایفا کند. بخش ارتباط با ما از دیگر بخش‌های طراحی سایت مشاوره، جهت طرح سوال و نظرسنجی از کاربران پیاده سازی می‌گردد.

در نظر گرفتن بخش جست و جو و برمبنای موضوع یا نام مشاوران و … نیز یکی دیگر از بخش‌های لازم و مفید در طراحی وب سایت مشاوره است. جدیدترین اخبار مربوط به حوزه فعالیت سایت در بخش اخبار قرار می گیرد. همچنین قرار دادن مطالب و متون آموزشی و مرتبط در بخش مقالات سایت می‌تواند دفعات مراجعه به سایت را بالا ببرد. در بخش تماس با ما آدرس, نقشه گوگل مپ و اطلاعات تماس مجموعه نمایش داده خواهد شد.

 

 طراحی سایت مشاوره

برخی صفحاتی که در طراحی سایت مشاوره وجود دارند:

۱- درباره ما
۲- مشاوران
۳- دسته بندی
۴- ثبت نام
۵- ارتباط با ما
۶- جست و جو
۷- اخبار
۸- مقالات
۹- تماس با ما

 

همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.

 

صفر تا صد راه اندازی سایت

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی ۱

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی ۲

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی ۳

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی انتخابی

                                                                                    

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت         نمونه کارهای طراحی سایت      مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ        مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روابط عمومی 5 مرداد 1401


whatsapp

برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

closewhatsapp
onewhatsapp

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

فهرست