طراحی سایت مدرسه و مدارس

موضوع : آشنایی با ویژگی‌های طراحی سایت مدارس
دسته ها : [php_everywhere]

 

مدت لازم برای مطالعه : 5 دقیقه

 

هدف : با مطالعه این مطلب سفارش دهندگان طراحی سایت مدارس، با ویژگی‌های مهم در طراحی سایت مدارس آشنا خواهند شد.

 

پادکست :

با توجه به اینکه مدرسه نقش مهمی در توانایی علمی و رشد شخصیتی فرد دارد, تحصیل در مدرسه ای مناسب و متناسب با استعدادهای فرد همواره یکی از دغدغه های اصلی والدین است. مدارس با بهره گیری از یک طراحی سایت مدرسه, اطلاعات لازم و مفیدvh به آسانی در اختیار والدین و دانش آموزان قرار می‌دهند. علاوه بر این طراحی وب سایت مدرسه امکان انجام بسیاری از امور تحصیلی را نیز فراهم می کند و علاوه بر آن نوعی تبلیغ به صرفه برای مدارس به شمار می رود که البته ضرورت آن در دنیای رقابت حرفه ای کاملا محسوس است.

در بخش درباره ما از طراحی سایت مدرسه به معرفی مدرسه و افتخارات آن پرداخته می شود. بخش کادر مدرسه به معرفی, تحصیلات, سوابق و اطلاعات تماس کادر آموزشی, پروشی و کارکنان مدرسه اختصاص دارد.بخشی با صفحاتی مربوط به هر پایه و دربرگیرنده برنامه درسی در طراحی سایت مدرسه راه اندازی می شود. همچنین بخشی جهت ثبت نام و ورود به سایت برای کارکنان و دانش آموزان نیز مورد نیاز است. امکان ثبت نمرات توسط آموزگاران و ارسال تمرین توسط دانش آموزان, دریافت کارنامه و … از طریق این بخش ممکن می شود.

امکان راه اندازی بخش تالار گفتگو و پرسش و پاسخ هم در طراحی سایت مدرسه نیز وجود دارد. بخش مولتی مدیا، بخشی برای قرار دادن اطلاعات عکس و ویدئو است. در این بخش می توان صفحاتی را برای گنجاندن ویدئوهای آموزشی و کلاس های حل تمرین پیاده سازی کرد. در بخش مقالات در طراحی وب سایت مدرسه می توان محتوای مناسب و در زمینه های مختلف برای دانش آموزان قرار داد. بخش اخبار طراحی وب سایت مدرسه هم حاوی اطلاع رسانی های مربوط به اخبار ثبت نام, امتحانات و … است. بخش کتابخانه و امکانات جستجو و رزرو کتاب هم می تواند در طراحی سایت مدرسه لحاظ گردد. اطلاعات تماس و مکان مدرسه روی گوگل مپ در بخش تماس با نمایش داده می شود.

 

طراحی سایت مدرسه

برخی صفحاتی که در طراحی سایت مدرسه وجود دارد:

۱- درباره ما
۲- کادر مدرسه
۳- پایه ها
۴- ثبت نام و ورود
۵- ارتباط با ما
۶- مولتی مدیا
۷- مقالات
۸- اخبار
۹- تماس با ما

صفر تا صد راه اندازی سایت

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی ۱

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی ۲

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی ۳

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی انتخابی

کلمات کلیدی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روابط عمومی 28 خرداد 1396

فهرست مطالب


whatsapp

برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

closewhatsapp
onewhatsapp

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

فهرست