ثبت نام | ورود

طراحی سایت مبلمان اداری و منزل

موضوع : آشنایی با ویژگی‌های مهم طراحی سایت مبلمان اداری و منزل

 

مدت لازم برای مطالعه : ۷ دقیقه

 

هدف :با مطالعه این مطلب، یک سفارش دهنده طراحی سایت مبلمان، با ویژگی‌ها و عوامل مهم در موفقیت یک طراحی سایت مبلمان اداری و منزل آشنا خواهد شد.
پادکست :

 

 

هرجایی که باشیم با فضا، طراحی و چیدمان آن سروکار داریم. طراحی و چیدمان زیبا و مناسب محیط سبب آرامش روح و جسم و افزایش خلاقیت و بهره وری افراد می شود. این موضوع شاید در ابتدا سلیقه ای و شخصی به نظر برسد اما کارایی بیشتر هزینه های صورت گرفته منوط به بهره گیری از نظر و دانش کارشناسان این حوزه است.

از طرفی تولیدکنندگان مبلمان و طراحان دکوراسیون می توانند با استفاده از طراحی سایت مبلمان اداری و منزل، تخصص و نمونه کارهای خود را به بطور کامل به مشتریان معرفی کنند. پیاده سازی چنین سایتی علاوه بر معرفی محصولات و نمونه کارها می تواند نقش موثری در افزایش سفارش گیری و فروش و نیز معرفی و شهرت برند شرکت داشته باشد.

معرفی گروه، سوابق و افتخارات در بخش معرفی از طراحی سایت مبلمان اداری و منزل ارائه می گردد. معرفی محصولات همراه با توضیحاتی درباره جنس مواد به کار رفته در تولید کالا، موارد کاربرد، قیمت و … می تواند راهنمای خوبی برای انتخاب و خرید مشتریان باشد. اطلاعات کامل این بخش به علاوه برخورداری سایت از یک طراحی زیبا و حرفه ای زمینه ساز افزایش زمان حضور کاربران در سایت و افزایش رتبه سایت است.

بخش مهم دیگری که در طراحی سایت مبلمان اداری و منزل راه اندازی می شود بخش نمایش نمونه کارها است. در این بخش عکس هایی از نمونه های طراحی و چیدمان مجموعه به شکلی زیبا و شکیل به کاربران نمایش داده می شود.

بخش ثبت نام و امکان سفارش و پرداخت اینترنتی از دیگر بخش هایی است که در طراحی سایت مبلمان اداری و منزل لحاظ می شود. با قرار دادن متن هایی درباره اصول طراحی، چیدمان و ترکیب و تاثیر رنگ ها در بخش مقالات طراحی سایت مبلمان اداری و منزل می توان بازدید از سایت را بالا برد. علاوه بر این گنجاندن بخش اخبار در طراحی سایت مبلمان اداری و منزل و اطلاع رسانی از آخرین اخبار این حوزه اعتبار بیشتری به سایت می بخشد.

در بخش نمایندگی ها از طراحی سایت مبلمان اداری و منزل آدرس و تلفن های نمایندگی های فروش مجموعه در دیگر شهرها قرار داده می شود. همچنین بخش تماس با ما در طراحی سایت مبلمان اداری و منزل به نمایش اطلاعات تماس و مکان شرکت روی نقشه گوگل اختصاص دارد.

 

طراحی سایت مبلمان اداری

 

برخی صفحاتی که در طراحی سایت مبلمان اداری و منزل وجود دارد:

۱- معرفی
۲- محصولات
۳- نمونه کارها
۴- ثبت نام، سفارش و پرداخت اینترنتی
۵- مقالات
۶- اخبار
۷- نمایندگی ها
۸- تماس با ما

 

با توجه به بخش­ های مختلف طراحی وب سایت تنوع و کیفیت هر یک از این بخش­ها، تاثیر مستقیمی بر تعرفه آن قسمت و قیمت طراحی سایت دارد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.   

 

 

صفر تا صد راه اندازی سایت و طراحی سایت

سوالاتی که باید از شرکت طراحی سایت بپرسید

طراحی وب سایت و نکات اصلی آن

استفاده از تصویر در طراحی وب سایت

 استفاده از جاوا در طراحی وب سایت 

طراحی سایت و انتخاب رنگ ها

۷ نکته مهم در طراحی وب سایت

قیمت طراحی وب سایت

بسته طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی۱

بسته طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی ۲

بسته طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی ۳

بسته طراحی و اجرای فروشگاه اینترنتی انتخابی

 

 

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت         نمونه کارهای طراحی سایت      مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ        مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

 

کلمات کلیدی: