1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

هرجایی که باشیم با فضا, طراحی و چیدمان آن سروکار داریم. طراحی و چیدمان زیبا و مناسب محیط سبب آرامش روح و جسم و افزایش خلاقیت و بهره وری افراد می شود. این موضوع شاید در ابتدا سلیقه ای و شخصی به نظر برسد اما کارایی بیشتر هزینه های صورت گرفته منوط به بهره گیری از نظر و دانش کارشناسان این حوزه است. از طرفی تولیدکنندگان مبلمان و طراحان دکوراسیون می توانند با استفاده از طراحی سایت مبلمان اداری و منزل, تخصص و نمونه کارهای خود را به بطور کامل به مشتریان معرفی کنند. پیاده سازی چنین سایتی علاوه بر معرفی محصولات و نمونه کارها می تواند نقش موثری در افزایش سفارش گیری و فروش و نیز معرفی و شهرت برند شرکت داشته باشد.

معرفی گروه, سوابق و افتخارات در بخش معرفی از طراحی سایت مبلمان اداری و منزل اراءه می گردد. معرفی محصولات همراه با توضیحاتی درباره جنس مواد به کار رفته در تولید کالا, موارد کاربرد, قیمت و … می تواند راهنمای خوبی برای انتخاب و خرید مشتریان باشد. اطلاعات کامل این بخش به علاوه برخورداری سایت از یک طراحی زیبا و حرفه ای زمینه ساز افزایش زمان حضور کاربران در سایت و افزایش رتبه سایت است. بخش مهم دیگری که در طراحی سایت مبلمان اداری و منزل راه اندازی می شود بخش نمایش نمونه کارها است در این بخش عکس هایی از نمونه های طراحی و چیدمان مجموعه به شکلی زیبا و شکیل به کاربران نمایش داده می شود.

بخش ثبت نام و امکان سفارش و پرداخت اینترنتی از دیگر بخش هایی است که در طراحی سایت مبلمان اداری و منزل لحاظ می شود. با قرار دادن متن هایی درباره اصول طراحی, چیدمان و ترکیب و تاثیر رنگ ها در بخش مقالات طراحی سایت مبلمان اداری و منزل می توان بازدید از سایت را بالا برد. علاوه بر این گنجاندن بخش اخبار در طراحی سایت مبلمان اداری و منزل و اطلاع رسانی از آخرین اخبار این حوزه اعتبار بیشتری به سایت می بخشد.

در بخش نمایندگی ها از طراحی سایت مبلمان اداری و منزل آدرس و تلفن های نمایندگی های فروش مجموعه در دیگر شهرها قرار داده می شود. همچنین بخش تماس با ما در طراحی سایت مبلمان اداری و منزل به نمایش اطلاعات تماس و مکان شرکت روی نقشه گوگل اختصاص دارد.

برخی صفحاتی که در طراحی سایت مبلمان اداری و منزل وجود دارد:
۱- معرفی
۲- محصولات
۳- نمونه کارها
۴- ثبت نام, سفارش و پرداخت اینترنتی
۵- مقالات
۶- اخبار
۷- نمایندگی ها
۸- تماس با ما

برای دریافت راهکارهای کارا در نت با همکاران ما در فراکارانت تماس بگیرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

لطفا فیلدها ضروری را تکمیل نمایید

شما می توانید از این تگ های HTML استفاده نمایید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>