بسته یوآل فراکارانت

۱۲ ویژگی در یک محصول برای تضمین موفقیت

هدیه قرعه کشی یک دستگاه iPhone XS

مشاهده جزئیات بسته

پرسش و پاسخ

پرسش و پاسخ های عمومی طراحی سایت


با رشد چشمگیر کاربران اینترنت و ضریب نفوذ ۶۰ درصدی آن در نزد ایرانیان طراحی سایت می تواند اولین گام برای بهره بردن از ۵۰ میلیون کاربر اینترنت باشد وجود موسساتی که روزانه ۵/۱ میلیارد تومان فروش آنلاین انجام می دهند نیز بهترین موید این مطلب است. هرچند طراحی سایت ساده و ابتدائی نمی تواند راه گشا باشد اما شروع به ورود به این دنیا چندان سخت و پر هزینه نیست.


مشاوره با ما بهترین نتیجه را برای شما خواهند داشت. اینکه وب سایت شما در مراحل طراحی به چه پارامترهائی نیاز دارد موضوع  مهمی است و بدلیل اینکه طراحی وب سایت شما بهترین مبلغ ما است کیفیت طراحی شما در فراکارانت تضمین شده است.


امروزه اولین جستجوی آزاد برای کسب اطلاعات بیشتر استفاده از اینترنت است. اینترنت به عنوان یک مشاور مطمئن نزد مردم بدل گشته.

بسیاری از مراجعین به فراکارانت بدلیل نداشتن وب سایت نزد مخاطبین خود سفارش طراحی سایت داده اند و بسیاری دیگر بدلیل نیاز به داشتن وب سایتی بروزآمدتر و بسیاری بدلیل استفاده از امکانات دیجیتال مارکتینگ و گسترش دامنه مشتریان در هر صورت داشتن وب سایت امروز به اولین رکن اساسی موفقیت کسب و کارها بدل شده است و تاثیر آن غیر قابل انکار است.


بسته به نوع وب سایت مورد نیاز شما بر اساس حجم عملیات پروژه و تخصص های مورد نیاز برای تامین خواسته کارفرما هزینه ها تعیین می گردد.

مهمترین عوامل تاثیرگذار بر این موضوع در هنگام صدور پیش فاکتور و در بخش فروشگاه فراکارانت است لیست شده است.
شما در فراکارانت کاملا می دانید که برای انجام هر بخش از عملیات چه میزان پول پرداخت می کنید.


از فناوری ها روز امد مانند HTML5، CSS3، زبان Php، .net و دیتابیس های Ms sql ، MY sql ، زبان java نرم افزارهای گرافیکی مانند inDesign، Fireworks ، CorelProo ، illustrator ، photoshop، jquery و انواع javascript و در موارد پروژه های بزرگ و bigData با استفاده از زبان های core و native پروژه ها با بازدیدهای بالا انجام می گردند.


تعداد پرسنل شرکت فراکارانت در دفاتر مرکزی و واحد فروش، پشتیبانی و نگهداری، برنامه نویسی و آتلیه گرافیک و خدمات دیجیتال مارکتینگ جمعاً بالغ بر ۶۵ نفر می باشد.


در سال ۱۳۹۴ رکورد بزرگ طراحی ۷۰۰ وب سایت رقم خورده که با توجه به روزهای کار به طور متوسط روزانه ۳ پروژه جدید در این شرکت شروع شده که متوسط روزانه ۳ پروژه جدید در این شرکت شروع شده که متوسط ظرف ۱۵ تا ۴۵ روز تحویل شده اند.


بسیاری از کاربران طراحی سایت را قبلا توسط سایر شرکت ها انجام داده اند لیکن بدلیل نیازهای تخصصی در کسب و کارشان می بایست وب سایت جدید به طور اصولی طراحی داشته باشند تا بتوانند مراحل بعدی استفاده از موفقیت در فضای مجازی را تجربه کنند. این موضوع در فراکارانت انجام میشود


دسته بندی قدیمی طراحی سایت وب سایت های استاتیک و داینامیک بوده است . لیکن این روشی بسیار قدیمی بوده و از یک نظر ۳ گروه وب سایت قابل تفکیک است که کلیه آن ها داینامیک است.

۱- وب سایت های اطلاع رسانی با هدف معرفی و جذب مخاطب

۲- وب سایت های فروشگاهی با قابلیت پردازش عملیات فروش و تحویل به صورت آنلاین

۳- وب سایت های پرتال و تعاملی که اتوماسیون قابل توجهی از ساختار سازمان را برعهده می گیرند.


بله پس از دریافت مشاوره شما کاملاً می دانید در فازهای مختلف کار به چه آیتم هائی نیاز دارید هر چند این امکان همواره وجود دارد تا بتوانید پیش فاکتور طراحی سایت خود را از سیستم فروشگاه آنلاین فراکارانت دریافت کنید.


بله یکی از مهمترین واحدهای کاری فراکارانت بخش seo و بهینه سازی سایت جهت رتبه در موتورهای جستجو است.
استفاده از جدیدترین الگوریتم ها به همراه خدمات تولید محتوا، بازاریابی محتوا و بهبود داخلی و خارجی سایت از خدمات روتین فراکارانت بوده و مشتریان عزیز فراوانی با علم به اهمیت خدمات دیجیتال مارکتینگ از خدمات فراکارانت بهره می برند.


به طور متوسط ۱۵ تا ۴۰ روزکاری متوسط زمان انجام یک پروژه طراحی سایت در فراکارانت می باشد.


طراحی سایت بدون پشتیبانی های لازم کامل نیست  به همین دلیل خدمات پشتیبانی منحصر به فردی در این خصوص در فراکارانت طراحی شده است. که شما می توانید با هزینه های مناسب و بدون دغدغه ضمن اطمینان از صحت عملکرد نرم افزار و امنیت آن نسبت به افزایش محتوای مورد نظر خود، اخذ گزارشات لازم و … که طبق جدول خدمات کاملاً دسته بندی شده است بهره مند گردید.


تعداد طراحان سایت در فراکارانت این امکان را می دهد که با توجه به خدمات و میزان فعالیت برای هر پروژه تیمی شکل
می گیرد از این رو ملاک تعیین تیم نوع خدمات گرافیک، وب، موبایل، برنامه نویسی و seo می باشد.


فراکارانت با بهره گیری در سیستم مدیریت دانش و تولید دانش معروف بوده و حجم قابل توجهی از استانداردها و روش های طراحی سایت در ایران را بنیان نهاده است.

تجربه بیست ساله این شرکت به ما آموخته که طراحی سایت همواره باید با جدیدترین و بهترین فناوری ها صورت بگیرد و از این رو فراکارانت هزینه قابل توجهی برای یادگیری و انتقال این دانش می نماید.


بعد از طراحی سایت خود شما راه طولانی برای موفقیت در پیش دارید مشاوران مجرب فراکارانت ضمن تسلط بر دنیای فضای مجازی ازمنتورها و مشاورین مبرز کشور بوده و در حوزه رشد کسب و کار ، برندینگ، ساختار سازمانی و خدماتی از این دست در کنار شما خواهند بود.


شما می توانید با اخذ مشاوره از ما از طریق ۲۳۰۸۷-۰۲۱ و یا سامانه گفتگوی انلاین شروع کنید و اگر نیاز به جلسه حضوری در محل خود یا در محل شرکت دارید دستور تنظیم جلسه در این خصوص را بدهید.


بله شما می توانید هم از طریق خط ۵ رقمی ۲۳۰۸۷ هم از طریق سامانه گفتگوی انلاین با مشاورین ما مشورت نمائید. از سوی دیگر هموره امکان دریافت مشاوره از طریق اعزام مشاور و جلسه حضوری برای مشتریان و یا برقراری جلسه مشاوره در محل فراکارانت وجود دارد.


– بهره گیری از کارشناسان مبرز در حوزه های تخصصی

– تجربه بیست سال طراحی سایت از سال ۱۳۷۷ در ایران

– بهره گیری از جدیدترین متد برنامه نویسی و طراحی سایت

– سازمان پشتیبانی و نگهداری توانمند برای ادامه مسیر پس از طراحی سایت

– بهره مندی از قیمت مناسب بدلیل انجام پروژه ها متعدد همزمان و کاهش بهای تمام شده

– وجود واحد کنترل کیفیت و ضمانت انجام کیفیت

– ارائه خدمات مهمی چون seo ، google ads و کمپین های دیجیتال مارکتینگ و غیره مشتریان

– امکان آغاز با کمترین هزینه

Scroll Up