آموزش المان های محتوای متنی المنتور بخش - ۱

باسلام با قسمت اول آموزش المان های محتوای متنی در صفحه ساز گرافیکی المنتور از تیم فراکارانت در خدمت شما هستیم.

در ابتدا وارد صفحه موردنظر خود شوید و روی گزینه ویرایش با المنتور کلیک کنید.

در این قسمت وارد ویرایشگر المنتور می شویم و می توانیم المان های دلخواه خود را انتخاب کنیم به عنوان مثال من یک ردیف دوستونه انتخاب می کنم و یک سربرگ را داخل یکی از ستون ها قرار می دهم .

 در این قسمت در تب محتوا می توانید محتوای سربرگ را تغییر دهید ، لینک دهی انجام دهید ، اندازه آن را مشخص کنید به عنوان مثال من روی اندازه بزرگ قرار می دهم ، تگ html قرار میدهید ، چیدمان متن را مشخص می کنید.

در تب استایل می توانید رنگ متن را مشخص کنید ، از طریق قسمت تایپوگرافی می توانید خانواده فونت ، نوع فونت ، سایز فونت ، ارتفاع خط ، فاصله بین حروف و … را مشخص کنید .

در تب پیشرفته می توانید فاصله داخلی و بیرونی المان را از چهار طرف مشخص کنید و برای آن طبق نیاز خود کلاس و آیدی مشخص کنید . دراین قسمت می توانید نحوه ورود به صفحه را برای آن مشخص کنید. دراین قسمت می توانید در مواقع عادی و زمانی که روی آن هاور صورت می گیرد پس زمینه مشخص کنید. دراین قسمت می توانید برای آن حاشیه مشخص کنید که به چه شکل باشد و عرض حاشیه به چه میزان و چه رنگی باشد و یک سایه ایجاد کنید . در این قسمت می توانید موقعیت آن را مشخص کنید و در این قسمت واکنشگرایی این المان را مشخص می کنید که در دستگاه های مختلف نمایش داده شود یا خیر و بعد از تمام این کارها روی دکمه ذخیره کلیک می کنید.

تا آموزشی دیگر خدانگهدار

whatsapp

برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

closewhatsapp
onewhatsapp

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

فهرست