آموزش المان های محتوای متنی المنتور بخش - ۵

باسلام با قسمت پنجم آموزش المان های محتوای متنی در صفحه ساز گرافیکی المنتور از تیم فراکارانت در خدمت شما هستیم.

المان بعدی مربوط به زبانه ها آکاردئون می باشد آن را انتخاب می کنید و داخل ستون موردنظر خود قرار می دهید .

دهید از این قسمت عنوان و متن هر آکاردیون را تغییر دهید و از این قسمت می توانید برای حالت فعال یا غیرفعال آیکون قرار دهید.

در تب استایل می توانید مشخص کنید که رنگ حاشیه ، رنگ پس زمینه ، رنگ محتوا ، رنگ آیکون ها ، رنگ  پس زمینه عناوین و رنگ فعال به چه شکل باشد . از طریق قسمت تایپوگرافی می توانید خانواده فونت ، نوع فونت ، سایز فونت ، ارتفاع خط ، فاصله بین حروف و … را مشخص کنید . رنگ متن و پس زمینه را می توانید مشخص کنید .

در تب پیشرفته می توانید فاصله داخلی و بیرونی المان را از چهار طرف مشخص کنید و برای آن طبق نیاز خود کلاس و آیدی مشخص کنید . دراین قسمت می توانید نحوه ورود به صفحه را برای آن مشخص کنید. دراین قسمت می توانید در مواقع عادی و زمانی که روی آن هاور صورت می گیرد پس زمینه مشخص کنید. دراین قسمت می توانید برای آن حاشیه مشخص کنید که به چه شکل باشد و عرض حاشیه به چه میزان و چه رنگی باشد و یک سایه ایجاد کنید . در این قسمت می توانید موقعیت آن را مشخص کنید و در این قسمت واکنشگرایی این المان را مشخص می کنید که در دستگاه های مختلف نمایش داده شود یا خیر و بعد از تمام این کارها روی دکمه ذخیره کلیک می کنید.

تا آموزشی دیگر خدانگهدار

whatsapp

برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

closewhatsapp
onewhatsapp

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

فهرست