بسته یوآل فراکارانت

۱۲ ویژگی در یک محصول برای تضمین موفقیت

هدیه قرعه کشی یک دستگاه iPhone XS

مشاهده جزئیات بسته

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصیReviewed by مدیر سایت on Mar 4Rating:

 

وجود رشته ها و زمینه های کاری مختلف، به کارگیری شیوه های نوین انجام کار و همچنین ظرفیت ها و مزایای بهره گیری از اینترنت می تواند انگیزه طراحی سایت شخصی را در یک فرد خلاق و توانمند ایجاد کند. طراحی سایت شخصی به منظور معرفی توانایی ها و سوابق فرد در حرفه اش صورت می گیرد.

یک طراحی سایت شخصی با گرافیک زیبا و متناسب با روحیه و شغل فرد علاوه بر تبلیغ مهارت ها, ظرفیت جذب کاربران و تبدیل آن ها به هواداران و در نهایت مشتریان سایت را دارد و در حالت ایده آل می توان به نوعی برندسازی و بهره برداری مالی و معنوی از قابلیت های آن فکر کرد.

در طراحی سایت شخصی در بخش درباره من به معرفی رشته فرد، مهارت ها, اطلاعات تماس، گواهینامه ها و مجوزها پرداخته می شود. در کنار یک طراحی زیبا و حرفه ای ارائه یک بیوگرافی شایسته می تواند تاثیر مثبتی در ایجاد ارتباط اولیه با مخاطب داشته باشد. یکی از بخش های مفید و مهم در طراحی سایت شخصی اختصاص بخشی به توضیح روش ها و شیوه های انحصاری فرد در انجام کار است. نمایش نمونه کارها بصورت عکس و فیلم و توضیحاتی درباره آن ها می تواند در این بخش گنجانده شود.

طراحی بخش ثبت نام و ثبت سفارش در طراحی سایت شخصی می تواند مسیر مشاهده نمونه کارها تا سفارش کار را برای متقاضیان کوتاه تر کند. در طراحی سایت شخصی بخش نظرسنجی برای تبادل نظر و استفاده از نظرات کاربران در بهبود کیفیت خدمات و آفرینش راهکارهای جدید نیز طراحی می شود. اجرای بخش مشاوره در طراحی سایت شخصی با هدف ارایه اطلاعات تخصصی و مفید و ارتباط بیشتر با کاربران یک گزینه خوب و موثر برای بازدیدهای بیشتر است.

با پیاده سازی بخش مقالات در طراحی سایت شخصی و قرار دادن مطالب علمی و تخصصی در زمینه کاری و همچنین با طراحی بخشی با عنوان علایق جهت معرفی کتاب و ارایه اخبار مربوط به امور علمی و فرهنگی می توان وظیفه خود برای گسترش آگاهی ایفا کرد. راه اندازی بخش اخبار و قرار دادن اخبار تخصصی و موثق مربوط به حوزه کاری فرد می تواند آمار بازدید از وب سایت را بالا ببرد.

 

برخی صفحاتی که می توانند در طراحی سایت شخصی وجود داشته باشند:

۱- معرفی
۲- نمونه کارها
۳- ثبت نام و ثبت سفارش
۴- نظرسنجی
۵- مشاوره
۶- مقالات
۷- علایق
۸- اخبار

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.

 

 

صفر تا صد راه اندازی سایت و طراحی سایت

سوالاتی که باید از شرکت طراحی سایت بپرسید

طراحی وب سایت و نکات اصلی آن

استفاده از تصویر در طراحی وب سایت

 استفاده از جاوا در طراحی وب سایت 

طراحی وب سایت و انتخاب رنگ ها

7 نکته مهم در طراحی وب سایت

قیمت طراحی وب سایت

بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی 1

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی 2     

بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی 3

بسته طراحی سايت اطلاع رسانی انتخابی    

 

 

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده  صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت  نمونه کارهای طراحی وب سایت  مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ  مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

 

کلمات کلیدی:
Scroll Up