کتاب صفر تا صد طراحی سایت دریافت رایگان

اولین دوره پرورش طراح سایت حرفه ای ثبت نام

طراحی سایت شخصی

اهمیت طراحی سایت شخصی چیست؟

وجود رشته‌ها و زمینه های کاری مختلف، به کارگیری شیوه‌های نوین در انجام کارها و همچنین ظرفیت‌ها و مزایای بهره گیری از اینترنت، می‌تواند انگیزه طراحی سایت شخصی را در یک فرد خلاق و توانمند ایجاد کند. طراحی سایت شخصی، به منظور معرفی توانایی‌ها و سوابق فرد در حرفه‌اش صورت می‌گیرد.

یک طراحی سایت شخصی با گرافیک زیبا و متناسب با روحیه و شغل فرد، علاوه بر تبلیغ مهارت‌ها، ظرفیت جذب کاربران و تبدیل آن‌ها به هواداران و مشتریان سایت را دارد. در حالت ایده آل می‌توان به نوعی برند سازی و بهره‌برداری مالی و معنوی از قابلیت‌های آن فکر کرد.

چه کسانی کاندید طراحی سایت شخصی هستند؟

۱- اساتید دانشگاه
۲- پزشکان
۳- نویسندگان
۴- هنرمندان
۵- بلاگرها
۶- سیاستمداران
۷- وکلا
۷- عکاسان
۸- محققان

 

برخی صفحاتی که در طراحی سایت شخصی قرار داده می شوند:

۱- معرفی
۲- نمونه کارها
۳- ثبت نام و ثبت سفارش
۴- نظرسنجی
۵- مشاوره
۶- مقالات
۷- علایق
۸- اخبار

چند پیشنهاد جهت طراحی سایت شخصی

برای طراحی سایت شخصی، در قسمت “درباره من” به معرفی رشته فرد، مهارت‌ها،گواهینامه‌ها، مجوزها و اطلاعات تماس پرداخته می‌شود. در کنار یک طراحی زیبا و حرفه‌ای، ارائه یک بیوگرافی شایسته، می‌تواند تأثیر مثبتی در ایجاد ارتباط اولیه با مخاطبین داشته باشد. یکی از بخش‌های مفید و مهم در طراحی سایت شخصی، اختصاص بخشی به توضیح روش‌ها و شیوه‌های انحصاری فرد در انجام کار است. نمایش نمونه کارها به صورت عکس و فیلم و ارائه توضیحاتی درباره آن‌ها، می‌تواند در این بخش گنجانده شود.

طراحی بخش ثبت نام و ثبت سفارش در طراحی سایت شخصی می‌تواند مسیر مشاهده نمونه کارها تا سفارش کار را برای متقاضیان کوتاه‌تر کند. در طراحی سایت شخصی، بخش نظرسنجی جهت تبادل نظر و استفاده از نظرات کاربران در بهبود کیفیت خدمات و آفرینش راهکارهای جدید نیز طراحی می‌شود. اجرای بخش مشاوره در طراحی سایت شخصی با هدف ارائه اطلاعات تخصصی و مفید و ارتباط بیش‌تر با کاربران یک گزینه خوب و مؤثر برای بازدیدهای بیش‌تر است.

با پیاده سازی بخش مقالات در طراحی سایت شخصی و قرار دادن مطالب علمی و تخصصی در زمینه کاری و همچنین با طراحی بخشی با عنوان علایق جهت معرفی کتاب و ارائه اخبار مربوط به امور علمی و فرهنگی می‌توان وظیفه خود را جهت گسترش آگاهی ایفا کرد. راه اندازی بخش اخبار و قرار دادن اخبار تخصصی و مؤثق مربوط به حوزه کاری فرد، آمار بازدید از وب سایت را بالا خواهد برد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۲۳۰۸۷ تماس بگیرید.

    گواهی‌ها و عضویت‌ها     نمونه کارها     تعرفه طراحی سایت      خرید سرور مجازی       خدمات دامنه      خدمات دیجیتال مارکتینگ

 

صفر تا صد راه اندازی سایت و طراحی سایت

سوالاتی که باید از شرکت طراحی سایت بپرسید

طراحی وب سایت و نکات اصلی آن

استفاده از تصویر در طراحی وب سایت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شیامی زاده 15ام شهریور, 1401


whatsapp

برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

closewhatsapp
onewhatsapp

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

منو