ثبت نام | ورود | جستجو
مشاوره: ۲۳۰۸۷ ۲۱ (۹۸+)
آدرس: تهران – بلوار آفریقا – خیابان ناهید شرقی – پلاک ۱۲ – طبقه سوم

طراحی سایت شخصی

 

وجود رشته ها و زمینه های کاری مختلف، به کارگیری شیوه های نوین انجام کار و همچنین ظرفیت ها و مزایای بهره گیری از اینترنت می تواند انگیزه طراحی سایت شخصی را در یک فرد خلاق و توانمند ایجاد کند. طراحی سایت شخصی به منظور معرفی توانایی ها و سوابق فرد در حرفه اش صورت می گیرد.

یک طراحی سایت شخصی با گرافیک زیبا و متناسب با روحیه و شغل فرد علاوه بر تبلیغ مهارت ها, ظرفیت جذب کاربران و تبدیل آن ها به هواداران و در نهایت مشتریان سایت را دارد و در حالت ایده آل می توان به نوعی برندسازی و بهره برداری مالی و معنوی از قابلیت های آن فکر کرد.

در طراحی سایت شخصی در بخش درباره من به معرفی رشته فرد، مهارت ها, اطلاعات تماس، گواهینامه ها و مجوزها پرداخته می شود. در کنار یک طراحی زیبا و حرفه ای ارائه یک بیوگرافی شایسته می تواند تاثیر مثبتی در ایجاد ارتباط اولیه با مخاطب داشته باشد. یکی از بخش های مفید و مهم در طراحی سایت شخصی اختصاص بخشی به توضیح روش ها و شیوه های انحصاری فرد در انجام کار است. نمایش نمونه کارها بصورت عکس و فیلم و توضیحاتی درباره آن ها می تواند در این بخش گنجانده شود.

طراحی بخش ثبت نام و ثبت سفارش در طراحی سایت شخصی می تواند مسیر مشاهده نمونه کارها تا سفارش کار را برای متقاضیان کوتاه تر کند. در طراحی سایت شخصی بخش نظرسنجی برای تبادل نظر و استفاده از نظرات کاربران در بهبود کیفیت خدمات و آفرینش راهکارهای جدید نیز طراحی می شود. اجرای بخش مشاوره در طراحی سایت شخصی با هدف ارایه اطلاعات تخصصی و مفید و ارتباط بیشتر با کاربران یک گزینه خوب و موثر برای بازدیدهای بیشتر است.

با پیاده سازی بخش مقالات در طراحی سایت شخصی و قرار دادن مطالب علمی و تخصصی در زمینه کاری و همچنین با طراحی بخشی با عنوان علایق جهت معرفی کتاب و ارایه اخبار مربوط به امور علمی و فرهنگی می توان وظیفه خود برای گسترش آگاهی ایفا کرد. راه اندازی بخش اخبار و قرار دادن اخبار تخصصی و موثق مربوط به حوزه کاری فرد می تواند آمار بازدید از وب سایت را بالا ببرد.

 

برخی صفحاتی که می توانند در طراحی سایت شخصی وجود داشته باشند:

۱- معرفی
۲- نمونه کارها
۳- ثبت نام و ثبت سفارش
۴- نظرسنجی
۵- مشاوره
۶- مقالات
۷- علایق
۸- اخبار

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.

 

 

صفر تا صد راه اندازی سایت و طراحی سایت

سوالاتی که باید از شرکت طراحی سایت بپرسید

طراحی وب سایت و نکات اصلی آن

استفاده از تصویر در طراحی وب سایت

 استفاده از جاوا در طراحی وب سایت 

طراحی وب سایت و انتخاب رنگ ها

7 نکته مهم در طراحی وب سایت

قیمت طراحی وب سایت

بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی 1

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی 2     

بسته طراحی وب سایت اطلاع رسانی 3

بسته طراحی سايت اطلاع رسانی انتخابی                       

 

 

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده  صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت         نمونه کارهای طراحی وب سایت      مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ        مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

 

کلمات کلیدی:
Scroll Up