pre-loader

طراحی سایت زود فود رستوران مجازی با غذای واقعی

تکنولوژی مدرن تحولات بسیاری در زندگی انسان­ها به دنبال داشته و از جزیی­ ترین تا کلی­ ترین عادات ما را به سلطه درآورده است. تا آن­جا که حتی نوع و روش تغذیه در عصر حاضر نسبت به گذشته تغییرات آشکاری دارد. با توجه به جوان بودن جمعیت و نیروی کار جامعه ما، مجال آشپزی و تهیه غذا به روش سنتی از افراد گرفته شده است.

بنابراین هر روز شاهد رشد رستوران­ های غذای حاضری و فست فودهایی هستیم که گاها شکل و شمایل یک رستوران واقعی به معنای داشتن جایی برای نشستن و صرف غذا را ندارند. بلکه با جذب مشتری به صورت آنلاین در کمترین زمان آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می­باشند.

امروزه زندگی ماشینی با ره ­آورد مشغله­ های فراوان و کمبود وقت بازار رستوران­ها، فست فودها و تهیه غذاهای سریع را بسیار داغ کرده است و به دنبال نیاز به تبلیغات و تنگ­تر شدن میدان رقابت، رستوران­ها و فست فودهای زیادی بهبرای مجموعه خود روی آورده ­اند. نمونه­ های موفقی چون طراحی سایتزود فود صاحبان رستوران­ها و فست­ فودها  را ترغیب به طراحی سایت مشابه کرده است.

طراحی سایت زود فود

زود فود چیست؟

تا قبل از سال ۱۳۸۷ سفارش اینترنتی غذا امکان دور از دسترسی بود که مزایای مبهمی داشت. با تولید و طراحی سایت زود فود امکان سفارش اینترنتی غذا برای اولین بار در ایران بوجود آمد و در طراحی سایت آن امکانات زیر به نحوه مناسبی لحاظ گردید.

در طراحی سایت زود فود مجموعه اطلاعات رستوران­ ها گردآوری شده وکاربر می­تواند براساس محل زندگی و کار خود بهترین و نزدیکترین رستوران را جهت سفارش انلاین برگزیند. طراحی سایت زود فود با امکان مشاهده منوی روز هر رستوران به همراه قیمت منوها انجام شده است.

مشتری می­تواند به وضعیت خریدهای قبلی خود دسترسی داشته و با یک حساب کاربری امکان سفارش به چند محل را داشته باشد. در طراحی سایت زود فود مشتری امکان اطلاع از تخفیفات به روز رستوران­ ها را دارد.

امکان استفاده از گارانتی تحویل در صورت ارائه توسط رستوران مربوطه، به این صورت که در صورت گزارش تاخیر از جانب مشتری بخشی از مبلغ سفارش به حساب اعتبار زود فود شما مرجوع می­گردد. بدیهی است مزایای گفته شده، صاحب هر رستوران یا تهیه غذایی مشابه آن چه گفته شد برای طراحی سایت زود فود ترغیب می نماید. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.   

بسته طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ۱

بسته طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ۲

بسته طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ۳

بسته طراحی و اجرای فروشگاه اینترنتی انتخابی

صفر تا صد راه اندازی سایت و طراحی وب سایت

کلمات کلیدی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

design-group ۱ام خرداد, ۱۳۹۶


برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

منو